Rusko chrániac tradičné hodnoty chráni celé ľudstvo

V posolstve ruského prezidenta z 21. februára bola v zásade opäť nastolená otázka ochrany tradičných hodnôt. Opierajúc sa o Sväté písmo (Bibliu) a …
Obrana katolíckej Cirkvi
Putin chce tradičné manželstvo a Boha v ústave! Američania v Rusku verbujú ľudí a robia z nich agentov pre USA. Na univerzitách Podľa programu Yale Worldfel vymývajú ľudom mozgy že Putin je diktátor a zlý človek. USA takto už desaťročia podkopáva RUSKO. Diverzné skupiny z radov žoldnierov a príslušníkov pravého sektora, skupiny Azov ktoré riadi z pozadia CIA vykonajú záškodnícke útoky hlboko …More
Putin chce tradičné manželstvo a Boha v ústave! Američania v Rusku verbujú ľudí a robia z nich agentov pre USA. Na univerzitách Podľa programu Yale Worldfel vymývajú ľudom mozgy že Putin je diktátor a zlý človek. USA takto už desaťročia podkopáva RUSKO. Diverzné skupiny z radov žoldnierov a príslušníkov pravého sektora, skupiny Azov ktoré riadi z pozadia CIA vykonajú záškodnícke útoky hlboko v oblastiach za líniou dotyku s cieľom vyvolať vojnový konflikt. Len úplne neznalý a vymytý mozog môže tvrdiť takú stupiditu, že Rusi chcú zaútočiť na Ukrajinu. Putin chce tradičné manželstvo a Boha v ústave.
Druhá fáza Dostojevského proroctva
U.S.C.A.E.
A nezrušil potrat teda umelý, na priamu otázku odpovedal nič sa meniť nebude. To treba spomínať že až tak super nie je. Toto mne osobne hovorí že on to robí nerád, len je donútený okolnosťami.
Obrana katolíckej Cirkvi
Ukáž mi jedného politika ktorý je svätý? Ty si kresťan, si bez chyby? Myslím že Putin žije podľa svedomia, lepšie ako hociktorý kresťan.
Obrana katolíckej Cirkvi
a ty nie?
Freddy Gargamel
Budem sa asi opakovať, ale musím sa postaviť na obranu politikov:
Neočakávame od nich priveľa? Myslíme si, že niečo dobrého zmôžu bez podpory zdola, nás všetkých? Od tých potratov sa musia najprv odvrátiť samotní ľudia, a to predovšetkým tí, ktorí si hovoria "kresťania". Tí sa musia takýchto praktík zriecť a jednoznačne ich odsúdiť, kdekoľvek sa objavia. Pozorujete niečo takého? Pozorujete …More
Budem sa asi opakovať, ale musím sa postaviť na obranu politikov:

Neočakávame od nich priveľa? Myslíme si, že niečo dobrého zmôžu bez podpory zdola, nás všetkých? Od tých potratov sa musia najprv odvrátiť samotní ľudia, a to predovšetkým tí, ktorí si hovoria "kresťania". Tí sa musia takýchto praktík zriecť a jednoznačne ich odsúdiť, kdekoľvek sa objavia. Pozorujete niečo takého? Pozorujete masové odsúdenie potratov tými tzv. "obyčajnými ľuďmi"? Lebo ja nie. Nie tu, nie v Rusku, nie v USA, proste nikde... A myslíte si, že politik (aj ten s dobrým úmyslom) bude riskovať destabilizáciu pomerov v krajine, kvôli potratom, ktoré masa ľudí podporuje a väčšine je celý problém proste ukradnutý? Spomeňme len POĽSKO, aký bordel tam vznikol pri pokuse o sprísnenie potratovej legislatívy. A to je KATOLÍCKE POĽSKO!!
Politik nepôjde za vás do boja, o ktorý vy sami nemáte záujem a nie ste ochotní sa ho zúčastniť. A neviem, či mu tom možno naozaj zazlievať.
dalila
Freddy 👍👍👍👍👍👍👍👍
U.S.C.A.E.
Ja mám výhrady k vedeniu Ruska,, ale stefan. je na rovinu blbec, s tým že vyberá extrémy a prezentuje to v štýle TAKÝTO SÚ RUSI. To je prosto idiotské takto uspeje v liberálnych žumpách, tam sú takí jednoduchý 😊.
U.S.C.A.E.
Nejak mám pocit že pri cca. 140 miliónovej populácii sa zlí tak nejak s istotou nájdu, však takto sa dá manipulovať pri veľkosti našej populácie, a to nás je popri rusoch nič.
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
2547
Laco Bajzo
Ano ,Putin pozná tie pravé hodnoty! V. V. Putin - Islam
Rosllynn
A my stále to nechápeme a věříme tomu, co je nám předloženo. Jako pitomci bez mozku.
Coburg shares this
351
Metod
Sláva Rossiji!