Clicks714

Czy będzie Norymberga dla covidowych bandytów?

Czy będzie Norymberga dla covidowych bandytów?

Motto:

„Straszliwie ucierpimy w tej wojnie, ale przetrwamy. Po wojnie będą rządzić w Polsce czerwoni, potem banda złodziei, łajdaków i szubrawców, a potem wydarzy się coś takiego co sprawi, że do władzy dojdą prawdziwi Polacy i patrioci, a Polska powróci do swej świetności.”

Proroctwo słynnego jasnowidza Stefana Ossowieckiego już w 1939 r. na kilka dni przed wybuchem II W. Św. na pytanie dziennikarza o losy Polski.

***

Do tej pory zaszczepiło się 18% Polaków !!!

Czy istnieją szanse na proces?

A może suweren sam sięgnie w końcu po sprawiedliwość i „na drzewach zamiast liści będą wisieć syjoniści”?

Drzew jeszcze wszystkich nam nie wycięli.

Okazuje się, że polski naród pozbawiony własnych mediów, a więc pozbawiony komunikacji społecznej, nie posiadający własnej reprezentacji politycznej, spauperyzowany, poddany żydo-medialnemu terroryzmowi i okupacyjnym rządom żydowskiego reżimu potrafi w ważnych momentach zachować zdrowy rozsądek i upór.

Wczoraj, 31.05.2021r. w TVN w programie „Tak jest”
(tvn24.pl/…tak-jest--odcinki,10840/odcinek-630,S00E630,525093) prowadzący, A. Morozowski, wyjawił, że antycovidowe szczepienia idą gorzej niż źle: do tej pory zaszczepiło się 18% Polaków !!!, a młodzi, poniżej dwudziestego roku życia nie zamierzają się w ogóle szczepić.

Stąd żydowski reżim staje na głowie i wymyśla „loteriady” z nagrodami dla tych, którzy uwierzą żydowskiemu reżimowi, że reżim chce dla nas dobrze, że reżim dba o nasze zdrowie i zdecydują się na wstrzyknięcie nieprzebadanego genowego preparatu.

Tymczasem towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają zawierania polis na życie i od skutków ubocznych osobom poddającym się szczepieniu genowym preparatem, argumentując, że nie ubezpieczają osób poddających się eksperymentom medycznym.


Dariusz Kosiur
_______________________

Poniżej tekst za: facebook.com/login/?next=https://www.facebook.com/FlorinChilian

politicalvelcraft.org/…se-nuremberg-trials-against-all-behind-covid-scam/

blazingpress.com/…21-crimes-against-humanity-please-share-this-info/
_______________________

Przygotowania do procesu za zbrodnie przeciwko ludzkości

Główni Oskarżeni:

WHO
– World Health Organization – Światowa Organizacja Zdrowia,
CDC – Centers for Disease Control and Prevention (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób)
WEF – World Economic Forum – Światowe Forum Ekonomiczne – Davos.
Dr Christian Drosten– niemiecki wirusolog , który zaprojektował test PCR na koronawirusa;
Dr Lothar Wieler, dyrektor niemieckiego RIVM – (Krajowy Instytut Zdrowia Publicznego)

Prawnicy obiecują ′′ Norymberskie procesy ′′ przeciwko wszystkim za oszustwo COVID
W tej chwili drugi trybunał norymberski, który jest w trakcie przygotowań, w którym pozew zbiorowy powstaje pod egidą tysięcy prawników na całym świecie za amerykańsko-niemieckim prawnikiem Reinerem Fuellmichem, który prowadzi do sądu odpowiedzialnych za skandal Covid-19 zmanipulowany przez Forum Davos.


W tym względzie warto przypomnieć, że Reiner Fuellmich to prawnik, któremu udało się potępić giganta samochodowego Volkswagena w przypadku zmajstrowanych katalizatorów. I to właśnie ten sam prawnik, któremu udało się potępić Deutsche Bank jako przedsiębiorstwo przestępcze.

Według Reinera Fuellmicha wszystkie oszustwa popełnione przez niemieckie firmy są pochodne w porównaniu do szkód, jakie spowodował kryzys Covid-19 i nadal wyrządza. Ten kryzys Covid-19 powinien zostać przemianowany na „Skandal Covid”, a wszyscy odpowiedzialni powinni być ścigani za szkody cywilne z powodu manipulacji i fałszowanych protokołów testowych. W związku z tym międzynarodowa sieć prawników biznesowych będzie powoływać się na największy przypadek terroru wszech czasów, skandal oszustw Covid-19, który w międzyczasie przekształcił się w największe przestępstwo przeciwko ludzkości, jakie kiedykolwiek popełniono.

