Clicks742
Edward7
16

Musimy być bardziej posłuszny Bogu, niż ludziom

Żyjemy w niespokojnych czasach, pełnych pytań, wobec których wielu katolików czasami nie wie, jak postępować ...
W szczególności widzimy, w niektórych przypadkach, w jaki sposób władze cywilne, ale także władze kościelne wskazują nam rzeczy, które mogą wydawać się sprzeczne z tym, czego nauczyliśmy się jako dzieci, że nasza religia katolicka, była tradycyjnym nauczaniem Kościół, lub że niektóre pytania wydają się odchodzić od tego, co dotyczy religii, wykraczając poza jej kontekst. Weźmy tylko jeden przykład, który szczególnie mnie niepokoi. W zasadzie szokiem może być to, że np. w homilii Mszy św. zachęca się wiernych do przyjęcia środka sanitarnego, takiego jak szczepienie Covid-19, ze względów solidarnościowych, lub ze względu w wyjazd Francisco na Słowację wskazując, że tylko zaszczepieni mogą uczestniczyć w Mszy (patrz: elperiodico.com/…vacunados-actos-papa-francisco-eslovaquia-11925836 )

Zwłaszcza biorąc pod uwagę poważne skutki uboczne i niepożądane, jakie powoduje to "leczenie" (wysoka śmiertelność, choroby układu nerwowego i sercowo-naczyniowego, skrzepy krwi, udar mózgu itp.), jej wątpliwa skuteczność (wykazano, że wiele zaszczepione osoby chorują, umierają i zarażają się), a ponadto biorąc pod uwagę, że te „szczepionki” zostały wyprodukowane , jak napisały firmy farmaceutyczne, które są autorami ich składu, od „a” do „z” - że są z komórkami z abortowanych płodów ( bezpośrednio, od nich, lub wykonując jakiś rodzaj klonowania lub innych manipulacji naukowych lub technologicznych). Zdaję sobie sprawę, że w oświadczeniu Watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary z dnia 21 grudnia 2020 r. stwierdzono, że są „moralnie dopuszczalne”.
Jednak Dziesięć Przykazań, fundament religii katolickiej, a konkretnie przykazanie piąte, wyraźnie wskazuje „nie zabijaj”.

Czy zatem cel, jakkolwiek godny pochwały, może usprawiedliwiać tak ohydny środek jak aborcja? Czy można w sumieniu zaakceptować lek, do którego zostało użyte, w jego składzie, lub w badaniach ; komórki niewinnych dzieci, którym uniemożliwiono narodziny?

Ponadto pamiętamy o tym, że Kościół katolicki wyraźnie wystąpił przeciwko aborcji, a nawet wszelkim nienaturalnym manipulacjom z człowiekiem lub życiem, jak eksperymenty z komórkami macierzystymi, zapłodnienie in vitro itp., aby nie zmarnować życia, nawet jeśli to działanie miałoby chwalebny cel, lub miało przynieść korzyść jednostce lub społeczeństwu. Pamiętamy o tym i nie możemy o tym zapomnieć, bo mocno wierzę, że cel nigdy nie usprawiedliwia środków. Jezus Chrystus nauczył nas odwagi, w obliczu władzy, która nakazuje okrucieństwo i On zawsze broni najsłabszych. Nie możemy uciszyć sumienia w obliczu aberracji przyjmowania leku, który w swoim sformułowaniu lub stworzeniu został zrobiony, z ciała niewinnego zamordowanego. Akceptacja tego jest dla mnie jak akceptacja morderstwa, legitymizacja morderstwa i/lub współpraca w jego realizacji.

