Zgony po-szczepienne tuszowane tak samo jak skutki wybuchu w Czarnobylu. Komuniści zawsze ukrywają swoje zbrodnie

"Komunizm zdrowotny" w Austrii i obowiązkowa trucizna dla wszystkich dorosłych ...

Mike Adams
Wybuch w 1986 r. w elektrowni jądrowej w Czarnobylu – znajdującej się na terenie dzisiejszej Ukrainy, która w tym czasie była częścią Związku Radzieckiego –od razu zabił około 50 osób z powodu ostrego zatrucia popromiennego, prawdopodobnie kolejne 9000 z powodu zatrucia tarczycy przez promieniowanie i około 125 000 dodatkowych osób, których życie zostało skrócone z powodu raka spowodowanego opadem promieniowania. (Ta liczba 125 000 została wydana przez rząd Ukrainy lata później, lecz w rzeczywistości była dużo większa około 500 000). Ekstremalna arogancja i korupcja ZSRR w latach osiemdziesiątych wpłynęła bezpośrednio na tuszowanie i zaprzeczanie przez rząd katastrofy nuklearnej, nawet gdy miała ona miejsce. Ukrywanie trwało wiele dni, a nawet tygodni, ponieważ rządowe kłamstwa narażały własnych obywateli na śmiertelne promieniowanie, którego można było łatwo uniknąć, gdyby tylko przyznano się do prawdy.

Ostateczną ceną były tysiące ofiar śmiertelnych, podczas gdy skorumpowani biurokraci ZSRR osłaniali ich plecy i uciszali prawdomówców. Jednak pomimo horroru katastrofy w Czarnobylu, jest ona niewielka w porównaniu z przestępczymi działaniami rządu USA w latach 2020-2022, gdzie obecnie ponad milion Amerykanów zostało zabitych przez broń biologiczną finansowaną przez rząd (NIH, NIAID, Fauci) i przekazany wrogom Ameryki (laboratoria kierowane przez KPCh w Chinach (masonerie dopow.) do rozmieszczenia przeciwko narodowi amerykańskiemu. Co jeszcze bardziej przerażające, rząd USA wprowadził niebezpieczną, "szybką szczepionkę” z białkiem kolczastym (grafenem dopow.) – w rzeczywistości miksturę terapii (manipulacji) genowej, która powoduje zniszczenie naczyń i skutki neurologiczne – a następnie próbują wymusić ją na całym kraju. Rozsądne szacunki wskazują teraz, że liczba zgonów poszczepiennych w USA wynosi ponad 800 000 i rośnie. (To ponad 20 000 z VAERS pomnożone przez współczynnik URF 40. URF oznacza Under Reporting Factor).

Podczas gdy dawny ZSRR kierowany był zwykłą korupcją, niekompetencją i chciwością, dzisiejsze USA rządzą słudzy demonów gwałcący dzieci, którzy pragną dosłownie dokonać ludobójstwa na własnym narodzie. Flagowa gazeta narodu – USA Today – otwarcie wzywa do pedofilii i odebrania wszystkich dzieci rodzicom, aby były wychowywane przez państwo. Pamiętacie piosenkę Stinga z lat 80. „Mam nadzieję, że Rosjanie też kochają swoje dzieci?” Sting nie wiedział, że przywódcy Ameryki chcą gwałcić swoje dzieci. Gdybyśmy mieli nową piosenkę w 2022 roku, musielibyśmy nazwać ją: „Mam nadzieję, że Rosjanie nie chcą gwałcić swoich dzieci, tak jak robią to amerykańscy przywódcy”.
Katastrofa w Czarnobylu w ZSRR była wypadkiem, ale amerykański holokaust szczepionkowy jest ŚMIERTELNYM morderstwem
Tak źli i skorumpowani w dawnym ZSRR, nigdy nie próbowali masowo mordować całej swojej populacji i nigdy nie wzywali swoich obywateli do gwałcenia i wykorzystywania seksualnego własnych dzieci. Nie, to twierdzenie należy do USA Today, rzecznika Ameryki, i nie było ani jednej gazety głównego nurtu, która potępiłaby artykuły redakcyjne pro-pedofilii. W przypadku samej katastrofy w Czarnobylu nigdy nie sugerowano, że ZSRR był celem sabotażu , aby narazić swój naród na broń radiologiczną. To był wypadek . Ale w dzisiejszej Ameryce skorumpowany, kryminalny rząd próbuje zmusić całą populację do celowego wstrzyknięcia sobie broni biologicznej . To zbrodnia przeciwko ludzkości na poziomie holokaustu.

