Clicks1.4K
Edward7
5

Rząd; „Zaszczepimy wszystkich dorosłych nieobowiązkową szczepionką”

„Wzywa się wszystkich do obowiązkowego poddania się dobrowolnym badanią ... w związku z niebezpieczeństwem zawleczenia przez marsjan niebezpieczniejszych zarazków ...”

- fragment z dialogu z „Wojna Światów” , rzeczywistość staje się bardziej absurdalna niż w tym filmie , a szczepienie, jeśli wszyscy mają być zaszczepieni na nieobowiązkową szczepionkę będzie wyglądać tak jak w tym filmie , chyba to planuje rząd .

Gdy w roku 1984 Piotr Szulkin opublikował opowiadanie „Wojna Światów- następne stulecie”, a następnie na podstawie tego opowiadania nakręcił film- i film i opowiadanie przeszły bez echa!
Wizja totalitarnego państwa przedstawiona w opowiadaniu i filmie, była tak przerażająca, że nawet obywatelom PRL-u (jak by nie było, państwa totalitarnego) wydawała się ona niewiarygodna.
Film zakwalifikowano do kategorii naukowej fantazji i jako taki otrzymał jakieś międzynarodowe nagrody!
Inspirując się książką Herberta Wellsa „Wojna światów” i dziejami słuchowiska radiowego z roku 1938 pod tym samym tytułem, stworzył Szulkin przerażający obraz totalitarnego państwa, przy którym ustrój PRL wydawał się oazą wolności obywatelskich!
Treścią filmu i opowiadania jest wylądowanie Marsjan na Ziemi, już wcześniej spacyfikowanej i sterroryzowanej przez władze. Inwazja Marsjan posłużyła władzom do nasilenia represji i terroru do poziomu trudnego do wyobrażenia, nawet przez obywateli PRL-u którzy przeszli przez piekło stalinizmu.
Państwo według filmu Szulkina opierało się na brutalnej fizycznej przemocy uprawianej przez policję, ogłupiającej propagandzie telewizyjnej, prowokacjach policyjnych, aresztach, torturach, mordowaniu ludzi i innych tego typu „atrakcjach”.
Telewizyjna propaganda zachęcała ludzi przez całą dobę do oddawania krwi, którą żywili się Marsjanie, stosując przy tym cały arsenał kłamstw, prowokacji i wyrafinowanej propagandy!

Wizja Szulkina realizuje się w całej swojej grozie obecnie!!!
Jeśli zastąpimy inwazję Marsjan- epidemią koronawirusa, zaś obowiązek oddawania krwi- obowiązkiem szczepień, kwarantanny, dystansu, noszenia masek, itp., TO JESTESMY W DOMU.
W totalitarnym, okrutnym państwie zmierzającym w kierunku hitlerowskiego obozu koncentracyjnego.

Film i książka Szulkina kończy się w sposób nie dający ludziom żadnej nadziei! Podjęta przez jakiegoś starca próba zamachu na gmach telewizji, okazała się prowokacją służb i dziennikarzy, którzy całą akcję sfilmowali (starzec ginie w eksplozji), by następnie pokazać ją w telewizji jako przykład bohaterstwa człowieka który zginał by ratować ludzkość przed Marsjanami!
Prorocza wizja Szulkina realizuje się na naszych oczach!
Garstka ludzi którzy nie dali się ogłupić gebelsowskiej propagandzie mediów, próbuje uświadomić reszcie grozę sytuacji, posiłkując się argumentami nauki, zdrowego rozsądku, popartej autorytetem niezliczonej rzeszy lekarzy i naukowców.
Wszystko na próżno (!!!), co zaprowadzi nas wszystkich do obozów koncentracyjnych i dołów śmierci, jak w filmowej wizji Szulkina.
Współcześni ludzie poddani telewizyjnemu praniu mózgów trwającemu dziesiątki lat, poddawani demoralizacji i ogłupianiu przez państwowe systemy edukacji, okazują się być niezdolni do samoobrony przed fizyczną likwidacją!
Łudzą się oni nadzieją, że zbrodniczy system ustąpi wskutek demonstracji, apeli i argumentów naukowych. Nawet do głowy nie przyjdzie im pomysł by walczyć o swoje przetrwania metodami jakie stosowali ich przodkowie, którzy walcząc zbrojnie przetrwali!
To się dla nas wszystkich nie może dobrze skończyć, Piotr Szulkin okaże się wielkim wizjonerem, o czym przekona się tylko garstka z nas!

Anthony Ivanowitz 18.10.2020r.

Depopulacja ludności
(...) W chwili obecnej, rozpętana przez media psychoza strachu przed „kowidem-19, wpędziła miliony Polaków w potężny stres, który zaczyna zbierać swoje śmiertelne żniwo. Jeśli do strachu przed śmiertelnym „kowidem”, dodamy inne „atrakcje” serwowane Polakom przez rząd i jego media, jak zamykanie firm i rosnące bezrobocie z tego powodu, jak niepewność jutra, jak strach przed służbą zdrowia, jak kretyńskie decyzje różnych Morawieckich pozbawiających ludzi możliwości normalnego funkcjonowania, to stanie się oczywiste, że skumulowany poziom stresu przekroczył stan krytyczny!
Z badań naukowców amerykańskich wynika, że obniżenie poziomu dochodu narodowego o 1% powoduje podwojenie liczby samobójstw. O ile procent obniży się poziom dochodu narodowego w Polsce w tym roku i latach następnych? Ilu to „wykreuje: nowych samobójców???


