Clicks1K

25.9.2021 14:00 protest proti expermintom ... pred uradom vlady

Bratislava 22. septembra 2021 (HSP/Foto:Archív)

Viacero protipandemických aktivistov sa zúčastní na občianskom proteste v sobotu o 14.00 h., aby ukázali jednotu a odhodlanie odporovať experimentálnym vakcínam a tiež digitálnej kontrole, ktorá je nám s nimi podsúvaná a nanucovaná

Protest pred Úrad vlády zvoláva Michaela Horňáčková, ktorá pozvala aktivistov z celého Slovenska, ktorí zas mobilizujú ďalších k účasti. Sú medzi nimi Ľudmila Hunková, Jaroslav Lovas, Jozef Žbirka, Ľubomír Goliáš, Branislav Beneš, Marián Soukup, Dagmar Weissabelová, Jana Ray Tutková, Marek Géci a Ján Scepko.

Ktorí poslanci podporia protest je stále nejasné, budú však vítaní vystúpiť, ak sami podporujú myšlienku dobrovoľnosti očkovania proti Covid-19. Verejné zhromaždenie chce upozorniť na nebezpečenstvo experimentálnych mRNA vakcín hlavne pre deti a mladých ľudí, hoci s pribúdaním informácií o tom, aké nežiaduce účinky spôsobujú, nemožno dať ruku do ohňa za ich bezpečnosť ani pri rizikových.

Vláda stále ľuďom odmieta povedať ľuďom o etickej alternatíve, bezpečnej a spoľahlivej profylaxii, ktorá podstatne znižuje riziko hospitalizácie a zabezpečí tak dlhoročnú prirodzenú imunitu. Vládni odborníci pri nastavovaní diskriminačných politík nezohľadňujú vedecké fakty, ako to, že očkovaní rovnako šíria deltu ako neočkovaní. Najnovšia štúdia z Japonska uzatvára takto: nielenže Pfizer vakcína sa zdá na variant Delta 4+ neúčinná, ale dokonca zvyšuje riziko jeho prenosu.

Očkovaní aj neočkovaní sa musia zjednotiť proti takýmto politikám akejkoľvek vlády, ktorá podľa predpísaného „manuálu” skorupovaných vakcinačných molochov rozdeľuje ľudí nenávistne proti seba. A kým jedných chce poškodzovať neovereným opakovaným preočkovávaním, odporcov očkovania chce segregovať s obmedzením ich prežitia.

Protestujúci pravdepodobne podporia výzvy na odstúpenie ministra Lengvarského, ktorý ešte pred oficiálnym, čo i len núdzovým schválením mRNA vakcín pre deti nad 5 rokov inde vo svete, legalizuje tieto experimenty pre slovenské deti. Slovensko je znova raz pokusným králikom, ako sme počuli z úst generála Lengvarského – podľa pokynov farmaceutickej firmy.
ľubica shares this
33
Očkovaní aj neočkovaní sa musia zjednotiť proti takýmto politikám akejkoľvek vlády, ktorá podľa predpísaného „manuálu” skorupovaných vakcinačných molochov rozdeľuje ľudí nenávistne proti seba.
Peter(skala)
Už aj v Izraeli protestuju proti maskam a obmedzeniam ...
youtube.com/watch?v=Wx6S4iIfp9o
Erika Carna
Načo tam poslancov?
Tí nech makajú v parlamente.
Stačilo mi vidieť poslancov 1.9. v KE.
Nikto ma nepresvedčí,že nehľadajú voličov do volieb.
Až budú poslanci v parlamente bez rúška,potom možno uverím,že to myslia uprimne.
Či?
Peter(skala)
zaujimavééééééé, lebo ak by v parlamente si dali dole ruška, potom by už tam neboli - vykazali by ich ako to už skušali z LSNS.

Na druhej strane chapem, že dať dole ruško je znakom uprimnosti a preto ak hladaš skutočneho politika, tak ideš správnou cestou.