01:45

Je předpovězenou kometou od sv. Hildegardy, či máme čekat jinou?

Ta od sv. Hildegardy má spláchnout pornograficky hříšná pobřeží EU a USA do moře. Podobně mluvil i vidoucí Lašut z Turzovky.
Stylita
Snad rok před bitvou u Vídně L.P. 1683 se objevila na nebi kometa. Blahoslavený Marek z Aviana v ní viděl varování před tureckou invazí , turci zase signál nebe, že mají podniknout útok.
Svätý Malachiáš(prorok)
www.imeteo.sk/clanok/na-pozorovanie-…
Nejako dlho bude tá kométa. Dlho sa tak nestalo.
Libor Halik
Kometu po celou noc spatří lidé jen z horských vrcholů od 22,30 nízko nad severním obzorem. ct24.ceskatelevize.cz/veda/3135707-od-ctvr… Od čtvrtka (dnes) bude kometa Neowise nad obzorem po celou noc.
Libor Halik
Já byl u Lašuta také nejméně 2 hodiny. Byl to člověk velmi prostý, žádný intelektuál. Asi podobně jako blahoslavená Kateřina Emmerichová, vizionářka. Na rozdíl od svého fyzického otce násilníka (vraha) a alkoholika napravil totálně svůj život a dostal k tomu zjevení Panny Marie - nejen pro sebe, ale i pro druhé. Mimo svá zjevení mi neuměl KONKRÉTNĚ poradit ohledně pouličního zápasu proti umělým …More
Já byl u Lašuta také nejméně 2 hodiny. Byl to člověk velmi prostý, žádný intelektuál. Asi podobně jako blahoslavená Kateřina Emmerichová, vizionářka. Na rozdíl od svého fyzického otce násilníka (vraha) a alkoholika napravil totálně svůj život a dostal k tomu zjevení Panny Marie - nejen pro sebe, ale i pro druhé. Mimo svá zjevení mi neuměl KONKRÉTNĚ poradit ohledně pouličního zápasu proti umělým potratům v České republice. Řekl mi obecné věci. Poradit mi nebyl jeho úkol. Pro @F.L.Věk
Libor Halik
Prostí lidé mohou mít PRAVÁ zjevení, i vzdělaní lidé mohou mít PRAVÁ zjevení. Lašut i blahoslavená K. Emmerichová měli PRAVÁ zjevení.
F.L.Věk
U Lašuta jsem byl na návštěvě přímo v jeho domku a tehdy jsem s ním mluvil určitě celé 2 hodiny. Vyjadřoval se ve smyslu, že Hitler bohužel nedokončil své spásné dílo vůdce. U Lašuta bych byl nanejvýš obezřetný.
Libor Halik
Lašut, stejně jako ostatní mladí Slováci musel narukovat do armády a slovenská armáda byla tehdy spojencem Německa v boji proti komunistickému Sovětskému svazu. Tak šel i Lašut osvobozovat Rusy od tyranie neznaboha Kaganoviče. Kaganovič byl v praxi nadřízeným Stalina. Chazarský chán Kaganovič (zdánlivý žid, nepotomek Jákoba) povraždil miliony pravoslavných Rusů. Pro @F.L.Věk
Verka
Nepotřebuji být u Lašuta,stačí mi , když jsem četla a byla na Turzovce, pak v Megjugorii, pánve Fatimě. Panna Mária nám to i dnes sděluje prostřednictvím Varování. Pokud se lidstvo nezmění, tak přijdou tresty, které od potopy nebyly. La Saletta, Garabandal, jasné říkají o trestu, také Lašut viděl mapu, jak zlo zaplavené svět. F.L. Věk lze o Lasutovi, nikdy to o Hitlerovi ani neřekl, ani nenapsal.…More
Nepotřebuji být u Lašuta,stačí mi , když jsem četla a byla na Turzovce, pak v Megjugorii, pánve Fatimě. Panna Mária nám to i dnes sděluje prostřednictvím Varování. Pokud se lidstvo nezmění, tak přijdou tresty, které od potopy nebyly. La Saletta, Garabandal, jasné říkají o trestu, také Lašut viděl mapu, jak zlo zaplavené svět. F.L. Věk lze o Lasutovi, nikdy to o Hitlerovi ani neřekl, ani nenapsal. Viděl zlo nacismu i komunismu, relativismu i materialismu, genderismu i islámu. Tak věku nekecejte své výmysly.