Clicks970
Edward7
2

Jednorazowe niebieskie maski na twarz zawierają substancję niszczącą płuca - grafen

Organizacja Health Canada wydała ostrzeżenie dotyczące niebieskich i szarych jednorazowych masek na twarz, które zawierają substancję podobną do azbestu, związaną z „wczesną toksycznością płucną”. Maski SNN200642, które są produkowane w Chinach oraz sprzedawane i dystrybuowane przez firmę Métallifer z Quebecu, były częścią planu ponownego otwarcia szkół publicznych w Kanadzie.
Uczniowie zostali poinformowani, że muszą nosić je w klasie, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się(Covid-19). Organizacja Health Canada odkryła jednak podczas wstępnej oceny ryzyka, że maski zawierają mikroskopijne cząsteczki grafenu, które w przypadku wdychania mogą spowodować poważne uszkodzenie płuc.
„Grafen to mocny, bardzo cienki materiał używany w produkcji, ale wdychany może być szkodliwy dla płuc i powodować długotrwałe problemy zdrowotne” - donosi CBC News.
Od jakiegoś czasu niektórzy wychowawcy w przedszkolu wyrażali podejrzenia co do masek, przez które dzieci czuły się tak, jakby podczas ich noszenia połykały sierść kota. Teraz wiemy, że zamiast sierści kota dzieci przez cały dzień wdychały odpowiednik azbestu.
„Jeśli masz tego typu maski na stanie, prosimy o zaprzestanie ich dystrybucji i przechowywanie ich teraz w bezpiecznym miejscu” - napisał rząd prowincji w dyrektywie, która została wysłana do ministerstw edukacji, rodzin i szkolnictwa wyższego Kanada.

Maski na twarz nie są ani bezpieczne, ani skuteczne
Jak się okazuje, maski SNN200642, które były używane w całej Kanadzie w salach szkolnych, nigdy nie zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa ani skuteczności. Patrick Baillargeon, który kieruje zakupami materiałów laboratoryjnych w Quebecu, mówi, że z tego powodu maski nigdy nie powinny były być używane. Dodał, że ryzyko związane z wdychaniem cząstek grafenu jest niedopuszczalne, a Kanadyjczycy - a także wszyscy inni - powinni natychmiast zaprzestać używania masek.
„W związku z tym prosimy wszystkich naszych klientów, aby sprawdzili, czy mają jakieś w swoim posiadaniu” - napisał Baillargeon w zawiadomieniu, ujawniając dalej, że w momencie ich zakupu i dystrybucji niebieskie i szare jednorazowe maski na twarz nie były zgodne z przepisami rządowymi. .

Szkoły i inne placówki przyjęły je z powodu obaw związanych z wirusem Wuhan, ale ta gwałtowna, reakcyjna reakcja powoduje teraz inne problemy w postaci uszkodzenia płuc. „Obecnie sprawdzamy, czy którakolwiek z tych masek pozostaje w naszych szkołach i ośrodkach”, czytamy w liście wysłanym przez radę szkolną Lestera B. Pearson do rodziców wszystkich narażonych dzieci. „Wszelkie niewykorzystane maski zostaną zwrócone do naszego magazynu na czas oczekiwania na dalsze dyrektywy rządu”.

W grudniu rząd Quebecu rozprowadził te toksyczne maski do ponad 15 000 przedszkoli w całej prowincji . Żadna z masek nie spełniała norm bezpieczeństwa i później zakazano jej używania.Inny podobny styl jednorazowej maski, znany jako MC9501, również został wycofane z dystrybucji w całej Kanadzie po tym, jak ustalono, że są niebezpieczne.