Wszystko to prowadzi nas do zdumiewającego, oszałamiającego wniosku: dziś w 2022 r. o wiele lepiej przysłużyłaby się nam zwykła korupcja przywódców Związku Radzieckiego z 1986 r. niż nikczemny, diaboliczny antyludzki program reżimu obecnie u władzy w Waszyngtonie . Choć byli skorumpowani, przynajmniej biurokraci ZSRR nie ustawiali swoich obywateli w kolejce do zastrzyków ze śmiercionośną bronią biologiczną... Nie opowiadali się za masowym gwałtem na dzieciach i nie prowadzili (tak ukrytej pod pozorem dobra) wojny z Bogiem i ludzkością. Żeby było jasne, nie chcę żyć pod tyranią komunizmu. Ale nie chcę też żyć pod wpływem ludobójczych maniaków, którzy udają, że bronią „demokracji”, dokonując masowych mordów pod sztandarem „nauki” .

Masowe ludobójstwo w imię „nauki”
Zanim amerykańskie próby masowej rzezi własnego narodu dobiegną końca, zginą miliony Amerykanów. W rzeczywistości wydaje się to być celem wprowadzenia szczepionek, które były finansowane i wspierane przez globalistycznych propagatorów depopulacji, którzy postrzegają rasę ludzką jako niepotrzebne insekty, które należy eksterminować, aby „ocalić planetę” (słudzy gai/pachamamy dopow.). Tak więc „nauka” jest wykorzystywana, aby przekonać ludzi do ustawienia się w kolejce i popełnienia wspomaganego medycznie samobójstwa, podczas gdy media kontrolowane przez farmacje okłamują ludzi i fałszywie twierdzą, że szczepionka jest bezpieczna, skuteczna i zatwierdzona przez FDA. Żadne z tych twierdzeń nie jest prawdziwe. To wszystko kłamstwa, tak jak skłamał ZSRR i początkowo powiedział, że nie ma promieniowania z Czarnobyla. ZSRR dezaktywował czujniki promieniowania, aby uniknąć potwierdzania odczytów. W ten sam sposób dzisiaj korporacyjne media, Fauci, Biały Dom i czasopisma naukowe systematycznie cenzurują wszystkie odkrycia naukowe, które pokazują, że szczepionki są niebezpieczne lub śmiertelne . Wszystko sprowadza się do wyciszenia dowodów, aby przedłużyć oszustwo nieco dłużej (i masowo mordować więcej osób).

W 1986 r. chmura promieniowania z Czarnobyla w końcu przeniosła się na zachód przez Europę, zapalając inne urządzenia do wykrywania promieniowania na uniwersytetach i centrach naukowych krajów zachodnich. W pewnym momencie sygnałów nie można było dłużej ignorować. Podobnie w dzisiejszej Ameryce firmy ubezpieczeniowe na życie biją na alarm - ponad 40-50% wzrost całkowitej śmiertelności , nawet wśród zdrowych, stosunkowo młodych grup wiekowych. Ten sygnał jest bardzo podobny do chmury promieniowania z Czarnobyla: podpis jest jednoznaczny i nie można go łatwo odrzucić.
69 milionów Amerykanów ma zostać wymordowanych przez reżim Bidena?
Według CDC ponad 200 milionów Amerykanów jest teraz „w pełni zaszczepionych”, co oznacza, że przyjęło co najmniej dwie dawki. Według naszych szacunków opartych na zwiększonej śmiertelności, uszkodzenie przez białka kolczaste w mechanizmach naprawy chromosomów , statystykach dotyczących uszkodzeń naczyń (takich jak zapalenie mięśnia sercowego z 56% śmiertelnością w ciągu pięciu lat) i innych czynnikach, wydaje się prawdopodobne, że jedna trzecia w pełni zaszczepionych Amerykanów umrze w ciągu następnej dekady od zgonów związanych ze szczepionkami .

