Clicks735
csk.news
2

2583 Katolíckych Rodičov Sa Stavia Proti Kardinálovým Intrigám

José Manuel Jiménez Aleixandre na MarcoTosatti.com (20. September) odhalil triky, ktorými Kardinál Braz de Aviz (Náboženská Kongregácia) operuje proti Hlásateľom Evanjelia:

• Bez uvedenia dôvodov Aviz imponoval komisára, Kardinála Damascena na Hlásateľov.

• Damasceno opakovane vyjadril svoju zmätenosť nad Avizovým autoritatívnym správaním, odmietol aplikovať Avizov dekrét, ale neskôr pod tlakom vyhovel. Aleixandre: „Komisár bol poverený komisárom.“

• Aviz tvrdí, že žiaci v Školách Hlásateľov sú „vylúčení zo svojich rodín“, disciplína je „príliš rigidná“ a existuje tam „potreba predchádzať zneužívaniu“ a nariaďuje, aby sa všetci žiaci museli vrátiť domov na konci školského roku. Aleixandre: „Ak sú títo mladiství v ohrození, prečo ich nechávať ďalších šesť mesiacov v ohrození?“

• Aviz sa odvolával na anonymné „komunikácie“, pričom sa vyhýbal výrazom „obvinenia“/„sťažnosti“, aby sa Hlásatelia nemohli brániť.

• Avizove tvrdenia boli v rozpore s 2583 rodičmi, ktorých podpisy boli zaslané Damascenovi a Avizovi, ktorí nikdy neodpovedali.

• Šesť brazílskych súdov vyhodilo ohováranie používané Avizom.

• Prominentní Brazílski právnici - Ives Gandra da Silva Martins a Dircêo Torrecillas Ramos - z vlastnej iniciatívy vypracovali znalecký posudok na Avizov dekrét o odhalení závažných nezákonností.

#newsTaswfrjszl

Laco Bajzo
Coburg- falošným ľuďom ako ty a spolku neviestkárov tu na glorii bez chrbtovej kosti, bude dobre aj v tom "spoločnom náboženstve". Budete ďalej vykrikovať ,že vás pekeľné brány nepremôžu. :)
Ide František založiť novú svetovú cirkev Ide František založiť novú s…
ľubica
kedy sa u nás postavia rodičia proti Vakcinačným biskupom Boberovi, Babjakovi a abp S Zvolenskemu a všetko im zrátaju.... a učitelia na cirkevných školách sa kedy prebudia a začnú s odvahou hovoriť pravdu o covide a o pseudovakcinach, teda biologicko chemických zbraniach určených na likvidáciu veriacich i neveraicich?