Peter(skala)
1153.2K

Kraft, Pepsi, a Nestle používajú potratené deti na výrobu dochucovadiel

Ak považujete predaj častí tiel potratených detí, ktorý prevádzkuje organizácia Planned Parenthood za zlo, tak potom vás určite šokuje správa o spoločnostiach, ktoré používajú tieto časti tiel ako chuťové prísady.

V roku 1973 sa premietal science fiction film Soylent Green o potravinách, vyrábaných z častí ľudských tiel. Teraz vychádza najavo, že spoločnosti Kraft Foods, Pepsi Corporation (PepsiCo) a Nestlé prichádzajú s novou vlnou produktov, pri výrobe ktorých používajú časti tiel potratených detí, ktoré im poskytujú spoločnosti Semonyx a StemExpress. Vedecká fikcia sa stáva vedeckou realitou. Nemal by Vládny úrad pre kontrolu potravín a liečiv vyžadovať na etikete nižšie uvedených produktov upozornenie, že pri ich výrobe sa používajú časti detí ako chuťová prísada?!

Možno by sme mali tieto výrobky nazývať Semonyx Green alebo StemExpress Green!

Komentár Conservative Post :
U známych spoločností na výrobu potravín sa zistilo, že na dotvorenie chuťových prísad do vyrábaných potravín používajú tkanivá z potratených detí.
Kraft, PepsiCo a Nestlé spolupracujú s kalifornskou spoločnosťou Semonyx, ktorá na testovanie chemikálií, napodobňujúcich rozličné chute, používa bunky potratených embryí.

Reťazec buniek potrateného ľudského plodu, známy ako „HEK-293“, sa používa na zistenie, ako ľudské chuťové bunky reagujú na syntetické príchute. Dnes väčšine vyrábaných potravín chýba chuť, a preto si potravinárske spoločnosti najímajú spoločnosti ako Semonyx, aby vyvíjali príchute na vlastnú päsť.
„Verejnosti sa však nepriznajú, že na výrobu receptorov chuti používajú HEK 293– obličkové bunky ľudského embrya, odobraté dobrovoľne potratenému dieťaťu“, povedala Debi Vinnedgeová z pro-life skupiny Children of God for Life. „Na výrobu chuťových receptorov môžu pokojne použiť dostupné zvieracie, hmyzie, alebo iné, ale morálnym spôsobom získané, ľudské bunky, ktoré produkujú G proteín.“

V stĺpčeku, pod názvomMeet the Company Buying Planned Parenthood’s Baby ‘Specimens’ (Zoznámte sa so spoločnosťou, ktorá od Planned Parenthood kupuje vzorky detí) Paul Bios píše:
´Organizácia Planned Parenthood (PP), ktorá sa angažuje v tomto hnusnom a odpornom zaobchádzaní s ľudskými bytosťami, je len špičkou ľadovca a zdrojom obrovských ziskov pre spoločnosť, ktorá kupuje od PP časti detí a vzápätí ich s veľkým ziskom predáva na biomedicínsky výskum.

Jedná sa o spoločnosť StemExpress, ktorá samu seba označuje za „multimiliónovú spoločnosť, ktorá biomedicínskym výskumníkom zabezpečuje ľudskú krv, tkanivá, kmeňové bunky a iné klinické vzorky.“ Vystatuje sa aj tým, že ponúka „najširšiu paletu surovín v priemysle, ako aj čerstvé, stabilizované a zmrazené ľudské kmeňové bunky.“

Spoločnosť StemExpress, ktorá mala nedávno problémy pre svoje nelegálne obchody, na svojej stránke aj naďalej otvorene ponúka „širokú škálu ľudských tkanív – od plodu, až po dospelého človeka“, pričom garantuje, že „každá vzorka je zaručene čistá, životaschopná a kvalitná“ – presne podľa požiadaviek zákazníka.

