Anton Čulen
122K

Video – Druhý slovenský Otec národa a Boží prorok Vdp. M. Kuffa: Medzi čiernymi a bielymi ste …

Zlo má jedinú povinnosť, zmiznúť. V liberalizme robia reklamu zlu. Natočili ste dedka, od strachu tak sa klepal, zmonoklovaný, strapatý a hovorí: Oni sa mi vyhrážajú, že ma znova zbijú. Potom ste …More
Zlo má jedinú povinnosť, zmiznúť. V liberalizme robia reklamu zlu.
Natočili ste dedka, od strachu tak sa klepal, zmonoklovaný, strapatý a hovorí: Oni sa mi vyhrážajú, že ma znova zbijú. Potom ste natočili tých Rómskych chlapcov, štrnásť ročných a povedali: My sme ho zbili a zbijeme ho zas, my nie sme plnoletý, nám nič nespravia. Čo ste spravili?
Medzi čiernymi a bielymi ste takto zväčšili nenávisť. Už dosť je veľké napätie, takto ste zväčšili. Čo sme podľa vás mali robiť? To ja vám musím radiť, farár? Ste redaktor, mali ste zájsť na sociálku, so sociálkou spolu prísť na súd, pani sudkyňa, pán sudca, dajte nám predbežné opatrenie. Na čo? Na tých chlapcov. A mali ste prísť s políciou a za asistencie s políciou ste mali násilne vojsť do osady a zobrať tých galganov do pút a násilne ich dať pekne razantne do policajného auta a do polepšovne.
Všetci by si vydýchli. Bieli by povedali: Ej, dakto urobil dobre poriadok s tými galganmi. A tí čierni by povedali: Ej, do kelu, nemôžeme, lebo nás …More
Anton Čulen
Kallistratos
A jde-li o další komentář Libora pod jeho vkladem Nemáme šíleného prezidenta jako Francie, Bohu díky , tak opět doslova tleskám - pan prezident tam sděluje v textu: To, co nesnáším v těch internetových diskuzích, je, když tam někdo exhibuje nadávkami, ale nedokáže pro svůj názor říci jediný argument.

Ano, takže věřím, že některé registrace, začnou zde v internetových diskuzích na GTV používat …More
A jde-li o další komentář Libora pod jeho vkladem Nemáme šíleného prezidenta jako Francie, Bohu díky , tak opět doslova tleskám - pan prezident tam sděluje v textu: To, co nesnáším v těch internetových diskuzích, je, když tam někdo exhibuje nadávkami, ale nedokáže pro svůj názor říci jediný argument.

Ano, takže věřím, že některé registrace, začnou zde v internetových diskuzích na GTV používat aspoň řádné argumenty, když už přijdou s nějakým názorem :)
Zedad
@Kallistratos dělá to v diskuzi@Kallistratos
Kallistratos
Je poněkud obtížně reagovat na registraci Barbarin, protože podobně jako Segal a Vilém nabídne placebo, nic... Mám problém vyseparovat k čemu takové registrace jsou.... Stačí se podívat do nejen jejich komunikační historie. Asi měl pravdu jeden uživatel, že se jedná o čisté trolení a neměl bych mu věnovat pozornost....

A nyní k věci. Ohledně @Libor Halik jsem to snad napsal v předchozím komentá…More
Je poněkud obtížně reagovat na registraci Barbarin, protože podobně jako Segal a Vilém nabídne placebo, nic... Mám problém vyseparovat k čemu takové registrace jsou.... Stačí se podívat do nejen jejich komunikační historie. Asi měl pravdu jeden uživatel, že se jedná o čisté trolení a neměl bych mu věnovat pozornost....

A nyní k věci. Ohledně @Libor Halik jsem to snad napsal v předchozím komentáři slušně, srozumitelně, a snad to vydrží, pokud mi to někdo ovšem zase nesmaže, nenahlásí, což se stává ....

