csk.news
22.2K

Františkova cirkev hádže mladej vdove so štyrmi deťmi do tváre NIE

V meste Revò v Trentskej arcidiecéze v Taliansku zomrel 46-ročný manžel, otec štyroch detí (najstaršie má 10 rokov), a jeho zúfalá poľská vdova požiadala o pohreb v rímskom obrade v kostole v Revò.

Poverený kňaz pred desiatimi rokmi vykonal manželstvo manželov v rímskom obrade. Kontaktoval farnosť, ktorá sa obrátila na trentského arcibiskupa Lauro Tisi, ktorý úbohej vdove vmetol do tváre nemilosrdné NIE (AldoMariaValli.it, 8. augusta).

Následne sa rodina a tristo smútiacich museli 5. augusta zúčastniť na zádušnej omši pod holým nebom na cintoríne pri teplote 37 °C/99 °C.

Trentská arcidiecéza 8. augusta napísala, že neodmieta použitie "samotného kostola" a že samotní príbuzní sa zmienili farárovi o možnosti sláviť pohreb na cintoríne v Revóni. To však nemôže byť pravda. Len o využití cintorína, ktorý patrí štátu, by nemuseli hovoriť s farárom.

Arcidiecéza sa tiež sťažovala, že poverení kňazi patria k sedeprivatistickému Istituto Mater Boni Consilii.

#newsUqcqeybfsf
Sedevakantistický kanál
František je odpadlícky antipápež, ktorý vedie sektu v budovách kedysi patriacich Cirkvi. Pozrite si viac na vatikankatolicky.com
Alexis Nor
Zatímco farizejské složky viditelné katolické Církve ustupují do svých hradů, vlastní Církev katolická žije v katakombách.