Clicks2.7K
pl.news
3

Zgodnie z przewidywaniami: wybrany kandydat partii Boeselagera

Fra Marco Luzzago (70) został wybrany zdecydowaną większością głosów na porucznika wielkiego mistrza suwerennego zakonu maltańskiego 8 listopada.

Zamieszka w Rzymie i pozostanie na stanowisku przez rok z takimi samymi uprawnieniami jak Wielki Mistrz. Ze względu na Covid-19, tylko 44 z 56 elektorów mogło uczestniczyć w głosowaniu.

Wynik wyborów został przewiedziany przez pozostałych katolików w zakonie.

Luzzago urodził się w 1950 r. w Brescii, studiował medycynę, zarządzał majątkiem rodzinnym i pracował w przemyśle. Jest spokrewniony z Pawłem VI i został ulubieńcem partii Boeselagera, która chce przekształcić Zakon w organizację pozarządową.

#newsIdfvjmkkif

wacula25wp.pl
Rząd Polski ma rację jak i inni lekarze którzy apelują o to samo. Ale większość tutaj na glorii podpisanych , ukrywających się za tzw. nickiem ,woli wierzyć dyrdymałom ks.Knebleskiego i jemu podobnych szamanów plemiennych .To że ze wirusa nie ma albo ze jest w odwrocie i pisać obrażające głupawe paszkwile. Dooooooooo czasu....aż oko w oko spotkają się z koronawirusem. A wtedy ROZPACZ???????....
Weronika....S
@KONFEDERACJA NARODOWCÓW POLSKICH
Niekoniecznie musi się przedstawić. Mamy ogłoszenie globalnej ,,przygotowanej,, wcześniej pandemii, wylanie wody święconej z dnia na dzień z kościołów, nałożenie masek, bardzo często symbolicznie czarnych, okultystycznych - dotychczas historia świata nie odnotowała, aby ludzie powszechnie mieli chodzić w maskach - i dalej, zamykanie kościołów i …More
@KONFEDERACJA NARODOWCÓW POLSKICH
Niekoniecznie musi się przedstawić. Mamy ogłoszenie globalnej ,,przygotowanej,, wcześniej pandemii, wylanie wody święconej z dnia na dzień z kościołów, nałożenie masek, bardzo często symbolicznie czarnych, okultystycznych - dotychczas historia świata nie odnotowała, aby ludzie powszechnie mieli chodzić w maskach - i dalej, zamykanie kościołów i ograniczanie ilościowe, co sprawia, że obecnie jest coraz mniej wiernych w kościołach i czasem kapłan napomina ,,są jeszcze wolne miejsca,, jakby to było kino.
Zawarto sojusz cezara z duchowieństwem, a cezar wyraźnie jest masonem, wrogiem Boga i prześladowcą wierzących. Czy nie są to więc znaki działania poprzez ludzi jemu poddanych? A ostatnio dochodzi jeszcze do globalnych protestów feministek jako ,,uzupełnienie,, obecnego dramatu.
V.R.S.
Bo kagańce dotąd nakładano jedynie dzikim zwierzętom.