Jeśli to prawda, oznacza to, że jeśli szczepionki zostaną teraz wstrzymane, ponad 69 milionów zostanie zabitych przez szczepionki w latach 2022-2032. Te zgony będą przypisywane nowotworom, atakom serca, udarom itp., ale prawdziwą przyczyną będzie szczepionki przeciw covid. To oczywiście przyćmiłoby zbrodnie w Czarnobylu o rząd wielkości i uczyniłoby przywódców USA z wysokimi wynikami w historii ludobójstwa i zbrodni przeciwko ludzkości. Adolf Hitler zabił miliony... podczas II wojny światowej, ale nawet Adolf nie próbował tak masowo mordować własnych niemieckich obywateli. Jeśli te zgony związane ze szczepionkami rozegrają się tak, jak się obawiamy, Stany Zjednoczone zamordują masowo co najmniej 69 milionów swoich obywateli, wypełniając holokaust szczepionkowy nawet dziesięć razy większy niż nazistowski holokaust II wojny światowej . To sprawia, że Biden będzie gorszy od Hitlera, całkiem dosłownie. Ale Biden nawet nie kieruje Bidenem, więc wiemy, że tak naprawdę to demoniczni władcy kierujący marionetkami są tymi, którzy są za tym... Czarnobyl był maleńkim przeskokiem na radarze w porównaniu z tym, co przeżywamy teraz, pod tyrańskim reżimem Bidena i jego kabałą Josefa Mengele „naukowych” popychaczy okrucieństw, takich jak Fauci.
The vaccine holocaust is America's CHERNOBYL... but USA leaders are committing even MORE deaths and deeper EVIL than former Soviet Union officials
.

Nawet komuniści faszystowcy nie mordowali tak własnych obywateli ....
Austriacki parlament głosuje za wprowadzeniem obowiązkowych szczepień dla wszystkich dorosłych
Nowe prawo wejdzie w życie w lutym. Kiedy to nastąpi, wszyscy dorośli powyżej 18 roku życia będą prawnie zobowiązani do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 lub podjęcia kroków w celu zaszczepienia się pod groźbą wysokich grzywien, a nawet kary więzienia.
- Austriacki parlament zatwierdził w czwartek kontrowersyjny powszechny obowiązek szczepień dla wszystkich dorosłych, który został po raz pierwszy ogłoszony w listopadzie 2021 roku.

W głosowaniu, które było zasadniczo głosowaniem proceduralnym, 137 austriackich posłów głosowało za przyjęciem mandatu, a 33 głosowało przeciw. Około tuzina deputowanych stwierdziło, że są chorzy i nie mogą być obecni w parlamencie podczas głosowania. Przynajmniej część z nich prawdopodobnie bała się oddać głos przeciwny do linii partii.

Wynik nie jest bynajmniej nieoczekiwany, ponieważ mandat był praktycznie zapewniony już na samym początku. Cztery z pięciu głównych partii austriackich współpracowały nad planami z kanclerzem Karlem Nehammerem, w tym jego własna konserwatywna Austriacka Partia Ludowa (ÖVP) i Zieloni. Jedynie austriacka prawicowo-populistyczna Partia Wolności (FPÖ) głosowała przeciwko przyjęciu mandatu.
"Jestem przerażony, oszołomiony i zszokowany", powiedział przewodniczący FPÖ Herbert Kickl, który argumentował, że mandat sygnalizuje wprowadzenie "komunizmu zdrowotnego" w Austrii i utoruje drogę totalitaryzmowi. Nowe prawo wejdzie w życie w lutym. Kiedy to nastąpi, wszyscy dorośli powyżej 18 roku życia będą prawnie zobowiązani do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 lub podjęcia kroków w celu zaszczepienia się pod groźbą wysokich grzywien, a nawet kary pozbawienia wolności. Jednak egzekwowanie prawa rozpocznie się dopiero w połowie marca.

Na początku tego tygodnia austriacki kanclerz Karl Nehammer powiedział, że zamierza wprowadzić mandat w trzech fazach po okresie przejściowym w lutym, który ma dać nieszczepionym więcej czasu na "przekonanie" do szczepionki i podczas którego "więcej informacji" zostanie "udostępnionych".
W fazie 1, która rozpocznie się w połowie marca, władze austriackie zaczną sprawdzać status szczepień każdego obywatela powyżej 18 roku życia.
W fazie 2, "jeśli postępy w szczepieniach nadal nie będą wystarczające", do osób, które nie zostały jeszcze zaszczepione, zostanie wysłany "list przypominający".
Wreszcie, w fazie 3, do wszystkich pozostałych nieszczepionych osób w kraju zostanie wysłany list z terminem szczepienia.


