Clicks1.7K
Frog
24
No tak co sú zač tie PCR testy? Stáhl jsem následující video z Facebooku a uploadoval na GTV. Martina Novákova October 21 at 12:44 AM facebook.com/…ie-pcr-testy/3552022181486636/More
No tak co sú zač tie PCR testy?

Stáhl jsem následující video z Facebooku a uploadoval na GTV.

Martina Novákova
October 21 at 12:44 AM
facebook.com/…ie-pcr-testy/3552022181486636/
ľubica
ľubica
PCR test byl vymyšlen v 80. letech americkým biochemikem Karym Mullisem, čímž si zasloužil Nobelovu cenu o 10 let později.
Jak může test vyroben před 40 lety být použit pro diagostikování toho, co je dnes úplně nová choroba, o které se svět dozvěděl jenom minulý rok. Z toho, čemu rozumím, nemůže, ale nejsem doktor nebo vědec a určitě nejsem odborník nebo biochemik jak Kary Mullis. Viděli jsme …More
PCR test byl vymyšlen v 80. letech americkým biochemikem Karym Mullisem, čímž si zasloužil Nobelovu cenu o 10 let později.
Jak může test vyroben před 40 lety být použit pro diagostikování toho, co je dnes úplně nová choroba, o které se svět dozvěděl jenom minulý rok. Z toho, čemu rozumím, nemůže, ale nejsem doktor nebo vědec a určitě nejsem odborník nebo biochemik jak Kary Mullis. Viděli jsme mnoho falešně pozitivních testů na koronavirus. Věří se, že mnoho z těchto falešně pozitivních bylo zapříčeněno mrtvými buňkami viru. Viděli jsme příklady koz a ovoce testovaných pozitivně, což nadnáší více otázek než odpovědí.
Viděli jsme dokonce ženu zraněnou testem po tom, co ji nosní výtěr propíchnul mozkovou plenu a způsobil výtok mozkomíšního moku z nosu. Tohle všechno kvůli viru s 99% mírou přežití pro většinu, kdo ho dostane. Proč je pochopení tohoto testu tak podstatné? Protože to je řídící faktor kampaně strachu, která je řízena zkorumpovanými médii, a pak využita vládami pro odůvodnění uvalených restrikcí na naše životy. cz24.news/…krize-video-cz-titulky-prepis/
ľubica
Frog
Už tam ten článek čtenáři patřičně okomentovali. Zde příkladné ukázky:

klubepřed 14 hodinami
Taký výsledok na Slovensku nehrozí.

M.Skorpion klubepřed 14 hodinami
Súhlas. Morálny stav justície na Slovensku je katastrofálny.

Mária Vargovápřed 14 hodinami
Dúfam, že sa naše súdy inšpirujú. Ale pri dnešnom hone na sudcov asi dúfam zbytočne.

Cynik Mária Vargovápřed 7 hodinami…More
Už tam ten článek čtenáři patřičně okomentovali. Zde příkladné ukázky:

klubepřed 14 hodinami
Taký výsledok na Slovensku nehrozí.

M.Skorpion klubepřed 14 hodinami
Súhlas. Morálny stav justície na Slovensku je katastrofálny.

Mária Vargovápřed 14 hodinami
Dúfam, že sa naše súdy inšpirujú. Ale pri dnešnom hone na sudcov asi dúfam zbytočne.

Cynik Mária Vargovápřed 7 hodinami
sudy? My nejake mame? Od marca tam lezi X podani na porusovanie ludskych prav, na trestny cin obmedzovania osobnej slobody, natlaku, atd.... uz nejaky tzv. súd o niecom rozhodol? Alebo sa takym podanim aspon zaoberal?

Mária Vargová Cynikpřed 7 hodinami
Pravdaže sa zaoberali, dobre sa na tom zasmiali. Máš úplnú pravdu.

