Clicks10
lv.news

Apustuliskais nuncijs saka, ka visu nāciju dāmu "nevajadzētu godāt"

Tā dēvēto visu nāciju dāmu, kas izriet no it kā tās parādīšanās Amsterdamā, nevajadzētu godināt, un ticīgie tiek aicināti pārtraukt šīs parādības izplatīšanu, 20. jūlija vēstulē kardinālam Bešaram Butrosam Raai (publicēts) rakstīja Libānas apustuliskā nunciatūra Libānā, vēstule ir atrodama vietnē IlSegnoDiGiona.com, 28. augusts, zemāk).

Ida Peidmena (+1996) sāka izpaust 56 nepatiesas vīzijas par Dievmāti (1945-1959), kas kļuva slavena ar nosaukumu “Visu tautu lēdija”.

Jaunā vēstule ir pamatota ar ticības mācību kongregācijas 1974. gada pētījumu, kurā par Pērdmenu dīvaini apgalvoja, ka viņa “nav informēta par parādību pārdabiskumu”.

Gadu desmitiem ilgi turpinās strīdi ar pretrunīgiem paziņojumiem, kas apstiprina un noliedz gan vietējo bīskapu, gan Vatikāna vīzijas.

Amsterdamas diecēze 17. septembrī norādīja, ka Vatikānā nav jauna paziņojuma, kas noraidītu ziedošanos, taču ir sastopamas gluži pretēji pozitīvas Franciska pazīmes, piemēram, “Tautu Dievmātes” titula izmantošana 2019. gada decembrī.

#newsCwlncmofln