uk.news
35

Плану Б немає. Що ви не хотіли знати про Gloria.tv

Як і всі інші, Gloria.tv озирається на дивні роки - не тільки в поганому сенсі. Ми бачимо, що люди з усіх мов реєструються і публікують свій контент щодня, і їхня кількість зростає.

Gloria.tv особливий тим, що він не є ще одним редакційним християнським новинним сайтом, який вказує іншим, що вони повинні думати. Це соціальна мережа, яка розширює можливості самих віруючих. Кожен може зробити свій внесок. Люди можуть писати, спілкуватися, ставити лайки, читати, спілкуватися, заводити друзів (ми навіть знаємо про тих, хто одружився через Gloria.tv) або не погоджуватися з богословськими опонентами.

Коли Gloria.tv починав свою діяльність у 2007 році, ми ігнорували економічні істини про те, що такий проект буде дуже дорогим (за нашими мірками). Але ми знали, що, маючи достатньо часу, ми зможемо розробити власне програмне забезпечення та забезпечити апаратне забезпечення, необхідне для великої соціальної мережі. Не по кишені? ... не біда. Бог і наші користувачі, друзі та сім'я якось забезпечать.

Ми просто ігнорували той факт, що без великого грошового донора - дядька з Америки, який так і не приїхав - було б практично неможливо запустити незалежну соціальну мережу по всьому світу. Це "заперечення" відсутності коштів працює вже 17 років! Завдяки всім вам, нашим донорам.

І все ж... Ми все ще можемо оплачувати рахунки, але в останні роки це стає дедалі важче.

Протягом останнього десятиліття ми потребували від 40 000 до 70 000 євро на рік лише на центри обробки даних, сервери та технічні засоби. Близько 20 000 євро на рік витрачалося на фільтр завантаження, необхідний за законом (ЄС) для запобігання порушенням авторських прав. Враховуючи розмір, функції та результати роботи Gloria.tv, це невеликий бюджет. Але порівняно з невеликими середніми пожертвами, необхідні суми просто приголомшливі.

Не існує плану Б, який би дозволив Gloria.tv продовжувати свою діяльність у фінансовому плані. Gloria.tv ніколи не був бізнесом. Ми покладаємося на невеликий відсоток наших користувачів, які роблять пожертви. Якщо ви хочете зробити невелику (або навіть більшу) пожертву цього літа, щоб забезпечити вкрай необхідні кошти, будь ласка, допоможіть.

Ви можете пожертвувати кредитною карткою або Paypal
Перейдіть за цим посиланням: Kindful

Дякуємо за вашу допомогу. Дякуємо за все, що ви робите. Моліться за нас і будьте впевнені в наших молитвах.

Переклад зі штучним інтелектом