02:59
m.rekinek
22.9K
GINEKOLOG : ŚMIERĆ I ZNISZCZENIE NA NIESPOTYKANĄ SKALĘ. Rozwiń opis. James Thorp jest ginekologiem-położnikiem od 43 lat. Co roku przyjmuje wiele tysięcy pacjentów i dlatego wie, co się dzieje. Jest …More
GINEKOLOG : ŚMIERĆ I ZNISZCZENIE NA NIESPOTYKANĄ SKALĘ.

Rozwiń opis. James Thorp jest ginekologiem-położnikiem od 43 lat. Co roku przyjmuje wiele tysięcy pacjentów i dlatego wie, co się dzieje. Jest śmierć i zniszczenie na skalę, jakiej nigdy nie widziałem, mówi lekarz w nowym filmie Zmarł nagle . "To jest straszne."

Liczba przypadków nieregularnych miesiączek wzrosła 12-krotnie, mówi Thorp. Zaznacza, że w ciągu ostatniego roku znacznie wzrosła liczba poronień. To samo dotyczy liczby wad wrodzonych. Ponadto dzieci coraz częściej cierpią na zawały serca w łonie matki.

Thorp ostrzega, że szczepionka Covid powoduje ostrą reakcję zapalną. „Wszystko, co wywołuje reakcję zapalną w mojej okolicy, spowoduje uszkodzenie, śmierć i zniszczenie podczas ciąży. Wiemy to od pół wieku”.

Śmiertelność płodów w Stanach Zjednoczonych utrzymuje się w ostatnich latach na bardzo stabilnym poziomie 5,7 na 1000 urodzeń. Ginekolog zauważył, że wskaźnik ten spadł z 10 do 5,7 w ciągu ostatnich 45 lat.

W lipcu 2021 roku śmiertelność płodów w mieście Fresno w Kalifornii nagle wzrosła do 29,3 na 1000 urodzeń. „To przerażające” – powiedział Thorp na szczycie na Florydzie w sprawie Covid.

Rok później, w sierpniu 2022 r., śmiertelność we Fresno była najwyższa jak dotąd: 29,3 na 1000 urodzeń.

W kanadyjskim mieście Waterloo śmiertelność płodów od stycznia do czerwca 2021 r. była znacznie wyższa: aż 41,5 na 1000 urodzeń. Według kilku kanadyjskich lekarzy liczba ta jest poprawna.

W prowincji Kolumbia Brytyjska od czerwca ubiegłego roku odnotowano 13 przypadków obumarcia płodu w ciągu jednego dnia na 4200 urodzeń rocznie. Śmiertelność płodów wynosiła 160 na 1000 urodzeń. To są sygnały o niebezpieczeństwie, powiedział Thorp.
Jadwiga Bob shares this
610