Christmas Campaign: Financial Insights
woj_tek shares this
491
Polska Walczącą
Polska Walczącą
U mężczyzn wpływa na wzrost prostaty.
Hormon wzrostu (GH) stymuluje wzrost dzieciństwa i jest ważny dla prawidłowego rozwoju oraz wzrostu tkanek i organów. W dorosłości pomaga w utrzymaniu masy kostnej i mięśniowej. Wpływa również na rozkład tkanki tłuszczowej w organizmie.
Adrenokortykotrofina (ACTH) kontroluje ilość uwalnianego kortyzolu nadnercza. Kortyzol, nazywany także hormonem stresu, …More
U mężczyzn wpływa na wzrost prostaty.
Hormon wzrostu (GH) stymuluje wzrost dzieciństwa i jest ważny dla prawidłowego rozwoju oraz wzrostu tkanek i organów. W dorosłości pomaga w utrzymaniu masy kostnej i mięśniowej. Wpływa również na rozkład tkanki tłuszczowej w organizmie.
Adrenokortykotrofina (ACTH) kontroluje ilość uwalnianego kortyzolu nadnercza. Kortyzol, nazywany także hormonem stresu, jest niezbędny do przetrwania. Utrzymuje stałe ciśnienie i poziom cukru we krwi.
Hormon stymulujący tarczycę (TSH, hormon tyreotropowy) wpływa na tarczycę i zwiększa powstawanie hormonów tarczycy. Te kontrolują metabolizm, transformację energetyczną, wzrost i rozwój, a także aktywność układu nerwowego.
Luteinizujący hormon (LH) reguluje poziom testosteronu (u mężczyzn) i estrogenu (u kobiet).
FSH) rozpoczyna dojrzewanie plemników u mężczyzn i pobudzenie jajników, aby rozluźnić jajniki (owulacja) u kobiet. Wspólna aktywność LH i FSH zapewnia normalną funkcję jajników i jąder.
Dlatego nie rób testów!!! Gdyż również nie wiesz, co wkładają Ci do nosa wraz z patyczkiem
One more comment from Polska Walczącą
Polska Walczącą
Włożenie patyczka głęboko w jamę kanału nosowego najwyraźniej powoduje uszkodzenie bariery hematoencefalicznej. Dlatego też na nagraniach z testów widocznie widać, że badanie powoduje ból. Ta bariera fizjologiczna jest częścią warstwy komórkowej, która jako granica chroni mózg przed, neurotoksynami, metalami ciężkimi, bakteriami, pestycydami i innymi toksynami, niebezpiecznymi dla ludzkiego …More
Włożenie patyczka głęboko w jamę kanału nosowego najwyraźniej powoduje uszkodzenie bariery hematoencefalicznej. Dlatego też na nagraniach z testów widocznie widać, że badanie powoduje ból. Ta bariera fizjologiczna jest częścią warstwy komórkowej, która jako granica chroni mózg przed, neurotoksynami, metalami ciężkimi, bakteriami, pestycydami i innymi toksynami, niebezpiecznymi dla ludzkiego mózgu. Gdy ta bariera ulegnie uszkodzeniu, niebezpieczne pierwiastki mogą bezpośrednio dostać się do mózgu i spowodować dramatyczne w skutkach zakażenie tkanki mózgowej oraz szereg wielu innych negatywnych objawów. Dodatkowo na ścianie jamy nosowej znajduje się również nasz nabłonek węchowy, tzw. tkanka nabłonkowa, która pozwala nam korzystać ze zmysłu węchu. To system obronny, który informuje nas o wszelkich niebezpiecznych substancjach, które możesz poczuć w powietrzu. Tam właśnie trafia szpatułka do testów na covid/19. A potem oczywiście nosimy maski! Maski, które są skażone wszelkiego rodzaju bakteriami po dłuższym noszeniu, te bakterie i mikroelementy mogą łatwo przeniknąć naszą ranną barierę »mózg-krew « bezpośrednio do mózgu.
Uszkodzony organ pełni funkcję kontrolną w układzie endokrynologicznym. Kontroluje uwalnianie innych hormonów z gruczołów obwodowych , powoduje wytwarzanie takich hormonów jak :
U kobiet ,
Prolaktyna (PRL) pobudza wydzielanie mleka po porodzie. W czasie ciąży wraz z estrogenami i progesteronem przygotowuje gruczoł mleczny do karmienia piersią.