Jinak na stranu druhou děkuji za tento komentář, který Libor vložil a včleňuji do svého komentáře níže... Můj názor na pana prezidenta - Miloš Zeman zajisté není světec a v mnohém je utkvěle škodolibý a komunikačně neúprosný a leckdy i demagogický, ale má to v hlavě srovnané a má spolehlivě obrovskou informační kapacitu a silný komunikační převis a hlavně dlouhodobé zkušenosti a to je více než dobré. Některé věci sice podává tendenčně a se svou originální dikcí, ale je to pořádný sumec, který se jen tak nevzdává a oproti těm třasořitkám, neosobnostem a korektním podpíračům piedestalů všeho možného může být Česká republika ráda, že ho má.... a především její lidé. Za prvé - je ochranným konzervativním faktorem před invazí postmoderního smýšlení a politiky s tím spojené a za druhé a to je velmi důležité - svou kontroverzností vyučuje a vzdělává lidi, aby se naučili přijímat různé polarity a názorové platformy, byť někteří se to učí již druhé volební období a stále si myslí, že jejich hrníček s kafem je vážně ten nejlepší :) Není. A tak za prezidentovi naší republiky mohu jen přát - hodně zdraví, ať dokáže odolávat touze vypustit nevhodný bonmot za každou cenu a také si přeji, aby politické klima bylo takové, že dá vyrůst osobnostem co mají vzdělání, přehled a dostatek taktu a moudrosti vzít na sebe odpovědnost a nebát se rozhodovat vhod i nevhod.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Libor Halik
před 54 minutami

Nejdůležitější řekl až na závěr: Rozhovor prezidenta republiky Miloše Zemana pro internetové vysílání Blesk.cz „S prezidentem v Lánech“
Nedávno jste, pane prezidente, podepsal zdanění církevních náhrad a o tom je i dotaz Mojmíra Hubáčka.
Dobrý den, pane prezidente, chtěl bych se zeptat, jestli Váš podpis pod zdaněním církevních restitucí nějak zhoršil nebo poznamenal Váš vztah s kardinálem Dukou.
Ne. Já jsem panu kardinálovi už před tímto 00:58:42.249 podpisem říkal svoje důvody, to znamená, že církve podávají ty takzvané určovací žaloby i na to, co jim bylo finančně kompenzováno. Pan kardinál na to reagoval tak, že pokud jde o kongregace a řády, že na ně nemá přímý vliv. Ale paní Vero, já Vám odpovím citací pana kardinála z doby, kdy ještě nebyl kardinálem. To je tak deset let zpátky. Kdybych byl prostým knězem, nebyl bych pro církevní restituce, ale jsem arcibiskup pražský. Konec citátu.
A jako úplně poslední dotaz od čtenáře, který se podepsal pouze jako Milan. Jeho zajímá, co si myslíte o šestnáctileté Gretě Thunbergové ze Švédska, která založila tradici protestů žáků proti změnám klimatu, a nyní je dokonce mezi nominovanými na Nobelovu cenu za mír.
Myslím si o ní, že je to hysterka. Možná, že by to mělo stačit, 00:59:57.577 ale možná také, že by bylo docela dobré doprovodit to nějakým historickým příkladem. Víte, Vero, co to byla dětská křížová výprava?
Ano, vím, byla na začátku třináctého století.
Výborně. A v Marseille pod heslem, že Boží hrob lze osvobodit pouze nevinnými dětmi tam ty děti naložili, dovezli je na Střední východ a tam je prodali do otroctví.
Proč to říkám, protože ulicemi našich měst místo, aby se učili, ať to sakra dělají alespoň v sobotu a ne v pátek, procházejí středoškoláci, kteří, obávám se, o klimatické změně zase tak moc nevědí.
Mě tohle téma velmi zaujalo, a proto jsem na toto téma něco načetl. Vůbec se nevydávám za odborníka. Říkejme tomu poučený laik. Ale vím, kolik toho musíte přečíst a s kolika lidmi musíte diskutovat. Víte například, že jsou dva klimatické panely, které si vzájemně odporují? 01:01:15.353A víte, že jeden ten klimatický panel je neustále citován, protože jsou to tak zvaní alarmisté. To znamená, ti kteří varují před CO2 a tak dále a tak dále. To je také určitá neobjektivita médií, i když v obou panelech jsou samozřejmě renomovaní vědci. Já jsem četl oboje, protože je třeba srovnávat, a dospěl jsem k názoru, že samozřejmě v dějinách planety se milionkrát vystřídalo teplé a studené období, a to i v dobách, kdy tady vůbec žádná lidská civilizace neexistovala. Takže skoro se mi zdá, že ono očekávání, že produkce CO2 je hlavní příčinnou oteplování, místo toho, že je to běžná sinusoida, která se historicky opakuje, je poněkud přehnané.
A jenom poslední věta na závěr. 01:02:24.544 V rámci tohoto studia mě zajímala historie Grónska, Vero. Grónsko neboli Greenland byl opravdu zelený ostrov a byly tam pastviny a bylo tam čtrnáct farností a bylo tam pár Vikingů. Ať mi nikdo neříká, že ti Vikingové vyprodukovali tolik CO2, že to Grónsko kvůli tomu bylo zelená země. A pak přišla malá doba ledová a všichni umřeli hladem.
Děkuji Vám za Vaše odpovědi dneska, pane prezidente. Hezký zbytek neděle a pro Vás, kteří jste nestihli sledovat náš přenos, zůstaňte na Blesk.cz, kde najdete celý jeho záznam, a zbytek si můžete přečíst v zítřejším zpravodajství. Děkuji a na shledanou, pane prezidente.
A já vašim čtenářům samozřejmě přeji, aby nezemřeli hladem, konec konců nežijí v Grónsku, a aby své stravovací návyky upravili tak, aby jejich váha byla přiměřená jejich věku. Hezký den a na shledanou.
Na shledanou.
Miloš Zeman, prezident republiky, Blesk.cz, Lány 5. května 2019
One more comment from Kallistratos
Kallistratos
Toto už produkuje @Libor Halik mnoho let. Vždy stejné. Válka začne, měna padne, hlad bude, ta a ta země bude uchráněna od 3. sv. války, protože.... a jiná zase zničena a popelem lehne.... Tam je krize a tam falešný prorok, ten je satanista.... Plno let a stále totéž... Ne, nejde o to, že to říká zrovna pravoslavný Libor, ale jde o to, že jsou to podvrhy a nepodložené šalby co dělá. A vždy to …More
Toto už produkuje @Libor Halik mnoho let. Vždy stejné. Válka začne, měna padne, hlad bude, ta a ta země bude uchráněna od 3. sv. války, protože.... a jiná zase zničena a popelem lehne.... Tam je krize a tam falešný prorok, ten je satanista.... Plno let a stále totéž... Ne, nejde o to, že to říká zrovna pravoslavný Libor, ale jde o to, že jsou to podvrhy a nepodložené šalby co dělá. A vždy to podtrhne tím, že dle proroctví toho a toho sv. Východu a někdy si vybere i protestanstkého pastora, např. Wilkersona a jindy kněze římskokatolického otce Pia..Proroctví sv. Pia o 3. světové válce nakonec Kdyby to nebylo dlouhá léta tak stejné... Priority převrací. Nejde o konkrétního člověka, ale o to, že čas už spolehlivě prokázal, kolikrát se mýlil... Sebekritika u něj neexistuje, parní válec jede vpřed z kopce, ať s řidičem či bez něj....

