Clicks755
Libor Halik
1

Test na Covid způsobuje onemocnění! Infikují nás, i čipují Antikristovskými 666 v tichosti

L: Nedivme se, protože lhát je nejcharakterističtější vlatnostností ďábla i jeho lidských otroků.
Je podozrivé, že ľudia, ktorí sú tomuto testu podrobení, väčšinou ochorejú. Takže – čím viac testovaných, tým viac chorých. Čo dáva len jednu logickú možnosť, že spomínaný test tieto choroby spôsobuje.
Ako napríklad Dr. Potužník (2), ktorý napísal svoj príbeh na blog.idnes. Jeho a jeho manželku testovali ako negatívnych, zatiaľ čo obe dcéry boli pozitívne. Napriek tomu, všetci ochoreli. Pochopiteľne, pretože ten test je tá choroba. Alebo – lepšie povedané, ten test je to očkovanie, ktorého bočné účinky sú ona spomínaná choroba, proti ktorej má účinkovať.
Ako hovorí bitchute video (3), nové očkovanie je iné ako tie predošlé. Tu je snaha naočkovať iba plán vo forme takzvaného vírusového RNA, čo je genetický materiál vírusu a tento už doručí informáciu pre nárast proteínu a iných súčastí vírusu samotného do nášho DNA. Takýto druh očkovanie nemôže byť dodávaný injekčne, ale musí byť dopravený na patričné miesta pomocou nosového hlienu. Je to pochopiteľné, pretože to je tiež miesto, kde všetky tieto ochorenia začínajú.
Lenže pri tomto spôsobe očkovania, kedy strčí človeku tyčinku až skoro do mozgu, môžu vykonávať čokoľvek. Je isté, že tak ďaleko umiestnená očkovacia látka, na tyčinke obsiahnutá, sa von nedostane. Určite je tiež možné týmto spôsobom človeku dopraviť priamo do mozgu čip (L: na čelo dle Zjavenia sv. Jána – Apokalypsy) a ani o tom nebude vedieť.

Proste, je tu príliš veľa možností a dôverčivosť sa väčšinou nevypláca.
Takýto spôsob očkovania nie je nič nové; je to známe už dlhšiu dobu. Procedúra je rovnaká ako u testovania, takže pacient si myslí, že ide na test a zatiaľ je očkovaný. Preto toľko záporných reakcií, ochorení a iných ťažkostí, pretože tieto očkovania nie sú patrične skúmané čo do bezpečnosti, nie sú podrobené testom a tí, ktorí sa nechajú zaočkovať slúži v skutočnosti ako pokusné králiky. Opodstatnením pre toto tvrdenie je tiež to, že naši manipulátori by spoľahlivo nezaviedli pandémiu, keby už nemali očkovanie proti nej vyvinuté.
Takže – NEnechajte sa testovať. Ten test je tá choroba! Preto takýto nárast prípadov Covidu. Chrípka, nech by bola akákoľvek, by už dávno mala po sezóne a Covid-19 mal po sezóne v polovici mája 2020.

Očkovanie do nosa potvrdzuje aj vedecký výskum a správy o ňom spísané:
Hydrogélové nanočastice a nanokomposity pre nosovej doručenie lieku / očkovanie, 2016
S. Salatín, J. Barar, M. Barzegar-Jatali, K. Adibkia(4)
Nanočastice pre očkovanie nosom, 2008
Noemi Csaba, Marcos García-Fuentes, Maria Jose Alonso(5)
Súčasné možnosti a budúce prekážky vo veci nosovej administrácie očkovanie, 2016
Helmy Yusuf, Vicky Kett(6)
Nanočastice ako nositelia pre nosom dodávaná očkovanie, 2005
Magnus Köping-Hoggard, Alejandro Sánchez, María José Alonso(7)
Administrácia očkovanie nosom, 2017
M. Ramvikas, K.S. Jaganathan(8)
(2) potuznik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=757363
(3) bitchute.com/video/NaguzvEqPVWT/
(4) link.springer.com/…icle/10.1007/s12272-016-0782-0
(5) misuse.ncbi.nlm.nih.gov/error/abuse.shtml
(6) misuse.ncbi.nlm.nih.gov/error/abuse.shtml
(7) misuse.ncbi.nlm.nih.gov/error/abuse.shtml
(8) sciencedirect.com/…ne-and-dentistry/nasal-vaccine
Více na: blog.hlavnespravy.sk/…-ockovanim-do-nosa-nove-video/

