. ARMATA .
Nebolo na našu dobu predpovedaných veľa falošných prorokov? Zrejme sa to netýka iba náboženstva,ale rozširovania akýchkoľvek bludov. Ide o to,zasiať do myslí a sŕdc ľudí pochybnosti a rozpory. Rozhádaní a rozdelení sme už dosť,to sa im podarilo.
Adam Sangala
Velmi chabe 'odpovede'. To sa neda dopozerat.
Coburg
V stredoveku mali také "vedecké problémy" ako "koľko anjelov sa zmestí na hrot ihly". a podobne.
U.S.C.A.E.
Ono je to v skutočnosti hlboká otázka, a skutočný zmysel zámerne zastierajú plytkí jakobíni. Ide o to či resp. išlo o to či prirodzenosť anjela je dokonale nehmotnou, a ako sa nehmotnosť anjela tvora vzťahuje k nehmotnosti Boha čiže Stvoriteľa.
Metod
Je veľa idiotov, čo tomuto nezmyslu veria
milboy
@Metod a naozaj si si to pozrel? Vieš o čom tam hovoria, alebo len je to príliš zložité pre teba?
Lukáš Masaryk
Bůh tu nemůže zjevit tuhle pravdu.. pokora láska k bližním bez toho jsi otrokem světa a učení jeho přemýšlej jdu ke Kristu a uvidíš klam světa a jak je důležité vidět stvoření světa jak je psáno v písmu svatém a ne jak jsi lidé domýšlejí pokud nevěříš bibli zapíráš boha říkáš pravdě lež a lež pravdou
Církví Boha živého
@Lukáš Masaryk Zde je vidět i přesný opak - jak ze lži (placatá země) udělat (FALEŠNOU) pravdičku. Říká vám něco pravidlo o rozdělování společnosti?? Negativní bytosti nemohou dopustit jakékoliv sjednocování, nezávislost a podobně!