Rozpoczął się taniec śmierci, z każdym miesiącem będzie rosła śmiertelność, co całkowicie skompromitowane i kłamliwe media będą przypisywać kowidowi-19. Będzie to usprawiedliwieniem dla rządzących do eskalowania propagandy strachu ponad ludzką wytrzymałość!
Depopulacja ruszyła, zaś „wisienką” na jej torcie, będą szczepienia!
Podanie zestresowanym, bliskim utraty rozumu ludziom „szczepionek” (nawet zakładając, że nie będzie w nich trucizn depopulacyjnych) w sytuacji gdy ich organizmy zostały pozbawione odporności immunologicznej z powodu potężnego i trwałego stresu, będzie dla dużej części z nich stanowić wyrok śmierci albo natychmiast, albo w krótkiej perspektywie.

Anthony Ivanowitz 15.11.2020r. Www.pospoliteruszenie.org
Bos016
Wystarczy, że naród ruszy dupska od komputerów i uda się na prawdziwy, milionowy protest. Jak dupy nikt nie ruszy, to te dupska niedługo będą bolały, ale od szczepionki. I będzie pozamiatane.
olek19801
Polskie dupska zaciążyły. W Niemczech odbywa się więcej protestów. Inne państwa też ruszają do boju a Polaczki siedzą...
Edward7
Duńskie prawo, które dałoby władzom moc przymusowego wstrzyknięcia szczepionki na koronawirusa, zostało porzucone po dziewięciu dniach publicznych protestów.
„Prawo epidemiologiczne” dałoby duńskiemu rządowi uprawnienia do wprowadzenia obowiązkowych środków kwarantanny przeciwko każdemu , ale to część dotycząca szczepionek wywołała największe zamieszanie. ”Duński Urząd ds. Zdrowia mógł …More
Duńskie prawo, które dałoby władzom moc przymusowego wstrzyknięcia szczepionki na koronawirusa, zostało porzucone po dziewięciu dniach publicznych protestów.
„Prawo epidemiologiczne” dałoby duńskiemu rządowi uprawnienia do wprowadzenia obowiązkowych środków kwarantanny przeciwko każdemu , ale to część dotycząca szczepionek wywołała największe zamieszanie. ”Duński Urząd ds. Zdrowia mógł zdefiniować grupy ludzi, które trzeba zaszczepić, osoby, które odmówią, mogą - w niektórych sytuacjach - zostać zmuszone do zatrzymania fizycznego przy pomocy policji”.

Jednak po dziewięciu dniach z rzędu protestów przeciwko nowej ustawie została ona zlikwidowana.

W obliczu zbliżającej się szczepionki na koronawirusa rządy na całym świecie zastanawiają się, jakie środki karne zastosować wobec tych, którzy odmawiają jej przyjęcia.
W zeszłym tygodniu podkreśliliśmy, że zarówno Ticketmaster, jak i linie lotnicze rozważają wprowadzenie zakazu wstępu do obiektów i lotów, jeśli nie mogą udowodnić, że otrzymali szczepionkę.
Tak więc, podczas gdy protesty społeczne mogą uniemożliwić władzom przeprowadzanie przymusowych szczepień, osoby odmawiające szczepienia mogą uznać, że praktycznie niemożliwe jest prowadzenie jakiegokolwiek życia towarzyskiego, korzystania z transportu publicznego, a nawet znalezienia pracy.

https://www.infowars.com/author/11/
Edward7
Antonio Socci: Benedict XVI ostrzega przed nowym totalitaryzmem
"Prawdziwe zagrożenie dla Kościoła, a tym samym dla posługi Piotrowej, nie pochodzi z pewnego rodzaju epizodu, lecz z powszechnej dyktatury pozornie humanistycznych ideologii. Każdy, kto zaprzecza tej dyktaturze, jest wykluczony z podstawowego konsensusu społecznego. Sto lat temu każdy pomyślałby, że mówienie o małżeństwie …More
Antonio Socci: Benedict XVI ostrzega przed nowym totalitaryzmem
"Prawdziwe zagrożenie dla Kościoła, a tym samym dla posługi Piotrowej, nie pochodzi z pewnego rodzaju epizodu, lecz z powszechnej dyktatury pozornie humanistycznych ideologii. Każdy, kto zaprzecza tej dyktaturze, jest wykluczony z podstawowego konsensusu społecznego. Sto lat temu każdy pomyślałby, że mówienie o małżeństwie homoseksualnym jest absurdalne. Dzisiaj ci, którzy się temu sprzeciwiają, są społecznie ekskomunikowani. To samo odnosi się do aborcji i produkcji istot ludzkich w laboratorium. Współczesne społeczeństwo dąży do sformułowania antychrześcijańskiego wyznania: kto mu się przeciwstawi, zostanie ukarany społeczną ekskomuniką. Obawa przed tą duchową mocą Antychrysta jest aż nazbyt naturalna, a naprawdę potrzebne jest, aby modlitwy całych diecezji i całego Kościoła przychodziły na ratunek, aby się jej oprzeć".
więcej - onepeterfive.com/…arns-of-a-new-totalitarianism/
wlowoj
proste jak drut - po stopniowym wprowadzeniu całkowitej blokady i stanu wojennego (godziny policyjne funkcjonuja już w wielu krajach) jedyną przepustka na wolność będzie "dobrowolna" szczepionka