Bratislavský všeobecný lekár Peter Lipták: Dnes (27.10.2020) som podal na Matoviča na GP toto trestné oznámenie. Matovič organizuje hromadné nakazenie obyvateľstva infekciou Covid-19. Bráňte sa! Doplňte svoje údaje a podajte na prokuratúru, alebo na oddelenie PZ ešte dnes! Čím viac bude podaní tým bude obrana účinnejšia.
Covid testy a očkováním hubí uctivě jako v koncentráku
oracle911blog.wordpress.com/…oze-ist-o-trestny-cin-natlaku/
facebook.com/…31061415&type=3&_fb_noscript=1
Dnes ide o ohrozenie každého z nás, vrátane našich rodín, preto nezaváhajte! Záchrana topiacich, je v rukách topiacich sa!
Podávateľ: Meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa podávateľa:
Adresát: Generálna prokuratúra ... Okresná prokuratúra, Oddelenie policajného zboru...
V ...................................................(mesto) dňa ....................................(dátum)
VEC: Oznámenie o skutočnostiach nasvedčujúcich tomu, že došlo a dochádza, k páchaniu zločinu genocídia v súbehu s viacerými ďalšími najzávažnejšími trestnými činmi, ako je ohrozenie života a zdravia celej populácie SR úmyselným šírením nebezpečnej infekčnej nákazy, zneužitie právomoci verejného činiteľa, šírenie poplašnej správy, nebezpečné vyhrážanie, vydieranie, rozkrádanie majetku v spoločnom vlastníctve atď... predsedom vlády SR Igorom Matovičom. Okrem toho sa domnievam, že ide o páchanie organizovanej trestnej činnosti v súčinnosti s viacerými ďalšími páchateľmi a v spojení s cudzou mocou.

Popis trestnej činnosti:
Igor Matovič organizuje na Slovensku hromadné testovanie občanov počas vyhláseného núdzového stavu, ktorý vyhlásil z dôvodu šírenia nebezpečnej infekcie Covid-19, v rámci ktorého nie je povolené zhromažďovanie osôb a to ani za splnenia podmienok dodržiavania vzdialenosti 2 metre a kontinuálneho a plošného nosenia rúšok.

Tak ako je dnes organizované a uskutočňuje sa toto aktuálne hromadné testovanie, sú orgánmi štátu porušované ich vlastné nariadenia
tak zásadne, že sú z epidemiologického hľadiska splnené všetky predpoklady masového rozšírenia infekcie COVID – 19 medzi nič netušiacimi účastníkmi testovania, keďže sa navzájom premiešavajú osoby, ktoré sú pozitívne s tými, ktoré sú negatívne. A následne po návrate testovaných osôb domov, hrozí rozšírenie infekcie z týchto osôb, ktoré sa nakazia pri testovaní, aj na rizikových členov ich rodín a komunít s oslabenou imunitou, ako sú seniori a chronicky chorí pacienti, ktorí sa t.č. úspešne chránia v izolácii doma. Davy ľudí, ktoré predstavujú väčšinu populácie Slovenska sú zastrašované a pod rôznymi hrozbami spoločenského znevýhodnenia sú hnané do toho istého malého priestoru, cez ktorý sú takto donútení prechádzať, a ktorý sa nachádza spravidla v uzavretých miestnostiach v rôznych úradoch a školách.

Aby prenos infekcie bol zaručený, tak testované osoby majú povinnosť, v rámci schváleného postupu, si v určenom priestore dať dolu rúško a zakašľať a vysmrkať sa pred odberom
, z dôvodu aby si vraj pred výterom očistili sliznice od hlienov. Nie je reálne aby predseda vlády Matovič, ktorý má k dispozícii poradný tím odborníkov, nevedel, že tým dochádza k masívnemu rozprašovaniu infekcie a vytváraniu infekčného aerosolu v odberových priestoroch, z ktorého sa potom budú nadychovať a tak nakazovať, ďalšie a ďalšie osoby, ktoré sú v rámci testovania úmyselne vedené tou istou cestou do tejto zóny so vzduchom zamoreným infekčným aerosolom. Úmyselným, premysleným infikovaním obyvateľstva SR takýmto pod sankciami nariadeným postupom, môže predseda vlády a jeho tím sledovať iba jeden cieľ a to je genocída obyvateľstva Slovenskej republiky.
Toto trestné oznámenie podávam s vysokým stupňom naliehavosti a žiadam OČTK o okamžité riešenie, o urýchlený zásah tak, aby sa zabránilo uskutočneniu genocídy obyvateľstva Slovenskej republiky.
.............................. podpis občana
,
ľubica
svls.sk/…ravotnictva-marekovi-krajcimu/
Otvorený list Spoločnosti všeobecných lekárov Slovenska (SVLS) predsedovi Vlády SR Igorovi Matovičovi a ministrovi zdravotníctva Marekovi Krajčímu