šušupřed 7 hodinami
.tu na SlovenskejDžamahírii je jedno aký rozsudok, tu sú dobrovoľné ovce!!, nie mysliaci ľudia, aj dnes som mal viac konfliktov, čo ma napádali, že nemám ruško..!!!:):)
Bodaj by vás tupelá, všetkých začípoval jeden magor..!!!
..žeby mal tento človek pravdu..?????:):):)
Itzhak Frey : Slováci - "primitívni ľudia sa rozhodli založiť svoj vlastný štát " _2015.4.17
Itzhak Frey : Slováci - "primitívni ľudia sa rozhodli… — disq.us
ľubica
Zdravotní kontrolóri zo SZÚ skúmajú výterové tyčiny z Číny. Experti nemajú jasno o materiáloch použitých k ich výrobe a na obaloch chýba základná informácia . Zistili, že tyčinky su celkom nefunkčné. Naviac určené k výteru krku. Video je zatial len na facebooku. Bolo to ale na ČT2
facebook.com/…yčinky-z-číny/800147760839021/More
Zdravotní kontrolóri zo SZÚ skúmajú výterové tyčiny z Číny. Experti nemajú jasno o materiáloch použitých k ich výrobe a na obaloch chýba základná informácia . Zistili, že tyčinky su celkom nefunkčné. Naviac určené k výteru krku. Video je zatial len na facebooku. Bolo to ale na ČT2
facebook.com/…yčinky-z-číny/800147760839021/
Frog
Už jsem to přenesl z Facebooku na Glorii.
Zdravotní kontroloři ze SZÚ se zabývají výtěrovými tyčinkami z Číny. Experti nemají jasno o materiál…
Před čtyřmi dny jsem tam dal rozhovor s Putinem, jak se nečekaně před volbami postavil za Bidena, ale moderátoři ten příspěvek omylem zařadili do ruského fóra.
Putin už před volbami označil nečekaně Bidena jako svého favorita
Bratia a sestry
Odběr vzorku z nosohltanu je už vakcinace? Ano nebo ne?

Kdysi jsem četl povídky od psychiatričky Evy Syřišťové, inspirované z její praxe a utkvěla mi v paměti jedna z nich, ve které popisovala, jak léčila jednu svoji pacientku, protože neustále slyšela hlasy. Dlouho si myslela, že má schizofrenii, ale po nějaké době zjistila, že ty hlasy nejsou projevem její rozštěpené osobnosti, ale vysílání …More
Odběr vzorku z nosohltanu je už vakcinace? Ano nebo ne?