Za nieprzestrzeganie przepisów i niedotrzymanie terminu szczepienia będą nakładane wysokie grzywny w wysokości do 3.600 euro (4.108 dolarów). Nehammer powiedział, że ma nadzieję, że trzecia faza nie będzie konieczna, ponieważ spodziewa się, że środek ten radykalnie zwiększy liczbę szczepień w kraju. Do tej pory około 2,5 miliona obywateli austriackich nie zostało zaszczepionych i wkrótce będą musieli stawić czoła poważnym konsekwencjom prawnym, jeśli w nadchodzących miesiącach nadal będą to robić. Wielu Austriaków, w tym policjantów, całkowicie sprzeciwia się temu mandatowi i uważa go za skrajny i niedemokratyczny, czego dowodem są masowe protesty i demonstracje, które miały miejsce w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.
W nagraniu wideo, które zamieścił na Twitterze na początku czwartku, aktywista "antyblokadowy" Alexander Tschugguel pokazał film z policją próbującą stłumić pokojowy protest odbywający się przed austriackim parlamentem, gdy posłowie zbierali się na głosowanie. Przez megafon słychać głos policjantki, która wzywa protestujących do opuszczenia miejsca zdarzenia i przekonuje, że zgromadzenie jest nielegalne. "Będziemy z tym walczyć tak długo, jak to możliwe" - powiedział Tschugguel. "Teraz musimy wyjechać, ale wrócimy... to wygramy".

Tschugguel był jednym z najbardziej prominentnych głosów sprzeciwu wobec obowiązku szczepień w Austrii. Podobnie jak wiele osób w kraju, uważa to za skrajny, totalitarny środek, zwłaszcza w świetle stosunkowo niskiego ryzyka, jakie COVID stwarza dla zdrowych ludzi bez wcześniej istniejących warunków zdrowotnych.Austria liczy 8,9 mln mieszkańców i od początku "pandemii" dwa lata temu zanotowała 13 501 zgonów z wirusem COVID-19 (rzekomo, fałszywe testy PCR dopow.).
LifeSiteNews Parlamento austriaco vota para imponer vacunas obligatorias a todos los adultos

„Prorocze” przemówienie "kowido-komunistyczne" - wygłoszone 20 marca 1969 r. przez "Rockefeller Insider"
20 marca 1969 r. Rockefeller Insider dr Richard Day (1905-1989) wygłosił przemówienie do Pittsburgha, American Medical Association, w którym przepowiedział: „Podróże… stałyby się bardzo ograniczone. Ludzie potrzebowaliby pozwolenia na podróż i dobrego powodu do podróżowania. Gdybyś nie miał dobrego powodu podróży, nie mógłbyś podróżować, a wszyscy potrzebowaliby dokumentu tożsamości… później zostanie opracowane jakieś urządzenie do wszczepienia pod skórę, które zostałoby zakodowane specjalnie w celu identyfikacji osoby ”. (taśma druga)

Chociaż jest to zabronione, dr Lawrence Dunegan zrobił notatki i przekazał treść przemówienia Randy'emu Engelowi, który udostępnił je na taśmie. Dr Dunegan ujawnia nie tylko „CO” jest przeznaczone dla Ameryki i wszystkich ludzi na świecie, ale „JAK” kontrolerzy zamierzają zrealizować swój plan. Dr Day, po lewej, powiedział: „Wszystko jest na swoim miejscu i nikt nie może nas teraz powstrzymać. . ”. „Niektórzy z was pomyślą, że mówię o komunizmie. Cóż, to, o czym mówię, jest znacznie większe niż komunizm!” „Wszystko ma dwa cele. Jednym z nich jest pozorny cel, który sprawi, że będzie to akceptowalne dla ludzi; a podrugie, to prawdziwy cel, który wspierałby cele ustanowienia nowego systemu i jego posiadania”.

