Clicks383
csk.news
1

Gibson Podporuje Zrušených Kňazov: „Biskupi Sú Banda Nájomcov“

Mel Gibson podporil 10. Septembra v Chicagu Ružencové zhromaždenie „Koalície pre Zrušených Kňazov“ vrátane „suspendovaného“ Otca Jamesa Altmana.

Biskupi, ktorí prenasledujú svojich kňazov, tolerujú akékoľvek nezmysly, odsúdil Gibson, „ale ak niekto z ich kňazov prednesie niečo, čo sa podobá pravosláviu, potom sa pustia do akcie“ a „vyhodia ho zo služby“.

Gibson to nazýva „biele mučeníctvo“ a znak „veľmi hlbokej choroby Cirkvi“. Súhlasí s pravdivosťou Arcibiskupa Vigana, že nešťastie sa začalo neúspešným Druhým Vatikánskym Koncilom.

Keď Gibson chcel podporu pre svoje Umučenie Krista v roku 2004, oslovil Amerických Biskupov: „Títo muži sa odo mňa nemohli dostať preč dostatočne rýchlo a všetci okrem niekoľkých sa mi otočili chrbtom.“ Týmto spôsobom odhalili, kto sú: „Pekne bezstarostná banda - a nezdá sa, že by sa niečo zmenilo.“

Gibson si spomína na dobrých, starých kňazov, ktorí boli v 70. rokoch minulého storočia prenasledovaní biskupmi, pretože videli škody, ktoré spôsobila Nová liturgia a nezmyselné zmeny Druhého Vatikánskeho Koncilu, a začali konať.

Napriek tomu, že je „dosť hriešny“, Gibson tvrdí, že pozná „rozdiel medzi pastierom a nájomníkom“ a dodáva, že „si myslím, že veľká väčšina týchto biskupov je len banda nájomníkov“.

#newsDdeidzuzke

obyčajná veriaca žena
Bravó, maestro! Aj keď je to smutná pravda!