m.rekinek
22.9K
02:59
GINEKOLOG : ŚMIERĆ I ZNISZCZENIE NA NIESPOTYKANĄ SKALĘ. Rozwiń opis. James Thorp jest ginekologiem-położnikiem od 43 lat. Co roku przyjmuje wiele tysięcy pacjentów i dlatego wie, co się dzieje. Jest …More
GINEKOLOG : ŚMIERĆ I ZNISZCZENIE NA NIESPOTYKANĄ SKALĘ.
Rozwiń opis. James Thorp jest ginekologiem-położnikiem od 43 lat. Co roku przyjmuje wiele tysięcy pacjentów i dlatego wie, co się dzieje. Jest śmierć i zniszczenie na skalę, jakiej nigdy nie widziałem, mówi lekarz w nowym filmie Zmarł nagle . "To jest straszne."
Liczba przypadków nieregularnych miesiączek wzrosła 12-krotnie, mówi Thorp. Zaznacza, że w ciągu ostatniego roku znacznie wzrosła liczba poronień. To samo dotyczy liczby wad wrodzonych. Ponadto dzieci coraz częściej cierpią na zawały serca w łonie matki.
Thorp ostrzega, że szczepionka Covid powoduje ostrą reakcję zapalną. „Wszystko, co wywołuje reakcję zapalną w mojej okolicy, spowoduje uszkodzenie, śmierć i zniszczenie podczas ciąży. Wiemy to od pół wieku”.
Śmiertelność płodów w Stanach Zjednoczonych utrzymuje się w ostatnich latach na bardzo stabilnym poziomie 5,7 na 1000 urodzeń. Ginekolog zauważył, że wskaźnik ten spadł z 10 do 5,7 w ciągu ostatnich 45 lat.
W lipcu 2021 …
More
Jadwiga Bob shares this
610