02:10
Koller - Ukrajina vojnu už prehralaMore
Koller - Ukrajina vojnu už prehrala
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Z nejakého dôvodu si časť fanúšikov alternatívy vybrala za zdroj informácií a analýz o konflikte na Ukrajine istého vojenského analytika Martina Kollera z Českej republiky, ktorý bol viackrát hosťom relácií v hlavnom prúde (naposledy CNN Prima, predtým napríklad Český rozhlas), ale aj mimo mainstreamu (Slobodný vysielač Casus Belli, Infovojna, Kulturblog....). Aby ste mali predstavu, o koho ide, …More
Z nejakého dôvodu si časť fanúšikov alternatívy vybrala za zdroj informácií a analýz o konflikte na Ukrajine istého vojenského analytika Martina Kollera z Českej republiky, ktorý bol viackrát hosťom relácií v hlavnom prúde (naposledy CNN Prima, predtým napríklad Český rozhlas), ale aj mimo mainstreamu (Slobodný vysielač Casus Belli, Infovojna, Kulturblog....). Aby ste mali predstavu, o koho ide, dokladám časť článku portálu Echo24 z roku 2014:

"od roku 1979 byl veden jako spolupracovník Vojenské kontrarozvědky, jež byla součástí StB. A jak zjistil Týdeník ECHO, který měl možnost si prostudovat část Kollerova svazku, patřil k nesmírně aktivním „udavačům“. Součástí spisu je například zhruba 150 ručně psaných zpráv o důstojnících i vojácích.

Když v listopadu 1982 zemřel šéf sovětského politbyra Leonid Brežněv, nezapomněl napsat ve své zprávě o vtipkování důstojníků."

Čo tým chcem povedať? Že mám pochybnosti o objektivite ním poskytovaných analýz a pravdivosti jednotlivých informácií. Každý má právo počúvať koho chce, ale používajte kritické myslenie. Najmä pri informáciách, ktoré potvrdzujú vaše videnie sveta (vlastná skúsenosť).

Kdo nám vysvětluje situaci v Rusku? Aktivní udavač StB - Echo24.cz

Pavel Kamas – NOVINKY
Stylita
krycí jméno Tank
U.S.C.A.E.
ja ho môžem posúdiť iba z toho čo som počul pristupuje k veci triezvo aj keď ako sa to vezme lebo akonáhle moderátor len nepriamo naznačil že komunizmus je zlo samo v sebe a dotkol sa číny tak ten dotyčný pán vyletel skoro z kože a snažil sa bagatelizovať systém sociálneho kreditu to som si všimol na červenú nešahať on to má v štýle boli excesy ale myšlienka je dobrá
Mária Jana Krištofovičová shares this
135
Mária Jana Krištofovičová
Petro Porošenko v rozhovore pre ukrajinské médiá úprimne povedal, prečo Ukrajina potrebovala Minské dohody.
Podľa signatára týchto dohôd: „Dosiahli sme, čo sme chceli. Neverili sme Putinovi, rovnako ako neveríme teraz. Našou úlohou bolo v prvom rade odvrátiť hrozbu, alebo aspoň oddialiť vojnu. Získali sme osem rokov na obnovenie ekonomického rastu a vybudovanie ukrajinských ozbrojených síl. Toto …More
Petro Porošenko v rozhovore pre ukrajinské médiá úprimne povedal, prečo Ukrajina potrebovala Minské dohody.

Podľa signatára týchto dohôd: „Dosiahli sme, čo sme chceli. Neverili sme Putinovi, rovnako ako neveríme teraz. Našou úlohou bolo v prvom rade odvrátiť hrozbu, alebo aspoň oddialiť vojnu. Získali sme osem rokov na obnovenie ekonomického rastu a vybudovanie ukrajinských ozbrojených síl. Toto bola hlavná úloha – a bola splnená.

Napriek tomu, že konflikt na Donbase trval osem rokov, verím, že minské dohody splnili túto svoju úlohu,“ konštatuje piaty prezident Ukrajiny.

To znamená, že úprimne priznáva, že body Minských dohôd sa nikdy nechystal splniť a Kyjev v spolupráci s Nemeckom a Francúzskom jednoducho hrali o čas a preto napriek snahe Ruska normandský formát ani nemohol byť funkčný.
@investigativnyblogSK
Marieta Ria
Probíhající hospodářská válka: Interview s americkým ekonomem Michaelem Hudsonem
Rusko nepotrebuje západ, ale západ stále potrebuje Rusko.
USA sa sami izolovali - strelili si do vlastnej nohy!
Európa pácha samovraždu v mene Američanov.