CÓRKA MARYI
211.3K

JEZUS: Wielu oszustów, którzy są członkami tej złej sekty, oddającej cześć szatanowi, wstąpiło do seminariów, by zdobyć przyczółek w Watykanie

JESUS: Many imposters, who are members of this evil sect, who worship Satan, entered the seminaries to gain a foothold in the Vatican

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

poniedziałek, 16 kwietnia 2012 roku, godz. 18.00

Moja szczerze umiłowana córko, wołam do wszystkich dzieci Bożych i zapewniam was, że Ja, wasz umiłowany Jezus, nigdy nie mógłbym podkopywać Mojego własnego Kościoła.

Jednak nie będę stał z boku i patrzył, jak Mój Kościół się rozpada za sprawą szczególnej sekty, która nie ma prawa do odgrywania jakiejkolwiek roli w Stolicy Apostolskiej. Ponieważ jest to dokładnie to, co próbują uczynić fałszywy prorok i oszuści, którzy ubóstwiają szatana. Chcą obalić Kościół katolicki i rozbić go na małe kawałki.

To w ten sposób, Moje dzieci, szatan powstanie w ostatnim buncie przeciw Bogu, Stworzycielowi wszystkich rzeczy. Ten nikczemny plan zniszczenia Mojego Kościoła jest wprowadzany od stu lat, ale nasiliło się to od 1967 roku. Wielu oszustów, którzy są członkami tej złej sekty, oddającej cześć szatanowi, wstąpiło do seminariów, by zdobyć przyczółek w Watykanie. Ich moce, choć dopuszczone przez Boga Ojca, były do dziś ograniczane. Ponieważ zbliża się koniec czasów, to się zmieni.

Ta zła sekta będzie teraz uwalniać każdą moc, aby mieć pewność, że wybiorą nową osobę dla zastąpienia Mojego świętego Wikariusza, papieża Benedykta XVI.

Wszyscy ci, którzy znają Moje Nauczanie, dostrzegą zmiany w odprawianiu Mszy Świętej.
Zostaną wprowadzone nowe świeckie prawa, które będą obrazą dla Mojej Śmierci na Krzyżu. Wielu Moich pobożnych wyznawców to zobaczy i odczuje ból. Ich poglądy zostaną odrzucone i wiele sakramentów przestanie być dostępnych. To dlatego potrzeba wielu przygotowań.

Katolicy, którzy będziecie zranieni i przerażeni, proszę, pamiętajcie, że Ja tu jestem. Wzywajcie Mnie, waszego umiłowanego Jezusa, i wiedzcie, że nie możecie się lękać głoszenia prawdy Mojego Nauczania. Nie wolno wam się obawiać odwrócenia od herezji.

Będę was prowadził i chronił w waszej podróży, a będziecie prowadzeni Mocą Ducha Świętego.

Wasz umiłowany Zbawiciel
Jezus Chrystus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl

_____________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Moc masoner…

JEZUS: Podstępnie …

JEZUS: Masoneria k…

JEZUS: Moja córka …

JEZUS: Kościół katolicki wkracza teraz w najgorsze…

Matka Zbawienia: O…

JEZUS: Dopiero wte…

JEZUS: Ty, Mój Koś…

____________________________
CÓRKA MARYI
To Orędzie Pan Jezus powiedział w 85 urodziny papieża Benedykta XVI.