Kdysi jsem četl povídky od psychiatričky Evy Syřišťové, inspirované z její praxe a utkvěla mi v paměti jedna z nich, ve které popisovala, jak léčila jednu svoji pacientku, protože neustále slyšela hlasy. Dlouho si myslela, že má schizofrenii, ale po nějaké době zjistila, že ty hlasy nejsou projevem její rozštěpené osobnosti, ale vysílání českého rozhlasu. V jejím mozku se uskupily mikroskopické části kovu a vytvořily tzv. krystalku, která se stala přijímačem a ona přes ni přijímala vysílání rozhlasu. Už si nepamatuji, jak to s tou pacientkou dopadlo, ale sepnulo mi to s informací, kterou jsem četl nedávno: Tady je zpráva německého lékaře, který si dal tu práci a 800x zvětšil konec tyčinky PCR testu a našel na ní mikroskopické kovové součástky – protitrny. V těsné blízkosti, kam tyčinka při testu naráží, se nachází hypofýza a při odebírání vzorků a otáčení tyčinkou v nose by tak mohlo dojít k ulpívání kovových háčků na sliznici hluboko v hlavě, na bláně, oddělující mozek od dutiny nosní. Tento lékař vše konzultoval s dalšími odborníky a přišel k závěru, že by se mohlo jednat o zesilovače signálu 5G a kovové částečky by mohly plnit funkci kovových mikročipů. To by znamenalo, že by lidstvo prostřednictvím těchto čipů mohlo být při plném zapnutí vysílače generace 5G na 60 GHz (dosud jedou jen na 2 až 4 GHz) podprahově ovládáno, sledováno, případně by mohly být výrazně zesíleny projevy "nemoci covid-19", protože právě mnoho zasvěcených odborníků spojuje příznaky nákazy covidu-19: nedostatek kyslíku, ztuhnutí krve a případné embolie, se zářením 5G.
Toto by mnohé vysvětlovalo: Neustálé přeřeky Prymuly i Babiše, když hovořili o testování, ale podřekli se a místo testování řekli čipování. Z jejich projevu bylo znát, že je jejich přeřeky evidentně vyděsily, co to prozradili. Dále by to vysvětlilo nesmyslnou posedlost, s jakou autority globálně prosazují tento způsob testování všech lidi na přítomnost covid-19, přičemž testy jsou nedokonalé, zpochybněné velkým množstvím odborníků a lékařů, obrovsky nákladné, velmi zatěžují ekonomiky států a přitom nedokonale označují lidi za nemocné. Pro zjištění rozšíření celoplošné nákazy by stačilo při našich velmi dobrých znalostech statistiky testovat pouze vybraný malý soubor a tak bychom získali obraz celé společnosti s velmi vysokou pravděpodobností. Také je velmi nelogické, nepochopitelné a tuto teorii nepřímo potvrzuje vynucování nadnárodních a zahraničních společností, aby zaměstnanci doložili test negativity na covid-19, odběrem vzorku z nosohltanu, který je velmi nepřesný a naprosto nechtějí přijmout krevní test a pokud ho nedodají, dostanou výpověď. Také s jakou razancí, zarputilostí a doslova s vyhrožováním Matoviče a Prymuly, jak si vynucují celoplošné testování, tuto teorii ještě více potvrzuje.
Je zajímavé, jak se v celé věci testování všech Slováků angažují i slovenští biskupové, a jak vehementně doporučují všem lidem zúčastnit se na celoplošném testování. Předseda Konference biskupů Slovenska Stanislav Zvolenský tvrdí, že se tak dopomůže "společnému dobru".
Přidali se jako už tolikrát k mocným, proti stále sílícímu hlasu lidu a bez skrupulí a ohledu na své svědomí nutí něco, o čem jako duchovní nemají ani páru. Nebo mají? "Představitelé státu mají zájem dosáhnout toho, aby se šíření virusu zastavilo. Je třeba jim v tom pomoct a to i přes kritické hlasy a pochybnosti. Je zřejmé, že máme společnou zodpovědnost za Slovensko.", nabádá katolické ovečky s patosem Zvolenský.
Plno politiků a osob na důležitých postech hovoří a chovají se naprosto jinak, než by ještě před velmi krátkou dobou nebylo myslitelné. Neuvěřitelná hlasování evidentně protilidská a protidemokratická, zmatená a protichůdná vyjádření, jakoby evokovala "velký zkrat" a osoby, které jsou již trvale nebo třeba jen občas řízeny počítačem či pomocí frekvencí na dálku. Toto by vysvětlovalo, s jakou neuvěřitelnou rychlostí prochází schvalování velmi kontraproduktivních zákonů a agend, které by za "normálních okolností" a široké demokratické diskuse trvalo měsíce ne-li roky. To, že kromě SPD jsou najednou všechny strany zajedno a opozice de fakto přestala existovat a najednou nepochopitelně souhlasí s Babišem, který byl dříve pranýřován doslova za každé slovíčko, také bije do očí a na poplach, že zde něco nehraje, a že se s občany hraje divná a nefér hra.
Lidé mají nezadatelné právo podle listiny lidských práv odmítnout tento velmi diskutabilní odběr, ať už je to cokoliv, zejména když ještě nabídnete alternativní řešení – krevní test a samozřejmě mají právo odmítnout i připravovanou vakcinaci, která s obsahem předpokládaných čipů ve formě nanitů je ještě problematičtější a děsivější a možným dokonalým nástrojem pro ovládání lidí.
ľubica
Caesar
satanisti si na symbolike dali zalezat:
zaciatok v den satanskeho haloweenu, pokracovanie na sviatok vsetkych svatych:
co symbolizuje: ze je to satanska akcia a ruhanie a vysmech Bohu!
Potom dalej:
Úrad vlády odmieta, že by zamestnávatelia nemohli vyžadovať doklad o negatívnom teste
Však nech si vyžadujú. Odo mňa ho určite nedostanú. Je v príkrom rozpore s kresťanskou vierou zobrať do ruky takýto…More
satanisti si na symbolike dali zalezat:
zaciatok v den satanskeho haloweenu, pokracovanie na sviatok vsetkych svatych:
co symbolizuje: ze je to satanska akcia a ruhanie a vysmech Bohu!
Potom dalej:
Úrad vlády odmieta, že by zamestnávatelia nemohli vyžadovať doklad o negatívnom teste
Však nech si vyžadujú. Odo mňa ho určite nedostanú. Je v príkrom rozpore s kresťanskou vierou zobrať do ruky takýto papier:

Aká náhodička - 3 koronky majú 6 tykadiel a 5 bodiek. Ako pre malé deti ...
Zjv 13, 17-18:
...
a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno
šelmy alebo číslo jej mena. V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech
spočíta číslo šelmy; je to číslo človeka a jeho číslo je 666.

