Clicks5K
pl.news
9

Franciszek "błogosławi" bez znaku krzyża

Franciszek pragnie zrealizować "marzenie Boga" i pojednać i zharmonizować w Chrystusie wszystko i wszystkich [poza katolikami] i być "zawsze otwartym, nigdy ekskluzywnym", powiedział podczas spotkania ekumenicznego "Odważcie się być jednością", zorganizowanego 25 września przez Ruch Focolare.

Nazwał to "marzeniem o braterstwie", któremu poświęcił Fratelli tutti. Na koniec swoich kwiecistych słów wypowiedział jakieś błogosławieństwo, wpatrując się w ziemię i unikając znaku krzyża.

Oto co powiedział: "uśmiechajcie się, co jest częścią waszego charyzmatu. Modlę się za was i za wasze wspólnoty. Niech Pan was błogosławi i niech Matka Boża was strzeże. I proszę, nie zapomnijcie modlić się za mnie. Niech Ojciec, Syn i Duch Święty błogosławią nas wszystkich. Amen" – na co publiczność... biła brawo.

#newsBfiqycgvhr

00:36
Jan Kanty Lipski
Ale jeszcze nie znakiem "oznaczającym kocham Cię w języku migowym", jak to nazywano na Filipinach.

To będzie dopiero za tydzień :(
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Bergoglio klęka , ale tylko przed swoim bogiem i przed ludźmi, a nawet poganom całuje buty!
wacula25wp.pl
łOJ przesadzasz
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
wacula
,,łOJ przesadzasz''
-----
Nie jestem ogrodnikiem , abym przesadzała. Zobacz jak pięknie klęka na oba kolana i jak pięknie całuje buty pogańskim przywódcom!
youtube.com/watch?v=g-N5pHsHhHY
wacula25wp.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTAA czasem tak trzeba chociaż dla innowierców to głupstwo .Bóg widzi to inaczej jak my
Josephi
Żałuję, że w modlitwie na ofiarowanie podczas mszy św. nie wspomina się Benedykta XVI tylko tego odstępcę, który jest uzurpatorem. Wspominajcie Benedykta XVI w modlitwie wiernych jak tyko będziecie mieli okazję. Pozdrawiam Josephi
annaaurelia
kolana bolą, więc nie klęka, a teraz ręce niesprawne do krzyża
Anieobecny
34 Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: «Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. 35 A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu».
...
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Sataniści boją się tak samo Krzyża jak i wody święconej !