Podľa vzoru Amazonu, zabezpečuje StemExpress dovoz týchto materiálov v uzavretých boxoch, s ktorými sa ľahko manipuluje, čo dovoľuje zákazníkovi nákup produktov, ako je napríklad „pečeň plodu“ podľa vlastného výberu, „iba“ za 610 dolárov.

Tu je zatiaľ úplný zoznam spomínaných produktov a spoločností, zostavený Conservative Post:
PEPSI nápoje (zvýraznené redakciou sú značky, s ktorými sa môžete stretnúť na SK trhu):
· Všetky Pepsi soft drinky
· Sierra Mist soft drink
· Mountain Dew soft drink
· Mug root beer a iné soft drinky
· Nápoje (aj od nich odvodené):

No Fear
Ocean Spray
Tazo
AMP Energy
Aquafina water / Aquafina ochutená
Double Shot Energy
Frappucino
Lipton tea a iné
Propel
SoBe
Gatorade
Fiesta Miranda
Šťavy Tropicana a odvodené nápoje
· Seattle´s Best Coffee

PRODUKTY NESTLÉ:
· Všetky druhy smotany do kávy
· Značka Maggi: instantné polievky, bujónové kocky, kečupy, omáčky, dochucovadlá, instantné rezance

www.lifenews.sk/node/10845
Peter(skala)
Mirok pred 6 minútami
Pepsi, Kraft alebo som nenašiel žiaden podobný článok (opravte ma ak sa mýlim). Chcel by som vás len chcel požiadať, aby ste tento článok stiahli a zabránili tak šíreniu falošných správ. Boh vám žehnaj :)
✍️
Mirok... ak máš pravdu, tak stiahnem tento članok, ale najprv by si ma musel presvedčiť o tom, že ten članok si nezakladá na pravde. Na to však nestačí, že si nenašiel …More
Mirok pred 6 minútami

Pepsi, Kraft alebo som nenašiel žiaden podobný článok (opravte ma ak sa mýlim). Chcel by som vás len chcel požiadať, aby ste tento článok stiahli a zabránili tak šíreniu falošných správ. Boh vám žehnaj :)

✍️

Mirok... ak máš pravdu, tak stiahnem tento članok, ale najprv by si ma musel presvedčiť o tom, že ten članok si nezakladá na pravde. Na to však nestačí, že si nenašiel dôkaz o tom ako do Pepsi pridávaju "potratene embrya"

🤫

To máš ako ked fajčiarenské produkcie tvrdili, že fajčenie neškodí a nespôsobuje závislosť, čo stačilo verejnosti na to, aby nik proti nim hlavne verejne nevystupoval kriticky. Až po rokoch skumania sa dokazalo, že sa nie len mýlili, ale dokonca klamali.

Avšak dovtedy zničili veľa ľudských životov.

🤬

Podobne aj s týmto... ludia môžu tvrdiť, že Pepsi je fajn a nič také neobsahuje...avšak pravda nie lenže vyjde najavo (skôr, či neskôr) ale dovtedy človek môže zastávať Pepsi v medvedej službe a čo je horšie, tak škodiť ako sebe, tak aj iným...