Aż 31,1 miliona masek toksycznych z tej linii zostało rozprowadzonych, zanim rząd zdał sobie sprawę, że nie nadają się do użytku.
„Czy nie powinno się tego wszystkiego przetestować, ZANIM nawet opuści fabrykę?” - zapytał jeden z komentatorów CBC News, wyrażając oburzenie z powodu aktu rządu, pomyśl o późniejszym podejściu do łagodzenia "grypy z Wuhan". Inni wzywali do "odwrócenia głowy" przez fiasko, a także do natychmiastowego zaprzestania używania masek na twarz, ponieważ pokrycia są zarówno bezużyteczne, jak i szkodliwe, niezależnie od materiałów użytych do ich produkcji.
„Zmuszanie dziecka do noszenia toksycznej maski jest znęcaniem się nad dziećmi” - napisano. „Mam nadzieję, że nastąpią procesy sądowe”. humansarefree.com

W Polsce nikt nie testuje masek... skażona sól drogowa (metale ciężkie) okazała się "zdrowa", trująca żywność z pestycydami - też jest "zdrowa" ... takim kolejem rzeczy maski z azbestem - grafenem też będą "zdrowe" - ponieważ zapewniają okupantom wyludnienie - czyli to czym są cały czas zajęci, wprowadzając ; środki powodujące masową śmierć ;

Nie ma pandemii: zgony zostały wyprodukowane przez protokoły WHO ;"leczenie" , maski , blokady , szczepienia....

„Badacz wirusologii z uniwersytetu w Kalifornii pobrał 1500 próbek od osób, które zmarły na Covid. Kazał swojemu zespołowi sprawdzić, czy nie ma wirusa. Wszystko, co znaleźli, to grypa A i trochę grypy B. Przekazał próbki do siedmiu innych ośrodków badawczych uniwersytetu w Kalifornii. Sprawdzili Covid i znaleźli to samo. Zadzwonili do CDC i poprosili o próbkę Covid. CDC powiedział, że nie mają. Dlaczego CDC nie miałby Covid, skoro mają każdą próbkę wirusa i bakterii znanych ludzkości? Ponieważ są właścicielami patentu do zarabiania pieniędzy i nie chcą się nim dzielić. Ciekawe, dlaczego grypa zniknęła w 2020 roku? Ponieważ zmienili ją w Covid-19. Naukowcy z CA pozywają teraz CDC ”. fromrome.info/…demic-deaths-were-manufactured-by-w-h-o-protocols/

Z powodu szczepionek Covid poronienia gwałtownie wzrosły o 366% w ciągu sześciu tygodni
Oficjalne dane opublikowane przez brytyjski rząd pokazują, że zastrzyki z koronawirusa Covid-19 zabijają nienarodzone dzieci w zdumiewającym tempie. Najnowszy raport Yellow Card Scheme Agencji ds. Leków i Opieki Zdrowotnej (MHRA), datowany na 9 grudnia 2020 r. Do 7 marca 2021 r., Ujawnia aż 366% wzrost wskaźnika poronień dzięki szczepieniom covid19. To siódmy taki raport opublikowany przez MHRA i wyraźnie pokazuje, że szczepionki przeciw "grypie Wuhan" są niezwykle śmiertelne, szczególnie dla kobiet w ciąży, które z jakiegokolwiek powodu decydują się na szczepienie.

Należy zauważyć, że nie ma danych naukowych, które sugerowałyby, że zastrzyki, są bezpieczne lub skuteczne dla kobiet w ciąży, a mimo to lekarze i organy służby zdrowia nadal podają zastrzyki przyszłym matkom, w wyniku czego wiele z nich utrata nienarodzonych dzieci. Rząd brytyjski ostrzegł już kobiety w ciąży, że mogą nie chcieć przyjąć szczepionki ze względu na „brak lub ograniczone” dane wskazujące na bezpieczeństwo lub skuteczność szczepionki u kobiet w ciąży.
„Badania toksyczności reprodukcyjnej zwierząt nie zostały zakończone” - przyznał rząd, dodając, że szczepionki przeciw "grypie Wuhan" „nie są zalecane w czasie ciąży”. Mimo to zastrzyki są nadal podawane kobietom w ciąży w Wielkiej Brytanii. „W przypadku kobiet w wieku rozrodczym przed szczepieniem należy wykluczyć ciążę” - dodał rząd, wyraźnie odstraszając kobiety w ciąży przed otrzymaniem zastrzyku.