NOWE CHOROBY TRUDNE DO Zdiagnozowania I NIEULECZALNE
Następnym punktem do omówienia jest ZDROWIE I CHOROBY. Powiedział, że pojawią się nowe choroby, których nigdy wcześniej nie widziano. Byłoby bardzo trudne do zdiagnozowania i nieuleczalne — przynajmniej przez długi czas”. Nie było na ten temat żadnego opracowania, ale pamiętam, że niedługo po wysłuchaniu tej prezentacji, gdy miałam do postawienia zagadkową diagnozę, zastanawiałam się, – Czy to… o tym mówił? Czy to jest przypadek tego, o czym mówił?”. Kilka lat później, kiedy ostatecznie rozwinął się AIDS, myślę, że AIDS był przynajmniej jednym z przykładów tego, o czym mówił. Teraz myślę, że AIDS prawdopodobnie była chorobą wytworzoną”.

RZECZYWISTE i „POSTANOWIONE” cele:
Kontrola populacji. Pozwolenie na posiadanie dzieci. Rozmnażanie bez seksu. Edukacja seksualna jako narzędzie rządu światowego. Zachęcanie do homoseksualizmu… Eutanazja i „pigułka śmierci”. Ograniczenie dostępu do niedrogiej opieki medycznej ułatwia eliminację osób starszych. Planowanie kontroli nad medycyną. Eliminacja prywatnych lekarzy. Powstrzymywanie leczenia raka jako sposób kontroli populacji. Wywoływanie ataków serca jako forma zabójstwa Pełny zapis tych taśm henrymakow.com
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.

1. Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.

2. Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.

3. Utworzymy oddzielne fronty, aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami.

4. Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego, aby kontynuować to oszustwo.

5. Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To …
More
.

1. Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.

2. Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.

3. Utworzymy oddzielne fronty, aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami.

4. Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego, aby kontynuować to oszustwo.

5. Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To także zabezpieczy nas przed zauważaniem zachodzących zmian.

6. Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń, ponieważ sekrety są absolutne.

7. Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani poprzez krew i sekret.

8. Śmierć spotka każdego, kto zacznie to wyjawiać.

9. Będziemy utrzymywać ich przy życiu krótko wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie.

10. Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak ze nigdy nie połapią się, co się dzieje.

11. Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu.

12. Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują.

13. Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów.

14. Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn.

15. Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze.

16. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta, a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi.

17. Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą.

18. Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn, ponieważ mogą to dostrzec.

19. Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z wesołymi obrazkami i muzyką.

20. Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechniali nasze trucizny.

21. Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć, akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach.

22. Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy.

23. Będziemy rozpoczynać wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będziemy atakować dzieci tym, co one najbardziej lubią, słodyczami.

24. Kiedy ich zęby będą próchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszłości.

25. Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, który uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw.

26. Będziemy czynić ich uległymi i słabymi przed nami poprzez naszą moc.

27. Będą one wzrastać w depresji, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas o pomoc, damy im więcej trucizny.

28. Będziemy koncentrować ich uwagę ku pieniądzowi oraz ku dobrami materialnymi, nie będą w stanie zachować wewnętrznej samokontroli.

29. Będziemy odwracać ich uwagę nierządem, zewnętrznymi przyjemnościami oraz grami, więc nie będą w stanie się jednoczyć.

30. Ich umysły będą zawsze należeć do nas i oni zawszę będą posłuszni naszym poleceniom.

31. Jeżeli odmówią nam, znajdziemy sposoby na technologię kontroli umysłu w ich życiu.

32. Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń.

33. Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycję.

34. Będziemy kontrolowali obie strony.

35. Zawsze będziemy ukrywać nasze cele, ale zawszę będziemy realizować nasz plan.

36. Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy ich wynagradzać za ich trud.

37. Nasze rodziny nigdy nie będą się z nimi mieszać.

38. Nasza krew musi być zawsze czysta, taka jest nasza droga.

39. Spowodujemy, że będą się zabijać wzajemnie, kiedy tylko będzie to w naszym interesie.

40. Będziemy ich separować od siebie za pomocą dogmatów i religii.

41. Będziemy ściśle kontrolować wszystkie aspekty ich życia i będziemy nimi kierować, co mają myśleć i jak myśleć.

42. Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni.

43. Będziemy siać nieprzyjaźń pomiędzy nimi poprzez nasze frakcje.

44. Kiedy światło wiedzy zaświeci pomiędzy nimi, wygasimy je poprzez szyderstwo lun śmierć, którekolwiek nam będzie bardziej pasowało.

45. Spowodujemy, że będą sobie wyrywać serca i zabijać własne dzieci.

46. Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu, naszego przyjaciela.