Číslo človeka je 6 (človek bol stvorený 6. deň).
Šelmu symbolizuje číslo 5 (zvery boli stvorené 5. deň).

Zjv 14, 9-10:
Po ich nasledoval iný, tretí anjel, ktorý mohutným hlasom volal: Ak sa
niekto bude klaňať šelme a jej obrazu a prijme znak na svoje čelo alebo
na ruku, aj ten bude piť z vína Božieho hnevu, nezriedeného, naliateho
do kalicha jeho hnevu, a bude mučený ohňom a sírou pred svätými anjelmi a
pred Baránkom.
Neradno sa teda zahrávať s oveľa väčším ohňom ..
Bratia a sestry
tvária sa že sú tie testy lacné..
ale netreba zabúdať že sú dotované Gatesom..
tak čo, aké technológie tam do testov dotoval a aká je ich skutočná cena???
prečo sa likvidácia nerobila transparentné???
majú strach že by tie testy z terénu ich náhodná vzorka a koniec paličky bol podrobený skúmaniu????
ináč južná Kórea tam sú Americké firmy a tiež aj technológie, takže testy bez certifikátu akože …More
tvária sa že sú tie testy lacné..
ale netreba zabúdať že sú dotované Gatesom..
tak čo, aké technológie tam do testov dotoval a aká je ich skutočná cena???
prečo sa likvidácia nerobila transparentné???
majú strach že by tie testy z terénu ich náhodná vzorka a koniec paličky bol podrobený skúmaniu????
ináč južná Kórea tam sú Americké firmy a tiež aj technológie, takže testy bez certifikátu akože lacné..
Laco Bajzo
Vakcína AdCOVID proti SARS-CoV-2 je intranazálna, teda sa podáva do nosa.
Už bola odskúšaná na myšiach a práve prebiehajú skúšky na ľuďoch.
Konšpirátorova logická otázka následne znie:
Prečo (hrôzo)vláda SR nechce uznať testy z krvi, slín apod., ale výlučne z výterov z nosa (či už PCR alebo antigénové) a nijaké iné?
Viac v angličtine tu: biorxiv.org/…nt/10.1101/2020.10.10.331348v1
a tiež Google …More
Vakcína AdCOVID proti SARS-CoV-2 je intranazálna, teda sa podáva do nosa.
Už bola odskúšaná na myšiach a práve prebiehajú skúšky na ľuďoch.
Konšpirátorova logická otázka následne znie:
Prečo (hrôzo)vláda SR nechce uznať testy z krvi, slín apod., ale výlučne z výterov z nosa (či už PCR alebo antigénové) a nijaké iné?
Viac v angličtine tu: biorxiv.org/…nt/10.1101/2020.10.10.331348v1
a tiež Google "AdCOVID vaccine"
inenoviny.sk/?p=850
Laco Bajzo
Modlitba biskupa Haľka pre "veriacich" z RKC:
ľubica
to je otrasne do neba volajúci hriech táto modlitba! veď židia ked mali ísť do plynu, tak utekali kde mohli, skrývali sa....mnohi sa stávali narychlo kresťanmi, dávali sa krstiť, aby ich gestapo nezatklo. Einstein emigroval do USA.... a vraj katolícky biskup vyzýva pred touto genocídou sa pomodliť???? Kyrie Eleison)))
Tzv. celoplošný test - zločin a genocída?
TERRACOTTA
presne tak, Ľubica, súhlasím s Tebou a prosím, Pane, nech čo najmenej ľudí ide na to testovanie, najlepšie nikto!
ľubica
modlime sa za našich nepriateľov: Modlitba za nepriateľov
Caesar
ide na diablov test.... hroza! a biskup vymyslí modlitbu.....
Laco Bajzo
ľubica- "soľ ,ktorá stratila svoju chuť sa už nedá ničím osoliť,preto sa už nehodí na nič,len aby ju vyhodili von ,na hnoj a pošliapali"
ľubica
SUPER VIDEO!!! TOTOBY MAL VIDIEŤ KAŽDY OVČAN, KTORÝ SA IDE HRDO TESTOVAŤ rýchlymi testami od Matoviča!!!
Tzv. celoplošný test - zločin a genocída?