Coburg
12.2K

Maďarský premiér vyhlásil výnimočný stav

Alexej Kurilčenko

24.05.2022, 19:08


Výnimočný stav umožní vláde „okamžite reagovať“ na vývoj situácie na Ukrajine.

© Foto: CHROM ORANGE Bilderbox Globallookpress

Prečítajte si nás na:

Maďarský premiér Viktor Orbán vyhlásil v krajine výnimočný stav pre konflikt na Ukrajine. Informuje o tom agentúra Bloomberg.

Výnimočný stav, ktorý parlament schválil už skôr, nadobudne platnosť o polnoci a poskytne vláde "priestor na manévrovanie a schopnosť okamžite reagovať" na vývoj na Ukrajine, povedal Orbán .
Obran už skôr uviedol, že následky unáhlených sankcií proti Rusku sú porovnateľné s zásahom atómovej bomby. Orbán poznamenal, že Maďarsko nesúhlasí s Bruselom na zavedení "nerozumných a neprijateľných opatrení" voči Ruskej federácii, ktoré povedú k rastu cien, hladu a masovej migrácii.

Премьер Венгрии объявил о введении в стране чрезвычайного положения
Hanka Kraská
aeronet.news/…itanie-snazi-o-transformaci-evropy-do-satanistanu/

VIDEO: Ruská televize rozmázla šikanování Štefana Harabina na Slavíně a jeho vykonstruované zatčení! Podle ruského analytika se USA a Velká Británie snaží o transformaci Evropy do Satanistánu! Všechno ruské bude v Evropě označováno za zlo! Co se začne dít v Česku a na Slovensku po porážce Ukrajiny na Donbasu? Dědeček polského …More
aeronet.news/…itanie-snazi-o-transformaci-evropy-do-satanistanu/

VIDEO: Ruská televize rozmázla šikanování Štefana Harabina na Slavíně a jeho vykonstruované zatčení! Podle ruského analytika se USA a Velká Británie snaží o transformaci Evropy do Satanistánu! Všechno ruské bude v Evropě označováno za zlo! Co se začne dít v Česku a na Slovensku po porážce Ukrajiny na Donbasu? Dědeček polského prezidenta Dudy byl podle svodek NKVD členem OUN, UPA a pravá ruka Stěpana Bandery! A proč Lukašenko varuje před hrozící polskou anexí západní Ukrajiny? A proč CZ.NIC mlží o důvodech, proč končí po 3 měsících s blokací 8 opozičních webů?

Ruská televize rozmázla incident Štefana Harabina na Slavíně a jeho pozdější zatčení