47. Nienawiść oślepi ich całkowicie i oni nigdy się nie zorientują, że z ICH konfliktów wyłonimy się MY jako ich władcy.

48. Będą zbyt zajęci wzajemnym zabijaniem się. Będą się kąpać we własnej krwi i zabijać swoich bliźnich tak długo, jak długo uznamy to za konieczne.

49. Osiągać będziemy z tego wielkie korzyści, dlatego że oni nas nie widzą, ponieważ nie mogą nas widzieć.

50. Nasze korzyści z ich wojen i ich śmierci będą kontynuowane.

51. Będziemy to powtarzać tak długo, dopóki nasz ultymatywny cel nie zostanie osiągnięty.

52. Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięk.

53. Użyjemy wszelkich dostępnych środków, aby to uzyskać.

54. Narzędzia te zostaną stworzone ich pracą.

55. Będą nienawidzić siebie i bliźniego.

56. Zawsze będziemy ukrywać świętą prawdę przed nimi, że my jesteśmy wszyscy jedno.

57. Tego oni nie mogą się nigdy dowiedzieć. Nigdy nie mogą się dowiedzieć, że kolor jest iluzją, zawsze muszą myśleć, że nie są równi.

58. Krok po kroku będziemy zdążali do celu.

59. Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi.

60. Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać.

61. Ustanowimy system monetarny, który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.

62. Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń światu, ponieważ będziemy właścicielami mediów.

63. Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć, które my faworyzujemy.

64. Kiedy powstaną przeciw nam, zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warte niż one.

65. Będą bezbronni bez możliwości działania, ponieważ nie będą posiadali broni.

66. Powołamy niektórych z nich, aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają, ponieważ nie należą do nas.

67. Rekrutów nazywać będziemy „zainicjowanymi" i będą tak indoktrynowani, aby wierzyć w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer.

68. Członkowie tych grup będą myśleć, że są z nami ale nigdy nie będą znali prawdy.

69. Oni nigdy nie mogą poznać prawdy, ponieważ mogą się odwrócić przeciwko nam.

70. Za ich pracę będą nagradzani ziemskimi rzeczami oraz wielkimi tytułami, ale oni nigdy nie staną się nieśmiertelnymi i nigdy się z nami nie połączą, nigdy nie otrzymają światła i nigdy nie będą podróżować ku gwiazdom.

71. Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje ich postęp w kierunku oświecenia.

72. Prawda będzie ukryta przed nimi, bijąc jednocześnie wprost w ich twarze, tak ze nie będą w stanie skupić się na niej, zanim nie będzie za późno.

73. O tak, będzie wielka iluzja wolności, że oni nigdy nie zauważą tego, że są naszymi niewolnikami.

74. Kiedy wszystko osiągniemy, rzeczywistość, którą utworzymy dla nich będzie znaczyła, że jesteśmy ich właścicielami.

75. Rzeczywistość będzie ich więzieniem.

76. Będą żyli we własnych snach.

77. Kiedy osiągniemy nasz cel, rozpocznie się nowa era dominacji.

78. Ich umysły będą powiązanie z ich wierzeniami, wierzeniami, które my ustaliliśmy od dawien dawna.

79. Ale kiedy zorientują się, zniszczymy ich.

80. ONI NIGDY TEGO NIE MOGĄ WIEDZIEĆ.

81. Jeżeli kiedykolwiek oni znajdą tę prawdę, że będą w stanie nas zniszczyć, to zaczną działać w tym kierunku.

82. Nigdy nie mogą się dowiedzieć, co uczyniliśmy, ponieważ jeżeli się dowiedzą, nie mamy dokąd uciec i będzie im łatwo widzieć, kim jesteśmy, kiedy zasłona zostanie usunięta.

83. Kiedy nasze działania ujawnią, kim jesteśmy, będą nas ścigać i nikt nie da nam ochrony.

84. To jest tajemnicze przymierze, poprzez które będziemy żyli teraz oraz w przyszłości, ponieważ owa rzeczywistość następowała poprzez wiele pokoleń.

85. To przymierze jest opieczętowane krwią, naszą krwią.

86. My jesteśmy tymi, którzy zstąpili z nieba na ziemię.

87. To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane.

88. NIGDY PRZENIGDY nie może być spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność.
.