JEZUS: Musicie szybko się zebrać i planować, bo nie pozwolą wam odprawiać Mszy według Mojej Woli

JESUS: You must gather soon and plan, for you will not be allowed to say Mass according to My Will

KSIĘGA PRAWDY

sobota, 17 sierpnia 2013 roku, godz. 11.50

Moja szczerze umiłowana córko, wielu z tych, którzy są pobłogosławieni silną wiarą i miłością do Mnie, Jezusa Chrystusa, w końcu zaczyna rozpoznawać Mój Głos, gdy mówię do świata poprzez te Orędzia.

Niech ci, którzy prowadzą niewolnicze życie, służąc wężowi, wiedzą również, że to Ja jestem Tym, Który mówi. I tak zaczyna się batalia między tym, by wykonywać Moją Świętą Wolę, z jednej strony, a pragnieniem wrogów Boga, by ze Mną walczyć.

Ci, którzy planują zadawanie cierpienia ludzkości, jako część przymierza z bestią, będą zważali, aby nie postrzegano ich jako tych, którzy publicznie potępiają te Orędzia, bo czyniąc to, dodadzą im wiarygodności. Zamiast tego będą rozszerzać nienawiść do Mnie w inny sposób, począwszy od niszczenia wiary tych, którzy są w Moim Kościele. Obrócą serca tych, którzy Mnie kochają, przeciwko ich chrześcijańskim współwyznawcom. Przyjmą raczej pogan, czarownice New Age i czcicieli bestii, a nie chrześcijan protestujących przeciwko ohydnym pogańskim rytuałom, które będą sprawowane w kościołach katolickich, a wkrótce w innych kościołach chrześcijańskich.

Te wydarzenia dopiero mają nadejść. Proszę, nie myślcie, że obecne Msze Święte i sakramenty się zmieniły, choć jednak zmienią się bardzo szybko. A kiedy to zrobią, musicie się odwrócić i bronić Mnie.

Wiele zmian zostało zaplanowanych na przestrzeni ostatnich kilku lat przez zło masonerii w Moim Kościele na ziemi. Teraz ich plany są już znane na najwyższych szczeblach hierarchii kościelnej i wkrótce zostaną ogłoszone. Zostaną odsłonięte wraz z ogłoszeniem, że Kościół katolicki jest właśnie modernizowany, by go móc dostosować do dzisiejszego nowego, nieuprzedzonego, liberalnego społeczeństwa. Oświadczą, że to będzie oznaczało odrzucenie przeszłości, a wtedy podadzą, że jego mottem będzie objęcie wszystkich wyznań, aby pokazać, że jego nastawienie nie jest zawężone. Ta zapowiedź będzie świętowana na całym świecie, a media podadzą te wspaniałe wieści na pierwszych stronach, podczas gdy przedtem komentowały one Kościół katolicki z niesmakiem.

Nasienie szatana zostanie rozrzucone i pojawią się nowe obrzędy, w których układ Mszy Świętych zostanie odmiennie przedstawiony, a wszystkie poprawne zwroty odnoszące się do Mojej Męki zostaną zastąpione bzdurami – pustymi słowami, pustymi naczyniami, pustymi tabernakulami. Wszystkie Moje krzyże zostaną zastąpione tajemnymi symbolami okultystycznymi.

O tym spustoszeniu powiedziano prorokowi Danielowi. W wielu miejscach oznacza to koniec Mojej Najświętszej Eucharystii i koniec Mszy, jaką znacie. Ale Moi umiłowani wierni słudzy przygotują teraz wyrób świętych hostii. Muszą oni zachować święte mszały, szaty, Pismo Święte i święte krzyże. To wszystko zostanie zastąpione. Musicie szybko się zebrać i planować, bo nie pozwolą wam odprawiać Mszy według Mojej Woli.

Będę was prowadził, Moi wyświęceni słudzy, gdy nadejdzie czas. Wy chrześcijanie, którzy wierzycie, że ta obrzydliwość będzie widoczna tylko w Kościele katolickim, wiedzcie, że to dotknie wszystkie kościoły chrześcijańskie, dopóki nie zabronią wszelkich wzmianek o Mnie czy Moich znaków. Z czasem będziecie surowo karani za wspominanie Mojego Imienia.

Będziecie zaskoczeni, jak szybko ten na pozór niewinny, odnowiony, ale w istocie zanieczyszczony Kościół popadnie w ohydny kult. Zadadzą sobie wyjątkowy trud, aby karać tych, którzy będą przeciwstawiać się ich, stworzonej przez człowieka, pogańskiej nowej światowej religii.

Chrześcijanie i żydzi będą głównym celem nienawiści i będą prześladowani z powodu swojej religii.

Wzywam was, abyście zamiast się lękać, przygotowali się do walki w Moje Imię. Nigdy nie zapominajcie, jak bardzo jestem nadal znienawidzony. Wiedzcie, że kiedy pójdziecie za Mną w tych zbliżających się czasach, wasz krzyż będzie dużo cięższy niż tych, którzy szli przed wami.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…te-i-swiete-krzyze-to-wszystko-zostanie-zastapione

__________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Moi uczniowie, będziecie musieli gromadzić i przechowywać Hostie – Komunię, bo one będą …

JEZUS: Zmiana w formie Mszy wkrótce zostanie przedstawiona w Moim Kościele

Matka Zbawienia: Ci z was, którzy nadal będą odprawiać tradycyjną Mszę, będą dręczeni, aż postanowi…

Matka Zbawienia do kapłanów: Wkrótce zażądają od was, abyście rozdawali namiastkę Najświętszej …

JEZUS: Moi wyświęceni słudzy, którzy pozostaną Mi wierni, będą musieli odprawiać Msze potajemnie …

JEZUS: Zaczną znikać monstrancje, w których umieszcza się Najświętszą Eucharystię, a dni, kiedy …

Bóg Ojciec: Tak jak Mój Syn został ukrzyżowany, tak będzie ukrzyżowany także Jego Kościół na ziemi

JEZUS: Ty, Mój Kościele, zostaniesz na 1260 dni odrzucony na pustynię ..

__________________________________________________________