Clicks1.7K
pl.news
1

Schönborn twierdzi, że jego gejowski przyjaciel jest kłamcą i opowiada "nonsensowne" historie

Po tym, jak Gloria.tv ujawniła skandal z wiedeńskim kardynałem Chistophem Schönbornem w roli głównej, ten zdystansował się od swojego przyjaciela, austriackiego propagandysty gejowskiego, Gery'ego Keszlera, który potwierdził, iż Schönborn pobłogosławił jego gejowski konkubinat. Keszler przypomniał o tym wydarzeniu w sposób obrazowy i ze szczegółami.

Rzecznik prasowy Schönborna, Michael Prüller przyznał w LifeSiteNews.com 19 września, że kontrowersyjne spotkanie co prawda miało miejsce, ale "błogosławieństwo" nie było tam udzielane jako takie, tylko stanowiło część modlitwy przed posiłkiem i "to nonsens, by robić z tego precedens".

Stanowisko Prüllera nie wyjaśnia, dlaczego to "wspaniałe" błogosławieństwo uczyniło Keszlera "bardzo szczęśliwym". Ten ostatni zresztą całą sytuację "trochę wymuszonym comingo-outem" Schönborna.

Fakt, że Keszler nie został obrażony przez swojego przyjaciela, Schönborna, który de facto nazwał go kłamcą, wskazuje, że obaj, Schönborn i Keszler, są pionkami w tej samej grze, której celem jest przyzwyczajenie ludzi do udzielania gejom błogosławieństwa przez kardynałów.

Grafika: Gery Keszler, Christoph Schönborn, © Figlhaus Wien Akademie für Dialog und Evangelisation, CC BY-SA, #newsOipwkyvkkc

Doktor wiee
Mi wystarczy widok Conchity Wurst w katedrze wiedeńskiej i całej masy homo nie wiadomo którzy jawnie promują swój grzech sodomski.Nie słyszałem wówczas z ust obecnego tam kardynała Schönborna by ten wzywał ich do nawrócenia.