CÓRKA MARYI
300

Polskie seminarium Księgi Prawdy: Matka Zbawienia i Współodkupicielka

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Zapraszamy na otwarte seminarium internetowe – w ramach międzynarodowego oficjalnego cyklu spotkań Księgi Prawdy – które odbędzie się w niedzielę, 21 czerwca o godz. 20. Tym razem poświęcone będzie w szczególności Maryi Współodkupicielce i Matce Zbawienia.

Pierwsza część seminarium to wprowadzenie do Księgi Prawdy. W drugiej części pomodlimy się różańcem i wybranymi Modlitwami Krucjaty. W części trzeciej będzie mowa o Matce Zbawienia i Współodkupicielce. Spotkanie odbędzie się w całości w języku polskim.

Spotkanie odbędzie się na platformie internetowej Zoom w dniu 21 czerwca 2020 r. o godz. 20. Potrwa około godzinę. Wstęp wolny, wymagana jest jedynie rejestracja, by móc się połączyć: https://bit.ly/Polskie-seminarium (kto był zapisany na poprzednie spotkania i seminaria, powinien zostać automatycznie zarejestrowany i otrzymać maila na ten temat).

Informację na temat tego spotkania możemy przekazywać publicznie - dostępna jest tutaj: armiajezusachrystusa.pl/2020/06/11/polskie-seminarium-ksiegi-prawdy/

Następnego dnia o tej samej godzinie (22 czerwca 2020 r., godz. 20) odbędzie się spotkanie modlitewne Krucjaty Modlitwy. Wszyscy, którzy będą na seminarium 21 czerwca, zostaną poinformowani o nim i zapisani także na to spotkanie modlitewne na kolejny dzień.

W razie trudności technicznych prosimy o kontakt na maila biuletyn@armiajezusachrystusa.pl

Z Panem Bogiem!

Redakcja biuletynu ArmiaJezusaChrystusa.pl