Clicks25.8K
Ela17
310
10 etapów ludobójstwa w kontekście Covid (napisy PL) / 10 stages of genocide vs Covid (PL subtitles) Henna Maria Vermeulen opowiada o stworzonej przez Gregory'ego Stantona klasyfikacji 10 etapów …More
10 etapów ludobójstwa w kontekście Covid (napisy PL) / 10 stages of genocide vs Covid (PL subtitles)

Henna Maria Vermeulen opowiada o stworzonej przez Gregory'ego Stantona klasyfikacji 10 etapów ludobójstwa w kontekście bieżących wydarzeń na świecie.
Niedawno umieściłam na kanale film o tej samej tematyce, ale zdecydowałam się przetłumaczyć oba nagrania, jako że to ujęcie tematu bardzo ze mną zarezonowało i uważam, że każdy z tych filmów wnosi nieco inną - ale równie istotną - jakość do dyskusji.
W listopadzie 2019 r. Henna Maria Vermeulen założyła organizację non-profit o nazwie 'Dawn of Peace' (Świt Pokoju), której celem jest ochrona integralności i świętości życia poprzez świadomy aktywizm i edukację w zakresie duchowego wymiaru człowieczeństwa. Naczelne wartości organizacji to wyrzeczenie się przemocy, wolność (w tym wolność medyczna i wolność od dominacji technologicznej), prawo naturalne, suwerenność jednostki (ze szczególnym uwzględnieniem suwerenność cielesnej) oraz uzdrawianie holistyczne. Wartości te traktowane są przez członków organizacji jako istotne narzędzia ewolucji ludzkości. Deklarowanym celem organizacji jest poprowadzenie ludzi poza dominującą obecnie doktrynę apatii, oszustwa i dominacji, do kultury współczucia, prawdy i wolności.
Henna Maria jest też dyrektorem międzynarodowego ruchu 'Policjanci w Obronie Wolności', utworzonego w 2020 r. przez hiszpańskie stowarzyszenie 'Policías Por La Libertad'. Naczelnym celem ruchu jest re-humanizacja społeczeństw oraz przywracanie zaufania i jedności między pracownikami służb mundurowych a obywatelami.
Działania organizacji obejmują m.in.:
- organizowanie pokojowych marszów, wydarzeń i kampanii mających na celu edukację zarówno obywateli, jak i pracowników sił bezpieczeństwa (policja, służby porządkowe i wojsko) w zakresie praw człowieka, wolności obywatelskich i praw konstytucyjnych
- pomoc funkcjonariuszom policji doświadczających presji, nękania lub dyskryminacji w miejscu pracy z powodu ich chęci wykonywania swej pracy zgodnie z etyką zawodową
- zapewnienie prawnego i moralnego wsparcia obywatelom, którzy doświadczyli niesprawiedliwości i niewłaściwego traktowania ze strony służb mundurowych
- wskazywanie i nagłaśnianie oznak rosnącej tyranii, celem ochrony pokoju i sprawiedliwości społecznej
Cytując za stroną organizacji (edycja własna):
„Naszym głównym celem jest zjednoczenie policji i obywateli we wspólnej walce o wolność. Jako członkowie sił bezpieczeństwa musimy głęboko przemyśleć moralność naszych działań. Chociaż nosimy mundur, nie zwalnia nas to z osobistej odpowiedzialności jako istot ludzkich. Nasza praca bynajmniej nie gwarantuje nam większych praw niż mają nasze Siostry i Bracia w cywilu. Apelujemy do wszystkich funkcjonariuszy o zdrowy rozsądek i etykę zawodową. Pragniemy przypomnieć członkom sił bezpieczeństwa, że do naszych głównych obowiązków należy służba obywatelom oraz ochrona i poszanowanie ich wolności i praw, stanie na straży pokoju i sprawiedliwości społecznej oraz zapobieganie i zwalczanie przestępczości.
Jesteśmy istotami ludzkimi, mającymi nieść pomoc i ochronę innym istotom ludzkim. Tyrania nie jest tworzona przez tyranów, jest tworzona przez tych, którzy wykonują tyrańskie rozkazy.”
Strony organizacji Dawn of Peace:
dawnofpeace.org
youtube.com/channel/UClr0Ilhl-cVgAIhrChs7Ucg
Strona organizacji Policjanci w Obronie Wolności:
policeforfreedom.org
=======
Henna Maria Vermeulen talks about the 10 stages of genocide classification created by Gregory Stanton, in the context of current events all around the globe.
I've recently posted a similar video, but decided to translate this film nevertheless, as the genocide angle really resonated with me and I believe that both of these films bring on a slightly different - but equally important – quality.
In November 2019, Henna Maria Vermeulen founded a non-profit organization called Dawn of Peace, which aims to protect the integrity and sacredness of all Life through conscious activism and educating people about the spiritual reality of life. The organization advocates nonviolence, freedom (including medical freedom and freedom from technological domination), natural law, individual sovereignty (with particular emphasis on bodily sovereignty), holistic healing, and self sovereignty as vital tools for the evolution of humanity. The organization's goal is to guide people beyond the current doctrine of apathy, deception and dominance into a culture of compassion, truth and freedom.
dawnofpeace.org
Henna Maria is also the director of the international movement 'Policemen in Defense of Freedom', created in 2020 by the Spanish association 'Policías Por La Libertad'. The goal of the movement is to re-humanise societies and restore trust and unity between the security forces and the citizens. Their mission is to educate people about their human rights, civil liberties, constitutional rights as well as the ethical code of conduct for the police and security forces.
policeforfreedom.org
Jan Zbigniew wojan
Dr Horban mówi że jeśli chcemy aby dziadkowie i babcie nie były potencjalnie narażeni na zakażenia to powinny być zaszczepione dzieci w szkołach albo koło szkoły gdzieś tam ..... Normalnie zmiana definicji nastąpiła !!!! Producenci twierdzą, że szczepionki zapobiegają tylko ciężkim przebiegom choroby, ale nie przed ich roznoszeniem czy transmisją, ale on jest lepszy od producentów i daje …More
Dr Horban mówi że jeśli chcemy aby dziadkowie i babcie nie były potencjalnie narażeni na zakażenia to powinny być zaszczepione dzieci w szkołach albo koło szkoły gdzieś tam ..... Normalnie zmiana definicji nastąpiła !!!! Producenci twierdzą, że szczepionki zapobiegają tylko ciężkim przebiegom choroby, ale nie przed ich roznoszeniem czy transmisją, ale on jest lepszy od producentów i daje gwarancje że jeśli dzieci się zaszczepi to starsi nie będą się zarażali - normalnie ten typ z ludzi robi idiotów - sprawdza się podejrzenie, że chcieli jeszcze w czerwcu szczepić dzieci ! To są przestępcy !