A wszystko... w jakim celu? Aby uzyskać rzekomy immunitet, który okazał się nie być immunitetem?... bez względu na cel, cel nie może uzasadniać środków... Jesteśmy jednak przyzwyczajeni do posłuszeństwa naszym władzom kościelnym i ufania im rzekomemu dobremu osądowi, zwłaszcza jeśli pochodzi on z najwyższych hierarchii. Z tego powodu uważam „posłuszeństwo” nie powinno być rozumiane jako „ślepe posłuszeństwo”, ale zawsze podporządkowane temu, co wskazują dogmaty Kościoła i Słowo Boże zebrane w Piśmie Świętym , a także nakazom naszego sumienia, które muszą być zawsze „posłuszne Bogu przed ludźmi”. „Musimy być bardziej posłuszni Bogu niż ludziom” (Dz 5,27-33) ejercitoremanente.com/…9/hay-que-obedecer-a-dios-antes-que-a-los-hombres/

Kiedy tysiące wychodzą na ulice, by protestować przeciwko paszportom szczepionkowym, biskupi we Francji i we Włoszech popierają sponsorowany przez państwo apartheid szczepionkowy, który pozbawia nieszczepionych obywateli podstawowych wolności i zabrania udziału w podstawowych działaniach.

Konferencja Episkopatu Francji (CEF); . Broniąc prawa państwa do nałożenia „ograniczeń na tych, którzy odrzucają szczepionkę”, francuscy biskupi ostrzegali przed „myleniem wolności podróżowania z wolnością istnienia lub chodzenia do kina lub kawy, oraz wolnością chwalenia lub nie chwalenia Boga”. 12 lipca prezydent Francji Emmanuel Macron ogłosił drakońskie ograniczenia, które wymagają od osób w wieku powyżej 12 lat przedstawienia przepustki zdrowotnej, aby wejść do centrum handlowego, kina, teatru, muzeum, na koncert, pokaz, festiwal, do parku. Od sierpnia ograniczenia zostaną rozszerzone na restauracje, kawiarnie, szpitale i transport publiczny.

Żółta gwiazda: symbol protestu
Biskupi sprzeciwili się „żółtej gwieździe” noszonej przez niektórych protestujących, ponieważ francuski prezydent Emmanuel Macron złożył pozew przeciwko operatorowi billboardów Michel-Ange Flori za przedstawienie go jako Adolfa Hitlera, jak podały w środę francuskie media. „Zagłada to absolutna groza, według której nasze postępowanie polityczne musi być oceniane i nie może stać się zabawką dla dobra jakiejkolwiek sprawy” – powiedzieli biskupi. Użycie przez protestujących „żółtej gwiazdy” Hitlera do identyfikacji Żydów jest „poważnym pomieszaniem myśli”...

„Równolegle do nazistowskich Niemiec”
Antropolog i zdeklarowany krytyk wymuszonych szczepionek eksperymentalnych wyjaśnił:

Od czasu Holokaustu zawód lekarza kieruje się Kodeksem Norymberskim, aby zapewnić zachęcanie do świadomej zgody oraz odrzucanie przymusu i przymusowego leczenia. Niepokojące jest to, że teraz zostało to porzucone przez tych, którzy powinni wiedzieć lepiej.
Jesteśmy świadkami horroru, który rozwija się równolegle z nazistowskimi Niemcami w latach 30. Naziści lubili także dzielić ludzi na „czystych” i „nieczystych”, twierdząc, że zapewniają Niemcom „bezpieczeństwo”.

Dehumanizacja innych i stosowanie eksperymentalnych szczepionek to obrzydliwość. Próby tych szczepionek kończą się dopiero w 2023 roku, co czyni je eksperymentalnymi. Każdy, kto łamie Kodeks Norymberski, podąża śladami potworów i jest głęboko amoralny...

Konflikt biskupów

Zrywając szereg, z innymi prałatami, arcybiskup Marc Aillet de Bayonne, Lescar i Oloron kwestionuje dyktaturę paszportu szczepionkowego jako „ważne pytania dla znacznej liczby ludzi, którzy obawiają się o zachowanie swoich wolności”.

