Clicks2.3K
jacek2pp
14
Tsunami w Indonezji w 2004 roku - początkiem Gniewu Bożego Z książki "U źródeł Bożego Miłosierdzia" Tom II Zofia Grochowska pyta Pana Jezusa po katakliźmie Tsunami 29.12.2004. Panie Jezu, dlaczego …More
Tsunami w Indonezji w 2004 roku - początkiem Gniewu Bożego

Z książki "U źródeł Bożego Miłosierdzia" Tom II

Zofia Grochowska pyta Pana Jezusa po katakliźmie Tsunami

29.12.2004. Panie Jezu, dlaczego doszło do tak wielkiej kary powodziowej?

Córko moja zbyt wiele było tam zła, złamali wszystkie Przykazania Boże, szatan zapanował na tych wyspach. Gdzie będzie dużo zła, tam będzie następować kara po karze. Tyle upomnień, tyle próśb, zapomnieli o Bogu, doszło do ostateczności i tą tragedię ludzie sobie sami wymierzyli.
Gdzie będzie zło tam będą kary aż się lud opamięta i zrozumie, kto jest Panem Nieba i ziemi. Módl się Narodzie Polski, bo i nad wami zawisła sprawiedliwość Boża.
31.01.2005. O słodki Jezu, oddaję się Twemu Sercu abym mogła pisać, co jest w Twoich planach Bożych.

Jezus: „Córko od dziś będziesz pisać co oczekuje od kapłanów i ludu Bożego. Jak nie usłuchają Moich słów odczują Mój gniew tak jak na tych wyspach w których dałem początek Mojego gniewu.

Świat się podporządkował złemu duchowi. O biada wam ludu Boży, wybraliście to piękno, które służy potępieniu a teraz wołam głosem kochającego Boga - wróć ludu Boży do swego Ojca Niebieskiego, aby nie ulegnąć zagładzie. Drodzy synowie kapłani, wołam do was - bądźcie świętymi kapłanami jak Ja jestem Święty. O ile kochasz swego Boga kochaj moje owieczki i troszcz się o nie. Wróć kapłanie do żywej wiary w Boga, jesteś Moim zastępcą na ziemi. Spytaj się swego sumienia jaki jesteś? A może już nie masz sumienia. Widzę jak staczacie się w przepaść piekielną. Czy po to was wybrałem abyście niszczyli Mój Kościół i wiarę w Mych dzieciach. O straszna to będzie chwila dla kapłanów. Macie rozum i wiecie czego od was oczekuję, żeby być świętym. Czy starasz się nim być? Oto jest pytanie do was. Macie służyć Bogu i człowiekowi. Jaki koniec zgotujecie swej duszy? Czy życie wieczne z Bogiem czy ze złym duchem. Nie wierzycie w Boga, bo wasze czyny dają świadectwo waszej niewiary, że jestem Bogiem żywym i prawdziwym w Przenajświętszym Sakramencie. Szatanowi nie oddałem pokłonu a wy zmuszacie lud Boży aby też Mi nie oddawał pokłonu. Komu służycie? Rozważcie to synowie. Lud woła potężnym głosem o Miłosierdzie Boże dla Polski, Kościoła i świata.
jacek2pp shares this
147
przeciwherezjom
Prawdziwe. Od Boga. Cytat z orędzi tej wizjonerki, bardzo aktualny w dobie absurdów kowidowych:
"W obecnym czasie ujawni się mądrość wasza, której tak zaufaliście. Stanie się ona głupotą, bo nie korzystaliście z mądrości Bożej i nie braliście przykładu ze świętych, którzy trwali w Bogu i strzegli Jego prawd wiary"
darek104
Urban tam wtedy był na wakacjach. Niestety ocalał.
darek104
Ale tsunami w Fukushimie było podobno wywołane przez ludzi
przeciwherezjom
Teraz jest drugi Urban. Nazywa się Elkam. Też ocalony choć trwa powódź szczepionkowa.