Clicks678

2000 lekarzy i prawników wniosą skargę do prokuratury rzymskiej oraz do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości przeciwko środkom podjętym przez rząd w okresie szczytu epidemii we Włoszech

2000 lekarzy i prawników wniosą skargę do prokuratury rzymskiej oraz do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości przeciwko środkom podjętym przez rząd w okresie szczytu epidemii we Włoszech.
Na oddziałach opieki intensywnej, chorych zabijaliśmy"
Na zdjęciu [w oryg. md] , jeden ze skazańców z lombardzkiego miasta Brescia, oprawiany respiratorem.

RAM 11 lipiec 2020 ram.neon24.pl/post/156427,na-oddzi…

Pasquale Bacco, lekarz badacz wraz z wirusologiem Giulio Tarro i sędzią Angelo Giorgianni'm – wszyscy trzej należący do powstałego niedawno stowarzyszenia o nazwie «L’Eretico» - wniosą skargę do prokuratury rzymskiej oraz do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości przeciwko środkom podjętym przez rząd w okresie szczytu epidemii we Włoszech.
W skład organizacji "L'Eretico" wchodzi około 2000 lekarzy i prawników.
W oskarżeniu wymieniono szereg aspektów dotyczących niewłaściwego administrowania kryzysem Covid-19 we Włoszech – w szczególności z punktu widzenia medyczno-naukowego, epidemiologicznego i prawnego.
«Leczenie chorych było możliwe, ale możliwość ta została zignorowana» - napisano.
«Uporczywe zaniedbanie rządu włoskiego sprawiło, że pojawienie się w kraju wirusa przekształciło się w masakrę 35 000 starców».
«Niewłaściwe metody diagnostyczne, błędne leczenie oraz zastosowanie (obowiązujących po dzień dzisiejszy) nieracjonalnych metod kontroli rozprzestrzeniania się infekcji podeptały prawa obywateli chronione przez włoską konstytucję i prawo międzynarodowe».
"Zabijaliśmy ludzi, chociaż robiliśmy to w dobrej wierze; na oddziałach opieki intensywnej zastosowano niewłaściwe leczenie".
"Mówiono, że nie należy stosować środków przeciwzapalnych, które obecnie są podstawą nowej terapii". «Dziś wiemy, że protokół terapeutyczny odnoszący się do walki z koronawirusem był błędny: to właśnie ten fakt – a nie wirus – spowodował tysiące zgonów».
www.leretico.org
www.lindro.it/…/Cs.01.7.2020.Er…

"Podczas zarządzania kryzysem sanitarnym naruszono najbardziej elementarne zasady, których w tego typu przypadkach należało bezwzględnie przestrzegać" - pisze strona "Formazione Concorsi Magistratura".
«Nie używaliśmy ani środków przeciwzapalnych, ani hydroksychlorochiny, ani heparyny, o których wiemy, że są nieodzowne, natomiast "paliliśmy" tkankę płucną chorych stosując głęboką wentylację».
Dr. Bacco opowiada:
"Widziałem podstawy płuc pacjentów podczas autopsji: były całkowicie spalone, ponieważ czysty tlen pompowany pod pewnym ciśnieniem powodował autentyczne oparzenia. Następnie pojawiała się zakrzepica zatorowa, ponieważ tlen nie krążył, jako że płuca były niedrożne".
Lekarze – dodaje Bacco – postępując zgodnie z wytycznymi rządu, stosowali całkowicie błędny protokół:
"To było jak leczenie cukrzycy cukrem".
«Wprowadziliśmy we Włoszech karę śmierci, umieszczając pacjentów zainfekowanych Covidem w domach opieki dla seniorów, tj. w bezpośrednim kontakcie z grupą docelową wirusa, czyli osobami starymi i schorowanymi. Nie tylko że skazaliśmy ich na śmierć, ale także na straszliwą śmierć – tj. w całkowitej samotności».
"Najgorsze jest to"
podsumowuje specjalista z zakresu medycyny sądowej –"że nikt za nic nie przeprosił. Zastosowano niewłaściwe terapie i nikt nie powiedział "pomyliliśmy się"».
W oskarżeniu stowarzyszenia mówi się również nakazie używania masek.
«Maski, zwłaszcza przy aktualnych temperaturach tworzą przed nosem i ustami prawdziwe pożywki hodowlane, umożliwiające powstanie bardzo niebezpiecznego stężenia mikroorganizmów gotowych do rozprzestrzeniania się w ludzkim organizmie. Ponadto, wielogodzinne używanie masek prowadzi do hiperkapnii, czyli podwyższenia stężenia dwutlenku węgla z równoczesnym niedoborem tlenu we krwi, co bardzo spowalnia reakcje (wyobraźcie sobie, jak niebezpieczne jest to podczas prowadzenia samochodu). Hiperkapnia powoduje i zwiększa kwasicę komórkową, która jest doskonałym punktem wyjściowym dla rozwoju nowotworów».
Odnośnie szczepionki przeciwko Cowid, dr. Bacco stwierdza:
«Mamy do czynienia z kolosalną operacją ekonomiczną, realizowaną przez lobby farmaceutyczne».
Całość sprawy podsumowuje następująco:
«Musimy wrócić do normalnego życia, nie stosując się do poleceń tychże ludzi pozbawionych godności, sumienia i kultury. Czas skończyć z terroryzmem i z polityką terroru. Mam nadzieję, że już nigdy w życiu nie zobaczę podobnych świństw i łajdactw, jakie mogłem obserwować na przestrzeni ostatnich miesięcy».
Na podstawie:

www.libreidee.org/…/cure-ignorate-e…
www.lindro.it/coronavirus-cov…

VIDEO: Fragment wywiadu z dr.Bacco
"LI DENUNCIAMO! HANNO UCCISO LE PERSONE CON I LORO PROTOCOLLI SBAGLIATI" www.youtube.com/watch
***
Covid-19: W szpitalach nowojorskich, chorych zabija się!

ram.neon24.pl/post/154963,covid-19…
Some doctors moving away from ventilators for virus patients
apnews.com/8ccd325c2be9bf4…
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick'a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.
Zmieniony ( 12.07.2020. )
wlowoj
Że jaki "trybunał sprawiedliwości"? UE to przecież agenda globalistów - są jak najbardziej zainteresowani eskalacją kryzysu "koronaświrusowego". Co będzie w Polsce można wywnioskować z wpisów pisowskich troli.
olek19801
I bardzo dobrze! A w Polsce nie ma prawników i lekarzy. Są układy polityczno-ekonomiczne.