V zásadě je to začarovaný kruh s ostnatým drátem na který vždy nachytá nové a nové adepty strachu. Produkovat obecný pesimismus a a vytvářet chronické dojmy, že svět se řítí do ďáblovy řiti je hrozně jednoduché. A vůbec se nedivím, že lidé "zamilovaní" do takových představ se chytnou a nebo zaberou na tuto vějičku. Stejně jako na protipotratové veřejné proklamace, které stejně Libor v Brně už dlouhá léta nedělá. Ale to není důležité. Důležité je to, aby věci byly na svém místě. PRAVDA není LEŽ a LEŽ není PRAVDA. Libor ale ve svém zanícení dosáhl toho, že z těch svých vizí udělal pořádný guláš a systematické chyby se dopustil v tom okamžiku, kdy začal manipulovat s předpověďmi svatých Východu.... Tolik lidské touhy vědět.... a pohrdnout vůlí Nejvyššího.... Nechápu. Ani vteřina nám nepatří co je před námi....

Sluší se ale říci, že tento svět zajisté zanikne a lidské touhy, lidské nadměrné hromadění majetku a vášní vezme za své. Časnost je každému dána a lidé někdy kráčí jako slepci. Ano, tak to je, apokalypsa, konec světa, ukončení řádu věcí přijde bez nás nebo i s námi... To je Boží vůle, kterou v nezměrné pokoře smíme přijímat.... a ne Tvůrci do toho příliš kecat :)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Libor Halik
před 2 hodinami
Proto v Turecku 3. svět. válka začne dle proroctví sv. Kosmy Etolijského
Ta válka má začít na počátku 21. století. Jsme v r.2019, brzy bude 1/2 21.století, - válka je velmi blízko. Biskupové a kněží nejsou morálnější než farníci, neusilují učit farníky vzájemné lásce, ale naopak podporují rozpady manželství a nemanželský sex, čili NEzabraňují Apokalypse.
Ružena
www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch

O. Marián, milosrdný Boh nám ešte dáva čas na pokánie za naše rúhania. Využime ho.
Segal
Cvrliky... Cvrliky... 😀 😀😁😂🤣😄😅🤡😉🤦
Kallistratos
Velmi prosím, velice a naléhavě prosím @Libor Halik ať laskavě přestane do svých podivných prorockých vizualizací a spikleneckých předpovědí tahat římskokatolického kněze P. Mariána Kuffu a zneužívat jeho jméno ve svých komentářích. Už včera jsem si všiml, že Marianovi vyčítá, že ještě nekritizuje Vatikán a papeže a že by měl řešit problémy Vatikánu a papeže .... Prosím Libore, nehanob Mariánovo…More
Velmi prosím, velice a naléhavě prosím @Libor Halik ať laskavě přestane do svých podivných prorockých vizualizací a spikleneckých předpovědí tahat římskokatolického kněze P. Mariána Kuffu a zneužívat jeho jméno ve svých komentářích. Už včera jsem si všiml, že Marianovi vyčítá, že ještě nekritizuje Vatikán a papeže a že by měl řešit problémy Vatikánu a papeže .... Prosím Libore, nehanob Mariánovo jméno a netahej ho do svých předpovědí, předpovědí Wilkersonů, Serafínů, různých výroků starců, různých zjevení, různých Sibyl a jiných konglomerátů poskládaných z kdečeho. On si to opravdu nezaslouží. Věnuj se prosím své službě, byť nevím v jaké denominaci vůbec působíš jako vysvěcený pravoslavný kněz a opravdu nesnaž se z Mariána dělat co není. Už je mi pomalu jasné, že ho začneš zcela účelově včleňovat do svých proklamací a nevidím to poprvé. Nezneužívej ho prosím, je to dobrý člověk, poctivý chlap co umí sáhnout na řemeslo i život tím nejlepším způsobem. A navíc dokáže držet lajnu a je věrný, věrný svému biskupovi, papeži, Církvi, Bohu. To je přesně ono co se některých kněžím - pseudoliberálně anarchizujícím kněžím nezdařilo. Marián je v tomto vzor, vzor kněze, který ví co je to slovo, skutek, pomoc..... Praktická a účinná.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Libor Halik
před 2 hodinami
KRUTOU REALITU LIDSTVA NELZE POPSAT
Sv. archanděl Michael 14.4.2019 skrze nástroj Luz de Maria v Argentině: ...Pro tuto generaci bude "Před tím" a "Potom"... Lidstvo je na své největší křižovatce: vyneslo ZNOVU rozsudek nad naším Králem a Pánem Ježíšem Kristem [Lk 23, 13-25] ...Svět hoří zlem, a proto jsou lidé rozděleni na ty, kdo patří Kristu ....a na ty, kteří se vydají zlu... Hrůzy, jimiž prochází církev našeho Krále a Pána Ježíše Krista znamená, že noví mučedníci pozvednou své hlasy a budou sdílet Slovo, které náš Král a naše Královna a Matka poskytli lidstvu, aby je varovali před možným nebezpečím, ve kterém se nachází a do kterého je táhne Zlý....věrné nástroje...budou VIDITELNÝMI mučedníky (L: možná mučedníkem i M. Kuffa Hlas, ktorý vyrušuje │ Marián Kuffa │ 30.4.2019 ) kvůli odmítnutí těch, kteří nejsou vůbec cizí krizi víry v církvi...setkáte se s velkými bitvami v samém Božím domu...
Segal
Lhaní je také zlo, Kastrátos. Notorické lhaní škodí zdraví. ©🚯🛃👷⛑👳
Kallistratos
Nikdy nestavím lidi na piedestaly, protože piedestaly se tak rády drobí a kulty osobnosti rostou tím snadněji, čím více na Východ... Dokonce nemiluji ani nálepky, politické, náboženské, protože staví ohrady, zdi, mantinely a živí anonymitu, ryzí depersonalizaci a hlavně osobní nezodpovědnost. Co uvedl otec Marián Kuffa ohledně zbytečné zvětšení propasti mezi černými a bílými by se mělo tesat do …More
Nikdy nestavím lidi na piedestaly, protože piedestaly se tak rády drobí a kulty osobnosti rostou tím snadněji, čím více na Východ... Dokonce nemiluji ani nálepky, politické, náboženské, protože staví ohrady, zdi, mantinely a živí anonymitu, ryzí depersonalizaci a hlavně osobní nezodpovědnost. Co uvedl otec Marián Kuffa ohledně zbytečné zvětšení propasti mezi černými a bílými by se mělo tesat do kamene. Jediná má výhrada je právě dát tomu nálepku liberalizmus.... Myslím si, že to je podkategorie něčeho horšího a to - hyenismu, nesnášenlivosti, bulvárního zpravodajství, povrchnosti a systémového selhání společnosti. Zlo má vždy jednoduché cesty, nenáročné, jen věci dobré vyžadují občas překonávat překážky, odpor, nepochopení a člověk se u toho zapotí a věnuje tomu i celý život jako P. Marián Kuffa. Klobouk dolů a velmi si vážím takového kněze...