Krytykując „wdrożony system dyskryminacji, podejrzeń i wzajemnej kontroli”, Aillet ostrzegał przed „stygmatyzacją tych, którzy podejmują inne decyzje”, argumentując, że „stawką jest tu wolność sumienia”. Biskup powołał się na Kodeks Norymberski i poruszył kwestię płodowych linii komórkowych z abortowanych dzieci, które są wykorzystywane do produkcji i testowania szczepionek COVID-19. Tymczasem włoscy biskupi popierają system paszportów szczepionkowych , który wejdzie w życie 6 sierpnia i zabroni nieszczepionym lub nieprzetestowanym osobom wstępu do restauracji, siłowni oraz ośrodków kulturalnych i zdrowotnych.

Media biskupów chwalą paszport szczepionkowy
„Zielona Przełęcz”, której „ważność przez okres dziewięciu miesięcy od zakończenia cyklu szczepień” został przychylnie przyjęty przez media biskupa Avvenire, pisząc o konieczności; «pozytywnych aspektach w pracy w szpitalu» z „Celem zwiększenia bezpieczeństwa na wszystko ".

Dehumanizacja innych i stosowanie eksperymentalnych szczepionek to obrzydliwość. Avvenire pochwalił Draghiego za wykorzystanie paszportu szczepionkowego w ramach „strategii”, aby „ochronić ludzi, a nie zamykać działalności gospodarczej i umożliwić ponowne otwarcie szkół we wrześniu”.

Paszport szczepionkowy graniczący z „wojną domową”
Ubolewając nad bezkrytycznym poparciem biskupów dla paszportów szczepionkowych, Naiche Di Salvo, szef Lazio Evangelical Christian Action Region, powiedział Church Militant, że „prawo" "Zielonej Przepustki" jest niezgodne z konstytucją i musi zostać wycofane”. . „W całym naszym kraju odbywają się już rozległe demonstracje, w tym ta, która odbyła się pod domem burmistrza Pesaro, Matteo Ricciego. Istotne jest, aby MSW nie potępiało inicjatyw, które będą realizowane od soboty" – dodał. powiedział Di Salvo.

„Obywatele muszą być pierwszymi rzecznikami narastających niepokojów społecznych w rządzie, zanim różnice przerodzą się w wojnę domową. Przeciąganie liny z rządem nikomu nie odpowiada, a już najmniej minister spraw wewnętrznych Luciana Lamorgese” – zauważył Di Salvo, który współpracuje z partią Fratelli D'Italia (Bracia Włoch) Giorgii Meloni.

Protesty We Francji przeciwko apartheidowi szczepionkowemu

System szczepień z apartheidem zostanie również wprowadzony, gdy „papież” Franciszek odwiedzi Słowację we wrześniu. Tylko osoby w pełni zaszczepione będą mogły uczestniczyć w publicznej mszy „papieskiej” i innych "papieskich" wydarzeniach, ta decyzja jest zatwierdzona przez słowacką konferencję biskupów.

Obowiązek szczepień jako wymóg uczestnictwa w Mszy papieskiej jest historycznie bezprecedensowy i narusza kanon 843 Kodeksu Prawa Kanonicznego, który mówi:... „Święci szafarze nie mogą odmawiać sakramentów tym, którzy we właściwym czasie o nie proszą, są właściwie usposobieni, prawo nie zabrania im ich otrzymania.”
churchmilitant.com/…ticle/bishops-back-state-decreed-vaccine-apartheid
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
. Leliwa
Wszyscy po cichu wiedzą o co chodzi bo zostało to objawione w Apokalipsie , ale nadal niektórzy udają że to nie możliwe że to teraz.
A tym czasem trzeba wytrwać 3,5 roku i jeszcze 2 miesiące.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU shares this
4542
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
,,OSTATNIA PROSTA,, W MOWIE TYCH KŁAMCÓW, ZNACZY - ZASTRZYK i KAPUT !!!

PILNE! – gloria.tv

no i miś krzywoustek w akcji - the best of:

NIE MA JUŻ WIRUSA ! IDŹCIE NA WYBORY ! SZCZEGÓLNIE STARSI !!! – gloria.tv
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
TRWA HOLOKAUST LUDZKOŚCI !