Zastrzyki z "chińskiego wirusa" mogą skazić mleko matki, spowodować bezpłodność
Rząd Wielkiej Brytanii ostrzegł również kobiety, które już rodziły, ale nadal karmią piersią, aby unikały szczepionki, ponieważ obecnie nie wiadomo, czy eksperymentalne chemikalia do terapii genowej są wydzielane do ich mleka. „Nie można wykluczyć zagrożenia dla noworodków / niemowląt”, stwierdza ostrzeżenie. „Szczepionki COVID-19 mRNA (informacyjny RNA) BNT162b2 nie należy stosować podczas karmienia piersią”. Podobnie rząd ostrzegał przed
szczepieniem kobiet, które mają nadzieję zajść w ciążę w najbliższym czasie. Mimo to niezliczona liczba kobiet w ciąży w Wielkiej Brytanii i tak zdecydowała się na zaszczepienie, a teraz nie mają już swoich dzieci.

Sprowadza się to do ludobójstwa nienarodzonych.
„Wciąż nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, dlaczego te kobiety otrzymały jedną ze szczepionek Covid wbrew własnym radom rządu”, poinformował brytyjski dziennik Daily Exposé .„Ale naprawdę szokujące jest to, jak bardzo ta liczba wzrosła w ciągu sześciu tygodni, które nastąpiły od tamtego czasu”. Bliższe przyjrzenie się danym w siódmym raporcie MHRA faktycznie pokazuje, że od 24 stycznia nastąpił 475-procentowy wzrost liczby kobiet w ciąży, które straciły dzieci
po wstrzyknięciu "chińskiego wirusa" od Pfizer i BioNTech, co trwale zmienia człowiekowi geny.

Od tego samego dnia nastąpił 150-procentowy wzrost liczby poronień spowodowanych przez szczepienie kobiet w ciąży, szczepionką AstraZeneca, która jest również powiązana ze śmiertelnymi zakrzepami krwi . Jak się okazuje, rząd Wielkiej Brytanii „zaktualizował” później swoje zalecenia dla kobiet w ciąży, sugerując, że niektóre z nich mogą nadal chcieć otrzymać zastrzyk pomimo całkowitego braku powiązanej z tym wiedzy naukowej. "Kobiety w ciąży powinny rozważać zastrzyki" - (odrzucić ! dopow,) z "chińskim wirusem", tylko wtedy, gdy „potencjalne korzyści przewyższają potencjalne ryzyko dla matki i płodu”, twierdzą obecnie brytyjskie władze, pozostawiając to kobietom w ciąży, które nie są naukowcami ani lekarzami, aby podjęły tę krytyczną decyzję (chcą się pozbyć mniej inteligentnych i zmanipulowanych, "wirus chiński" jeśli istnieje roznosi się wyłącznie przez szczepienia dopow.).
Źródła: DailyExpose.co.uk NaturalNews.com afinalwarning.com/507117.html
Wieczne Odpoczywanie Amen
„Zmuszanie dziecka do noszenia toksycznej maski jest znęcaniem się nad dziećmi”

W Polsce nikt nie testuje masek...

skażona sól drogowa (metale ciężkie) okazała się "zdrowa",

trująca żywność z pestycydami - też jest "zdrowa" ...

takim kolejem rzeczy maski z azbestem - grafenem też będą "zdrowe"

- ponieważ zapewniają okupantom wyludnienie -

czyli to czym są cały czas zajęci, wprowadzając ; …
More
„Zmuszanie dziecka do noszenia toksycznej maski jest znęcaniem się nad dziećmi”

W Polsce nikt nie testuje masek...

skażona sól drogowa (metale ciężkie) okazała się "zdrowa",

trująca żywność z pestycydami - też jest "zdrowa" ...

takim kolejem rzeczy maski z azbestem - grafenem też będą "zdrowe"

- ponieważ zapewniają okupantom wyludnienie -

czyli to czym są cały czas zajęci, wprowadzając ; środki powodujące masową śmierć ;
Wieczne Odpoczywanie Amen
Organizacja Health Canada wydała ostrzeżenie dotyczące niebieskich i szarych jednorazowych masek na twarz, które zawierają substancję podobną do azbestu, związaną z „wczesną toksycznością płucną”.

Maski SNN200642, które są produkowane w Chinach
oraz sprzedawane i dystrybuowane przez firmę Métallifer z Quebecu, były częścią planu ponownego otwarcia szkół publicznych w Kanadzie.