uk.news
20

Архієпископ про бідних: Відлучення від Церкви на столі

Телевізійна заява "Бідних Клерів з Белорадо", які приєдналися до секти седевакантистів, викликала у архиєпископа Бургоса Маріо Ісета емоційний шок ("дуже болючий"), пише ReligionDigital.org (16 травня).

Монахині заявили, що Франциск є "єретиком і узурпатором" і що з часів Пія XII не було дійсного Папи Римського.

Матінка Іцета зазначила, що зміна настоятельки має відбутися 29 травня. Він хоче "будувати мости" і сісти за стіл переговорів з черницями, "коли будуть відповідні умови", але "в даний момент вони не є такими, з усім цим медіа-цунамі".

Він "особливо стурбований старшими сестрами, які не в найкращому психічному стані". Одна з монахинь, сестра Ампаро, покинула спільноту. Вона бачила деякі підозрілі речі, але не знала, що відбувається в її монастирі. Історія, яку вона може розповісти, дуже фрагментарна.

Близько року монахині контактували з лідером седевакантистів Пабло де Рохасом, який, за даними InfoVaticana.com, любить екстравагантні меблі, одяг і прислугу, а також дружить з місцевою гомосексуальною знаменитістю.

Митрополит Ісета зазначає, що сестри раптом почали вірити, що всі таїнства, які вони отримали, є недійсними, за винятком хрещення.

Єпископ сподівається, що "цей стан шоку пройде і будуть створені умови для діалогу". Однак, якщо сестри залишатимуться на своїй седевакантистській позиції, то "останнім кроком буде те, що вони опиняться на маргінесі Церкви і настане декларація про відлучення від Церкви".

Це повинно бути зроблено по черзі, "беручи до уваги можливість прощення і милосердя". Але спочатку о. Іцета хоче, щоб пройшов деякий час і спробувати якусь зустріч. Він не вірить, що монахині "мотивовані фінансовими та бізнесовими інтересами".

Якби сестри одночасно заперечували реальну присутність Христа в таїнстві вівтаря, дівоцтво Богородиці, існування пекла, пропагували Пачамаму, гомосексуальні гріхи, перелюб, літургійні зловживання, богохульство, святотатство, єресі, язичництво, розбещеність, секуляризм і комунізм, ніхто б не скаржився і навіть не говорив про "відлучення".

Переклад зі штучним інтелектом