Komisja śledcza Covid-19 została powołana z inicjatywy grupy niemieckich prawników, której celem jest wniesienie pozwu międzynarodowego zbiorowego zgodnego z prawem anglosaskim.

Oto podsumowane tłumaczenie ostatniego komunikatu dr. Fuellmich z 15/02/2021 roku:
′′Przesłuchania około 100 znanych międzynarodowo naukowców, lekarzy, ekonomistów i prawników, które od 10.07.2020 roku prowadzone są przez berlińską Komisję Śledczą w sprawie Covid-19, pokazały w międzyczasie z bliskim prawdopodobieństwem ku pewności, że skandal Covid-19 nie był w żadnym momencie problemem zdrowotnym. Raczej chodziło o umocnienie nieślubnej władzy (nieślubnej, ponieważ uzyskano ją metodami przestępczymi) skorumpowanego ′′kliki′′ Davos clique ′′ poprzez przekazanie bogactwa ludzi członkom kliki Davos, niszcząc m.in. małe i w szczególności przedsiębiorstwa średniej wielkości. Platformy takie jak Amazon, Google, Uber itp. może zatem odpowiedzieć na ich udział w rynku i bogactwo.”

Status śledztwa Komitetu Covid-19

a. Covid-19 jako taktyka dywersyjna przez korporacyjne i polityczne ′′ elity ′′ w celu zmiany udziału w rynku i bogactwa małych i średnich przedsiębiorstw na globalne platformy takie jak Amazon, Google, Uber itp.

b. Wkład podatku audiowizualnego w odbudowę nowego krajobrazu medialnego, który zapewnia prawdziwie niezależne informacje

c. Sprawia, że regionalne struktury rolnicze są bezpieczne

d. Wykonanie bezpiecznej waluty regionalnej, aby zapobiec przydzieleniu nowej waluty ′′ z góry ′′ w razie dobrego zachowania.

e-e. Psychologiczne rozważania sytuacji: jak to się stało?

Wnioski o stwierdzenie nieważności zatwierdzenia szczepienia, złożone przeciwko Komisji Europejskiej, proces w Nowym Jorku o status testów PCR, niemieckich prób, kanadyjskich, próśb australijskich, próby austriackie, próby w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości i Trybunale Europejskim Praw Człowieka.

Szczepionka mRNA Covid: Naukowcy w Sloan Kettering odkrywają mRNA inaktywuje proteiny tłumiące guza, co oznacza, że może promować raka.


Julius Streicher – Wydawca gazety propagandowej Partii Narodowo-Socjalistycznej.
Julius Streicher (ur. 12 lutego 1885, zm. 16 października 1946) – znany nazista przed II wojną światową. Był założycielem i wydawcą gazety Der St ürmer, która stała się centralnym elementem nazistowskiej machiny propagandowej.
Juliusz Streicher został przeprowadzony na potrzeby propagandowych mediów ~ Norymberskie próby za przestępstwa przeciwko ludzkości.
Wydawcy skazani za przestępstwa wojenne?: Zrobiliśmy to w Norymberdze!!

′′ Widzieliśmy to, co zostało potwierdzone raz po raz: stopień zagrożenia, jaki stwarza wirus, jest taki sam jak grypa sezonowa, niezależnie od tego, czy jest to nowy wirus (w całości czy częściowo wyprodukowany), czy po prostu jesteśmy radzę sobie z grypą przemianowaną na ′′ pandemię Covid-19 „. Tymczasem testy PCR Drostena nie mogą nam nawet nic powiedzieć o zakaźnych zakażeniach. Żeby pogorszyć sprawę, szkody zdrowotne i ekonomiczne spowodowane środkami antycovidowymi były tak niszczące, że musimy mówić o poziomie zagłady, który jest historycznie unikalny. ′′

′′ Szczególnie oczywiste jest to, że zdrowie nigdy nie było problemem, z wyjątkiem tego, że zastrzyki genetycznie eksperymentalnych substancji przebranych za ′′ szczepienia ′′ są teraz poważnymi szkodami, w tym śmiertelnymi konsekwencjami, na masową skalę. Światowa populacja była wykorzystywana jako świnki morskie do tych eksperymentalnych zastrzyków genowych, stopniowo i niezwykle szybko. Aby zmniejszyć populację w panikę, wprowadzono niebezpieczne i szkodliwe środki zapobiegania (nawet zgodnie z WHO) obowiązkowe, niepotrzebne i niebezpieczne noszenie masek i dystans społeczny, niepotrzebne oraz antyproduktywne. Ludność była tak ′′ gotowa ′′ na zastrzyki.”

