Clicks2.7K
pl.news
61

To "pewne": Franciszek zniesie celibat w Południowej Ameryce – i wszędzie indziej

Półoficjalny serwis IlSismografo.blogspot.com 16 stycznia ogłasza, że „jest pewne”, iż Franciszek zniesie celibat na początku lutego za pośrednictwem adhortacji amazońskiej.

IlSismografo pisze, że środek ten najpierw będzie wprowadzony w odniesieniu do dziewięciu krajów leżących w dorzeczu Amazonki.

Są to: Peru, Brazylia, Wenezuela, Ekwador, Kolumbia, Gujana, Boliwia, Surinam i Gujana Francuska.

IlSismografo udaje, że zbliżająca się decyzja Franciszka została „autoryzowana” przez Synod Amazonii.

Trudno o mniej prawdziwe twierdzenie. Synod amazoński był naprawdę synodem rabusiów, na który Franciszek zaprosił wybraną grupę nieświadomych biskupów Pachamamy, których jedynym zadaniem było potwierdzenie podjętych wcześniej decyzji.

Obecnym problemem Kościoła nie jest brak kapłanów, ale teologiczna, duchowa i moralna dekadencja papiestwa i biskupów. Brak księży jest tego konsekwencją.

Problem nie zostanie usunięty przez „wyświęcenie” kapłanów drugiej kategorii.

Grafika: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsJghgqjxtii

masada
Żonaci szafarze, inaczej rozbójnicy Najświętszego Sakramentu. Czekają już na stosowny komunikat, aby zasiąść na fotelu przy stole ekumenicznym w pseudo budynkach kościelnych.
Święta Brygida: papież, który zniesie celibat, stanie się karmą dla piekielnych demonów

Święta Brygida: papież, który zniesie celibat, stanie się karmą dla piekielnych demonów

Kiedy święta Brygida ze Szwecji (+1373) gościła w Neapolu jako doradca arcybiskupa Bernarda, rozmawiała z nim o księżach żyjących w konkubinatach. Bernardo dowodził, że gdyby był papieżem, zniósłby celibat, by uniknąć …
More
Święta Brygida: papież, który zniesie celibat, stanie się karmą dla piekielnych demonów

Święta Brygida: papież, który zniesie celibat, stanie się karmą dla piekielnych demonów

Kiedy święta Brygida ze Szwecji (+1373) gościła w Neapolu jako doradca arcybiskupa Bernarda, rozmawiała z nim o księżach żyjących w konkubinatach. Bernardo dowodził, że gdyby był papieżem, zniósłby celibat, by uniknąć podobnych skandali.

Św. Brygida odpowiedziała, że Matka Boska powiedziała jej (Objawienia, tom 7, rozdz. 10), że papież, który zniesie celibat duchownych, „będzie całkowicie pozbawiony przez Boga duchowego wzroku i słuchu”, a „jego mądrość duchowa zupełnie oziębnie”.

Matka Boska powiedziała też,że „po jego śmierci jego dusza zostanie zesłana na wieczne tortury do piekła, gdzie stanie się karmą demonów na zawsze i bez końca”.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ. and 4 more users like this.
wacula25wp.pl likes this.
MAGGIEANDLUCY likes this.
Staniaław Fischer likes this.
m.rekinek likes this.
Krzyż z wygiętymi ramionami nie jest krzyżem katolickim. Jak mogą posoborowi papieże pokazywać się katolikom z takim sprofanowanym symbolem religijnym. A na tej ilustracji, o ironio, wyraz twarzy Franciszka jakby do kompletu. Przy nim Benedykt wygląda jak święty.
antonio 64_64 and one more user like this.
antonio 64_64 likes this.
Sw.Joanna likes this.
Mark0S
Niegodziwiec
Ja tam się nie cieszę. To bezprawne, bo tylko prawdziwy Papież w teorii mógłby coś takiego zrobić i nawet jeśli nie zwiększy się formalny zasięg tej ohydy, to ta obrzydliwość już powoduje i spowoduje znacznie większe spustoszenie w sercach wielu kapłanów. Bo czują oni, że mogą sobie na co nieco pozwalać - diabelska pokusa ma w osobie antypapieża swoje ogromne zwielokrotnienie, a człowiek-ksiądz …More
Ja tam się nie cieszę. To bezprawne, bo tylko prawdziwy Papież w teorii mógłby coś takiego zrobić i nawet jeśli nie zwiększy się formalny zasięg tej ohydy, to ta obrzydliwość już powoduje i spowoduje znacznie większe spustoszenie w sercach wielu kapłanów. Bo czują oni, że mogą sobie na co nieco pozwalać - diabelska pokusa ma w osobie antypapieża swoje ogromne zwielokrotnienie, a człowiek-ksiądz jest słaby....
paruzja.info prawda Was wyzwoli