JESTEŚCIE
SKŁADANI W OFIERZE - SATANISTYCZNYM RYTUALE !

KAPŁANI SZATANA CZERPIĄ SIŁĘ I MOC - PRZYGOTOWUJĄC ŚWIAT NA NADEJŚCIE antyCHRYSTA !
Jan Zbigniew wojan
Znakomita większość kapłanów w obawie o swój interes przeszła na stronę zła i popiera wszystkie zarządzenia władz czego nie było nawet w okresie niemieckiej okupacji - hańba ! A żadna szczepionka nie może chronić przed żadnym wirusem, bo go przecież nie niszczy i nie tworzy żadnej ochrony organizmu co przyzna każdy prawy lekarz nie biorący dotacji od Farmy - szczepionki hodowane w laboratoriach …More
Znakomita większość kapłanów w obawie o swój interes przeszła na stronę zła i popiera wszystkie zarządzenia władz czego nie było nawet w okresie niemieckiej okupacji - hańba ! A żadna szczepionka nie może chronić przed żadnym wirusem, bo go przecież nie niszczy i nie tworzy żadnej ochrony organizmu co przyzna każdy prawy lekarz nie biorący dotacji od Farmy - szczepionki hodowane w laboratoriach tylko podtrzymują istnienie wirusów, które się mutują i jest jeszcze gorzej ! To tylko łatwy pieniądz dla Farmy !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

MORDOWANIE NIENARODZONYCH NA SZCZEPIONKI, NARZĄDY, KANIBALIZM itd.

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
ZASTRZYKI ŚMIERCI TZW - ,,SZCZEPIONKI EXPERYMENTALNE,, DZIAŁAJĄ SZKODLIWIE W TROJAKI SPOSÓB:

TRUJĄC
TLENKIEM GRAFENU - ZAKRZEPY, ZAMIANY POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO ORGANIZMU, WPŁYW NA NEUROLOGIĘ i NAJPRAWDOPODOBNIEJ UZDATNIAJĄC CZŁOWIEKA NA ZMIANE ZACHOWANIA POLAMI WOJSKOWEJ TECHNOLOGII 5G

MODYFIKUJĄC
LUDZKIE DNA, ZMIENIAJĄC ZASADY FUNKCJONO…
More
ZASTRZYKI ŚMIERCI TZW - ,,SZCZEPIONKI EXPERYMENTALNE,, DZIAŁAJĄ SZKODLIWIE W TROJAKI SPOSÓB:

TRUJĄC
TLENKIEM GRAFENU - ZAKRZEPY, ZAMIANY POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO ORGANIZMU, WPŁYW NA NEUROLOGIĘ i NAJPRAWDOPODOBNIEJ UZDATNIAJĄC CZŁOWIEKA NA ZMIANE ZACHOWANIA POLAMI WOJSKOWEJ TECHNOLOGII 5G

MODYFIKUJĄC
LUDZKIE DNA, ZMIENIAJĄC ZASADY FUNKCJONOWANIA SYSTEMU IMMUNOLOGICZNEGO

ORAZ NAJWIĘKSZA SZKODLIWOŚĆ - DUCHOWA, - DOBROWOLNY UDZIAŁ W GLOBALNYM SATANISTYCZNYM RYTUALE PRZYJĘCIA - KOMUNII SZATANA - SZCZĄTEK POMORDOWANYCH W KLINIKACH ABORCYJNYCH DZIECI - CI LUDZIE DOBROWOLNIE PRZYJMUJĄ NA SIEBIE KREW NIEWINNYCH, - LICZĄC JESZCZE, ŻE TO ZACHOWA ICH PRZY ZDROWIU, CIAŁA I DUCHA !!!

bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.


Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.


Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić … – gloria.tv

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ W KOŃCU !!!

PRAWDA PONAD STRACHEM: COV ID-19, SZCZEPIONKA I WIELKI RESET –