′′ W międzyczasie coraz więcej osób, nie tylko prawników – i słusznie – domaga się, oprócz natychmiastowego zakończenia tych morderczych środków, oceny sądowej prawdziwie niezależnego trybunału międzynarodowego na temat modelu norymberskich procesów.
politicalvelcraft.org/…se-nuremberg-trials-against-all-behind-covid-scam/
Wieczne Odpoczywanie Amen
Polacy zapalili znicze przed domem Niedzielskiego. "Wszyscy bandyci zostaną rozliczeni" - NCZAS.COM

„W środę pod blokiem zbrodniarza Adama Niedzielskiego zapaliliśmy znicze dla 120 tysięcy jego ofiar.

Dla osób które zmarły w skutek zrujnowanej służby zdrowia i
idiotycznych, morderczych procedur kowidowych” – napisała na Facebooku Anna Rażuk.

W okolicy bloku Niedzielskiego rozklejono także…
More
Polacy zapalili znicze przed domem Niedzielskiego. "Wszyscy bandyci zostaną rozliczeni" - NCZAS.COM

„W środę pod blokiem zbrodniarza Adama Niedzielskiego zapaliliśmy znicze dla 120 tysięcy jego ofiar.

Dla osób które zmarły w skutek zrujnowanej służby zdrowia i
idiotycznych, morderczych procedur kowidowych” – napisała na Facebooku Anna Rażuk.

W okolicy bloku Niedzielskiego rozklejono także „odpowiednie naklejki”.

Widnieje na nich napis: „Niedzielski! Jesteś odpowiedzialny za śmierć ponad 100 tysięcy Polaków


#BędziecieRozliczeni”.
One more comment from Wieczne Odpoczywanie Amen
KRYSRYS
Norymberga to byla ustawka , mydlo w oczy i troche sprawiedliwisci dla fromalnosci.wielu tzw skazanych kilka lat po procesie obejmowalo powazne stanowiska w polityce i gospodarce.
Nieprzydatnych w nowej rzeczywistosci powiesili, posadzli a reszte wypuscilii i zaprosili do nowego porzadku.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Tymczasem towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają zawierania polis na życie i od skutków ubocznych osobom poddającym się szczepieniu genowym preparatem, argumentując, że nie ubezpieczają osób poddających się eksperymentom medycznym...
Wieczne Odpoczywanie Amen
Okazuje się, że polski naród pozbawiony własnych mediów, a więc pozbawiony komunikacji społecznej, nie posiadający własnej reprezentacji politycznej, spauperyzowany, poddany żydo-medialnemu terroryzmowi i okupacyjnym rządom żydowskiego reżimu potrafi w ważnych momentach zachować zdrowy rozsądek i upór.

Wczoraj, 31.05.2021r. w TVN w programie „Tak jest” (
tvn24.pl/…tak-jest--odcinki,10840/…More
Okazuje się, że polski naród pozbawiony własnych mediów, a więc pozbawiony komunikacji społecznej, nie posiadający własnej reprezentacji politycznej, spauperyzowany, poddany żydo-medialnemu terroryzmowi i okupacyjnym rządom żydowskiego reżimu potrafi w ważnych momentach zachować zdrowy rozsądek i upór.

Wczoraj, 31.05.2021r. w TVN w programie „Tak jest” (
tvn24.pl/…tak-jest--odcinki,10840/odcinek-630,S00E630,525093) prowadzący, A. Morozowski, wyjawił, że anty cov id owe szczepienia idą gorzej niż źle:

do tej pory zaszczepiło się 18% Polaków !!!, a młodzi, poniżej dwudziestego roku życia nie zamierzają się w ogóle szczepić.

Stąd żydowski reżim staje na głowie i wymyśla „loteriady” z nagrodami dla tych, którzy uwierzą żydowskiemu reżimowi, że reżim chce dla nas dobrze, że reżim dba o nasze zdrowie i zdecydują się na wstrzyknięcie nieprzebadanego genowego preparatu.

Tymczasem towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają zawierania polis na życie i od skutków ubocznych osobom poddającym się szczepieniu genowym preparatem, argumentując, że nie ubezpieczają osób poddających się eksperymentom medycznym.
olek19801
Oskarżyć też dr Fauci i jego znajomych co pomogli w rozpętaniu piekiełka.
Wieczne Odpoczywanie Amen
„Straszliwie ucierpimy w tej wojnie, ale przetrwamy.

Po wojnie będą rządzić w Polsce
czerwoni, potem banda złodziei, łajdaków i szubrawców, a potem wydarzy się coś takiego co sprawi, że do władzy dojdą prawdziwi Polacy i patrioci, a Polska powróci do swej świetności.”