"Po przebytej infekcji i po zgonie ponowne infekcje są praktycznie niespotykane..." Tak tłumaczą “naukowcy” po studiach na Oxycorcie, lub Acardzie, a kierunkach takich jak WiFi, czy AjWaj !

Komentarz z uzupełnieniem. Jaka obłuda narracyjna. Łatwiejsze podróżowanie, to przecież podróżowanie bez paszportów, kodów QR, kart dostępu, aplikacji telefonicznych i danych biometrycznych. Kto utrudnia i paraliżuje wszelkie podróże, działalność gospodarczą ? Kto wprowadza obostrzenia i ograniczanie praw człowieka to przecież działalność współczesnych ideologów imperialnych globalizmu, czyli rasistowskich członków rządu światowego obrzezanych. Nie ma żadnych podstaw ani powodów, żeby stosować tak ogromny terror wobec obywateli Europy i świata. Koncerny zbrojeniowe usaizrael nato, w tym laboratoria zajmujące się produkcją broni bakteriologicznej pod postacią wirUSA z USA i Chin, pozbawiają ludzi wszelkich praw podstawowych do życia, pracy i rozwoju. / Pochodzący nie z wyboru urzędnik śmierci i zagłady ludzkości z UE proponował Europejczykom w tym Polakom, aby państwa członkowskie koordynowały stopniowe "znoszenie" ograniczeń w "swobodnym" przepływie osób, biorąc pod uwagę okupantów z usaizraelunia nowe "WSPÓLNE NARZĘDZIE"". Tym narzędziem unijnym ma być cyfrowy certyfikat COVID - powiedział w Brukseli Didier Reynders, komisarz UE ds. "sprawiedliwości". Kto takiego bandytę tam powołał i kto to jest ? Jak widzimy, nie bez przyczyny unia zamówiła kolejne 2,5 miliarda dawek. Jeśli kampania szczepień przyniosła "sukces" to szykują się na jesień roku Pańskiego 2021 następne ataki szczepieniami truciznami prowadzące do uśmiercania współczesnej populacji narodów. Prawdopodobnie będą to łapanki we wsiach, miastach, osiedlach i terror do przymusowego zabijania szczepionkami truciznami genetycznymi mRNA dzieci, dorosłych i starców jeśli jeszcze gdzieś się znajduje. Europa się wyludnia i starcy są zabijani wszędzie. W Belgii, Holandii stosuje się eutanazję na życzenie, lub z przyczyn ekonomicznych. Czynności ludobójcze zabijania będą wykonywać wojskowi, policja "polska" lub funkcjonariusze i wojskowi obcych okupacyjnych wojsk usaizrael nato na co pozwala ustawa 1066 i uzupełniające w tym sanitarna opracowane przez rząd PiS oraz podpisane przez Pana polskiego prezydenta Andrzeja Dudę.
~WARS- 31.05.21r. (15:23)
/skopiuj i poślij dalej w Internet/

