Clicks46
uk.news

Перші фотографії: "Святий Франциск" в честь Франциска з Буенос-Айреса

Опубліковані фотографії з дрона величезного "Родинного дому Авраама", який стане місцем єднання релігій на острові Саадіят в Абу-Дабі.

Автори проекту вважають, що він "створює мости між цивілізаціями і небесними посланцями", а також є фізичним втіленням (єретичного - прим. ред.) документа, підписаного Папою Франциском в Абу-Дабі.

На території об'єкта будуть побудовані: мечеть Ель-Тайеб, церква святого Франциска і синагога Моше бен Маймон.

15 червня портал TheNationalNews.com опублікував дані про те, що такі назви обрані, щоб вшанувати праці імама Ахмеда Ель-Тайеба, Папи Франциска і Маймоніда (помер в 1204 році), який був рабином, народженим в Іспанії.

Проект, який планується завершити через рік, був створений архітектором, родина якого походить з Гани і Британії, Девідом Аджайє, який розповів на Міжнародному економічному форумі 2021 року про те, що його проект втілює триєдність віри Авраама.

Проект будується за спонсорської підтримки місцевого диктатора, шейха Мохаммеда бін Зайд аль-Нахайяна. Крім того, це лише один з численних проектів в Абу-Дабі. Шейх будує індуїстський храм, молл з 405 торговими точками, найвище колесо огляду в світі, найвищий готель (номери на висоті 360 і 1209 метрів), музей майбутнього, два хмарочоси висотою 304 метри, стадіон і залізницю протяжністю 1000 км.

#newsSbkavdhxhj