Clicks64
uk.news

Чистки Папи Франциска тривають: останні жертви

29 серпня Марко Тосатті написав, що монсеньйор Жан Паоло Монтіні, який обіймає посаду у Верховному трибуналі апостольської сигнатури, буде звільнений у віці 64 років.

Причина полягає в тому, що Монтіні (дуже коректно) критикував реформу священних трибуналів, запропоновану деканом Апостольського Трибуналу Римської Роти, Піо Віто Пінто, який є послідовником Папи Франциска.

Тосатті пише, що помилка Монтіні полягає в тому, що він не показав трохи "сліпої відданості і беззастережної лояльності", незважаючи на те, що не протистояв режиму Папи Франциска.

Другою жертвою став монсеньйор Альберто Перласка, який ще в липні був знятий з посади в одному з фінансових підрозділів Державного Секретаріату, які працюють з запаморочливими сумами, що безконтрольно розподіляються.

Перласка був призначений на одну з посад у Верховному трибуналі апостольської сигнатури. Тосатті задається питанням про те,чи не задавав настільки "серйозний прелат" занадто багато питань, заважаючи роботі Папи Франциска.

Третьою особою, яку торкнулися останні зміни, став монсеньйор Серджіо Аумента, який обіймає посаду голови юридичного департаменту Державного Секретаріату. Він був переведений назад в єпархію Асті. Причини такого рішення залишаються невідомими.

Зображення: Gian Paolo Montini, #newsQmrypinnfz