“Zdrada, zdrada, zdrada - podstępne, zimne oczy gada !” Dlaczego nam to robią ? To w podzięce za przyjmowanie ICH z dobroci serca podczas kiedy cała Europa ICH wyrzucała ! Wiją się jak prawdziwe żmije, no i jeszcze te gadzie ślepia !
Jan Zbigniew wojan
"Prof. Bridle – „popełniliśmy wielki błąd”- „białko kolca jest niebezpieczną toksyną – dostaje się do krwi gdzie krąży przez kilka dni po szczepieniu, gromadzi się w narządach i tkankach..." Co to za dziwna próba usprawiedliwiania ? Przecież testowali to na zwierzętach i wszystkie bardzo prędko zdechły, więc niech nie mydli oczu - pod Trybunał w Norymberdze !
Małgorzata Fabian shares this
8
bardzo ważne
Bos016
Kilka osób dziś trzeba dodać...

Specjaliści twierdzą, że liczby zgłoszeń niepożądanych odczynów posz-cze—piennych należy mnożyć przez 100, gdyż statystycznie co setny NOP jest zgłaszany. Ludziom nie chce się brnąć w procedury, prokuratury, sekcje, a szkoda! Bo gdyby liczby były prawdziwe, to może te eksperymenty by zatrzymano? Byłoby to nie 3 964 zgony w UE, ale 396 400 i 11 300 w RP, a to już …More
Kilka osób dziś trzeba dodać...

Specjaliści twierdzą, że liczby zgłoszeń niepożądanych odczynów posz-cze—piennych należy mnożyć przez 100, gdyż statystycznie co setny NOP jest zgłaszany. Ludziom nie chce się brnąć w procedury, prokuratury, sekcje, a szkoda! Bo gdyby liczby były prawdziwe, to może te eksperymenty by zatrzymano? Byłoby to nie 3 964 zgony w UE, ale 396 400 i 11 300 w RP, a to już jedno małe miasto!
Bos016
tekla
Pan Bóg stworzył człowieka do wolności i ta pani jest tego pięknym przykładem.
MementoMori+++ shares this
1455
10 etapów ludobójstwa w kontekście Covid
MementoMori+++
wlowoj
Już otwartym tekstem sataniści mówią o szczepieniach dzieci... Będzie się działo...
Krystian N.
Wg Malachi Martina, który znał 3 Tajemnicę Fatimską ten system zniewolenia nie będzie mógł być domknięty gdyż Pan Bóg na to nie pozwoli.
Ela17
oczywiscie ze nie bedzie domkniety,7 lat pokoju antychrysta ,w tym 3, roku wielkiego ucisku ostatecznie wojna przed domknieciem systemu i wkroczenie Boga.....idziemy do wielkiego ucisku ,obserwujcie Izrael,to co sie tam dzieje umeczy ich tak bardzo ze przyjma tego co niesieoszustwo pokoju czyli syna zatracenia.Wielu zadaje sobie pytanie dlaczego Izrael jest tak cisniety do tego aby sie szczepili.…More
oczywiscie ze nie bedzie domkniety,7 lat pokoju antychrysta ,w tym 3, roku wielkiego ucisku ostatecznie wojna przed domknieciem systemu i wkroczenie Boga.....idziemy do wielkiego ucisku ,obserwujcie Izrael,to co sie tam dzieje umeczy ich tak bardzo ze przyjma tego co niesieoszustwo pokoju czyli syna zatracenia.Wielu zadaje sobie pytanie dlaczego Izrael jest tak cisniety do tego aby sie szczepili......moim zdaniem aby ich doprowadzic do desperacji
RenaM shares this
10
filmy
icowałek
I to się właśnie dzieje na naszych oczach😞😞😞