Clicks130
PetraB
3

ALARM! ROZŠIŘUJTE DO SVÝCH FARNOSTÍ: 15. SRPNA 2020 SE KONÁ OFICIÁLNÍ NÁRODNÍ POUŤ K PANNĚ MARII NA STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ V PRAZE, S VYSVĚCENÍM MARIÁNSKÉHO SLOUPU! VEDENÍ ČESKÉ KATOLICKÉ CÍRKVE TUTO INFORMACI ŠÍŘIT ODMÍTÁ!!!!

To je vrchol, co! Ano, čtete dobře: Vedení české katolické církve odmítá šířit po farnostech informaci, že 15. srpna 2020, po tolika letech bojů (!), dojde na Staroměstském náměstí ke slavnostnímu vysvěcení Mariánského sloupu! U té příležitosti je vyhlášena (oficiální) národní pouť, byť česká katolická hierarchie odmítá vám to dát vědět! Abyste zavčasu (ne)mohli objednat z farností autobusy a (ne)mohli se na pouť připravit! Ani o ní dozvědět!

Když se katolíci obracejí na pražského primase a kardinála, pražského arcibiskupa Dominika Duku, mlčí! A současná hlava České biskupské konference, Graubner, vysloveně informaci po farnostech rozšiřovat odmítá (!), dokonce prý s odůvodněním, že je to prý „občanská záležitost“ (!!!), tak prý musí sami občani si to dát mezi sebou vědět!

Rozumíte?? Vysvěcení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí, že je podle něj prý „občanská“ záležitost??! To je vrchol, co??

Hlava České biskupské konference, co se bojí Panny Marie! (Tak asi má proč.)

Co taky chcete, od arcizednáře Graubnera.

Aspoň vidíte, kdo za koho kope.

PROTO: ROZŠIŘUJTE TUTO INFORMACI PO FARNOSTECH A KATOLÍCÍCH SAMI: DNE 15. SRPNA 2020 SE KONÁ OFICIÁLNÍ NÁRODNÍ POUŤ K PANNĚ MARII NA STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ V PRAZE, S VYSVĚCENÍM MARIÁNSKÉHO SLOUPU! PŘIJDTE, PŘIJEĎTE, ÚČASTNĚTE SE

MATKO BOŽÍ, ORODUJ ZA NÁS!

Vaše Mariánské společenství

Zdroj: petrabostlova.wordpress.com
Peter(skala)
... ale zaujimalo by ma, odkial je info. že to bude 15.8. ??????

To si niekde čitala alebo ti povedal knaz, ktorý bude posväcovať?
Peter(skala)
Dakujem za info.
Biskupi sa zrejme obavaju že budu mať problemy s civil.uradmi a politikmi, kvôli velkemu počtu putnikov.

Na Slovensku kvôli tomu zrušili narodnu puť na mariansku horu v Levoči

Dufam, že sa mi podarí prísť na túto úžasnú slávnosť
😇
Theodorá-Máriá
Nepřipomíná vám tu sochu na sloupu nějaký
příběh ze Starého Zákona? Ženu, která se
hlížela nazpět a zkameněla? Jistě Lotova žena-
solný sloup.