Pepsi je umelina a najlepšia na alergény 😀

...takže dame si ulohu: najdeme dôkazy a potom sa uvidí, čo bude s článkom 😉
Mirok
Nechcem sa teraz hádať, ale myslím si, že šírite (dúfam, že neúmyselne) nepodložené informácie. Článok sa hneď na začiatku opiera o komentár Conservative Post, avšak po rozkliknutí odkazu zistíte, že takýto komentár už neexistuje (a možno ani nikdy neexistoval). A na to, že firma Senomyx používa reťazec buniek potrateného ľudského plodu článok neuvádza žiaden dôkaz. Pokiaľ ide o spoločnosť …More
Nechcem sa teraz hádať, ale myslím si, že šírite (dúfam, že neúmyselne) nepodložené informácie. Článok sa hneď na začiatku opiera o komentár Conservative Post, avšak po rozkliknutí odkazu zistíte, že takýto komentár už neexistuje (a možno ani nikdy neexistoval). A na to, že firma Senomyx používa reťazec buniek potrateného ľudského plodu článok neuvádza žiaden dôkaz. Pokiaľ ide o spoločnosť StemExpress na ich stránke som nenašiel žiadne ponuky na predaj akéhokoľvek plodového tkaniva. ZOZNAM PRODUKTOV POŽÍVAJÚCICH NA DOCHUTENIE POTRATENÉ LUDSKÉ EMBRIA (teda DETI) sa takisto opiera o Conservatice Post a po rozkliknutí odkazu vám opäť ukáže error 404. Skúsil som si dohľadať takýto článok na tejto stránke sám a po zadaní kľúčových slov: Pepsi, Kraft alebo som nenašiel žiaden podobný článok (opravte ma ak sa mýlim). Chcel by som vás len chcel požiadať, aby ste tento článok stiahli a zabránili tak šíreniu falošných správ. Boh vám žehnaj :)
mbakovaster@gmail.com shares this
3
strašné
ľubica
Peter(skala)
Káva i slanina spôsobujú rakovinu: Čo hovoria odborníci?
🥴 🤨 😲 🤮 ☕ 🚬 😈 🤒
zdravie.aktuality.sk/…/kava-i-slanina-…
Peter(skala)
...tak to by mal podať aj dôkaz ✍️
2 more comments from Peter(skala)
Peter(skala)
inač tie odvodene značky Coly Company su ako odvodene značky mobilneho operatora:
Tak ako je Juro odvodený od T-mobile alebo Tesco-mobile od O2, tak Pepsi, Fanta, Lipton, Gatorade... su odvodene od Cola company, takže aj samotná Coca Cola.
... všetko je to humus, čo sa tvari ako sladké štastie.
Kedysi by som za to dal velke prachy a dnes sa hambim niekoho tým ponuknuť
🤮
Peter(skala)
Ked vidim Pepsi Co... ako keby som videl čierne zlato - naftu, čo sa tvari ako svätena voda
ľubica
peterskalka,mne sa zdá, že bola aj petícia a že sme dačo aj písali..... ale meviem či to nádjem...
Peter(skala)
🤬
Here’s a full list:
PEPSI BEVERAGES:
All Pepsi soft drinks
....
conservativepost.com/famous-food-com…
Peter(skala)
Pepsi Cola je "všade", takže zavadne su všade
ľubica
...myslela som tie ZAVADNE TEDA tie ktoré sú ochutené tými prídavkami z potratených detí...
drrichswier.com/…/kraft-pepsi-and… skoda ze neviem anglicky, zaujímavé komnetáre.... no čítala som o tejto otrasnej skutočnosti v polštine jeden hrubý časopis vydaný knazom....Poliaci su v tejto veci flexi oproti nám.....
Peter(skala)
... jasne že nestiahli, ved su v každom obchode
ľubica
skalka, dakujem za tento vklad, ja som ho tiež dakedy dávala ale nepamatám si či v obrázku alebo v texte bol popis------ toto vie ale málokto, mali by sa konať odprosenia.... za tieto satanské činy 🥴 a mali by sa konať prednášky, osveta.... medzi katolíkmi,resp kresťanmi..... neviem o ničom takom....pritom s nimi (prolifermi) spolupracujem 🙏 ---- hanba nám všetkým, ako veriacim tak knazom..... a …More
skalka, dakujem za tento vklad, ja som ho tiež dakedy dávala ale nepamatám si či v obrázku alebo v texte bol popis------ toto vie ale málokto, mali by sa konať odprosenia.... za tieto satanské činy 🥴 a mali by sa konať prednášky, osveta.... medzi katolíkmi,resp kresťanmi..... neviem o ničom takom....pritom s nimi (prolifermi) spolupracujem 🙏 ---- hanba nám všetkým, ako veriacim tak knazom..... a druhá vec je či stiahli tie výrobky, či prebehol súd a čo bolo výsledkom...prislub nápravy???