Clicks2.1K
Libor Halik
15

12.11.2021 Fauci přiznal, že PANDÉMII ZPŮSOBILA KOVIDOVÁ VAKCÍNA

Ale propaganda lhaní pokračuje dál.

Korupčnický americký zdravotnický establishment, vedený masovým vrahem Tony Faucim (ředitel Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci), byl přinucen přiznat, že kovidová „vakcína“ svou účinnost proti viru rychle ztrácí. Ale současně jak on, tak lidé kolem něj tvrdili, že je i tak dost dobrá na to, aby vás uchránila od převozu do nemocnice či od úmrtí.

Nyní byl však Fauci přinucen od tohoto falešného prohlášení ustoupit. K čemuž Vasko Kohlmayer sděluje:

MINULÝ TÝDEN UČINIL DR. ANTHONY FAUCI PRAVDĚPODOBNĚ NEJPŘEKVAPIVĚJŠÍ PROHLÁŠENÍ, KTERÉ V KOVIDOVÉ SÁZE DOSUD PADLO. A DŮSLEDKY TOHOTO PROHLÁŠENÍ, PRONESENÉHO V INTERVIEW PRO LIST NEW YORK TIMES, JSOU TAK DALEKOSÁHLÉ, ŽE SE TOTO PROHLÁŠENÍ MŮŽE STÁT BODEM OBRATU V SOUČASNÉM BOJI PROTI VELKÉMU VAKCÍNOVÉMU PODVODU, KTERÝ JE Z USA ŠÍŘEN DO CELÉHO SVĚTA.

V TOMTO INTERVIEW, USKUTEČNĚNÉM 12. LISTOPADU, BYL TOTIŽ FAUCI NUCEN PŘIZNAT FAKT, ŽE VAKCÍNA SPOLEHLIVÝM ZPŮSOBEM NECHRÁNÍ OČKOVANÉ OD VÁŽNÝCH NÁSLEDKŮ ONEMOCNĚNÍ ČI OD SMRTI. KDYŽ BYL TOTIŽ DOTÁZÁN NA DATA, PŘICHÁZEJÍCÍ Z IZRAELE – ZEMĚ S JEDNOU Z NEJVĚTŠÍ PROOČKOVANOSTÍ NA SVĚTĚ – FAUCI ŘEKL:

„POZORUJÍ TAM ÚBYTEK IMUNITY LIDÍ NEJEN PROTI INFEKCI, ALE TÉŽ PROTI HOSPITALIZACI A DO JISTÉ MÍRY I PROTI SMRTI, COŽ ZAČÍNÁ PLATIT PRO VŠECHNY VĚKOVÉ SKUPINY. NEJDE UŽ JEN O LIDI POSTARŠÍ“.

ŘEČENO JINAK: OCHRANNÁ ÚČINNOST VAKCÍNY VYPRCHÁVÁ NEJEN VZHLEDEM K HROZBĚ INFEKCE, ALE TÉŽ VZHLEDEM K VÁŽNÉMU KOVIDOVÉMU ONEMOCNĚNÍ A KE SMRTI.

Když pak Fauci hovořil o účinnosti vakcín v zemích s vysokou proočkovaností, přiznal: „Tato účinnost mizí až natolik, že vidíte stále více lidí onemocnělých průlomovými infekcemi a končících v nemocnicích. Viz: lewrockwell.com/…cines-dont-protect-against-serious-covid-or-death/

Řečeno zkrátka: Všechna dosavadní prohlášení o kovidové vakcíně byla a jsou falešná. Obrovská spouta lidí byla ošálena korupčnickým zdravotnickým establishmentem a korupčnickými médií a přivedena tak buď k sebevraždě či k poškození zdraví. Donucovací vakcinační kampaň nicméně pokračuje, a lidé, kteří jsou za ni zodpovědní, jsou vrahy. Včetně politických vůdců západního světa.

Proč však všichni z nich společně s mediální žumpou nám nepřestávají nestydatě lhát?

Tito totálně zkorumpovaní lidé nafukují dnes nemodernější výraz „pandémie neočkovaných“. Takováto pandémie ovšem neexistuje. A informace ze všech zemí naopak dokazují, že infekce a smrt rostou společně s tím, jak roste vakcinace. Viz:
globalresearch.ca/…ccinated-countries-twenty-one-proven-facts/5761773

Ve Velké Britanii 74% domnělých kovidových úmrtí mezi srpnem a zářím postihlo lidi očkované. Viz: dailyexpose.uk/…count-for-74-percent-of-covid-19-deaths-in-the-uk/A data, shromážděná Veřejnou zdravotní službou Skotska, dokazují, že onemocnělých na Covid je víc mezi očkovanými, než mezi neočkovanými. Viz: humansarefree.com/…vid-19-deaths-higher-than-this-time-last-year.html „Neočkovaní zde představují 19,7% ze všech kovidových úmrtí od 14. srpna 2021, zatímco očkovaní se na těchto úmrtích podílejí 8o.3%, a plně očkovaní pak 76 procenty“ . Viz: humansarefree.com/…vid-19-deaths-higher-than-this-time-last-year.html

Důvod, proč jsou očkovaní vůči Covidu rizikovější, je dvojí. Vakcína má vážné vedlejší efekty, které se falešně připisují Covidu, z nichž nejvážnější je ten, že vakcína oslabuje a v konečné fázi ničí vrozený lidský imunitní systém, čímž činí očkované osoby náchylnější k přijetí jakéholi viru a k jejich následnému onemocnění.

Uznávaní vedci a zdravotničtí badatelé, kteří nejsou závislí na grantech Big Pharmy, shora uvedená fakta shromáždili, ale prostitujcí se média je odmítají zveřejnit. Takže vše, co se k sluchu a zraku lidí od CNN, MSNBC, NPR, BBC, New York Timesů, NIH, CDC a politiků dostane, je indokrinace, která lidi přiměje k tomu, aby přijetím „vakcíny“ničili a zabíjeli sami sebe.

Fakta jsou jasná: KAMPAŃ ZA OČKOVÁNÍ PROTI COVIDU JE NEJVĚTŠÍM MASOVÝM VRAŽEDNÝM HNUTÍM HISTORIE.

Reakce veřejnosti na právě vydanou knihu Roberta Kennedyho ml., nazvanou SKUTEČNÝ ANTHONY FAUCI dokazuje,že lidé začínají skrze mlhu vymyšlených oficiálních narativů skutečnou pravdu vidět. Pro média samozřejmě kniha jako by neexistovala, ale přesto se ocitla na prvním místě seznamu bestsellerů vydaných nakl. Amazon, stejně tak jako nakl. Kindle. Kupte si a přečtěte si tuto knížku. Dovíte se z ní, že veřejné zdraví se ocitlo v rukou gangsterů.

Kovidová pandémie nás poučila o jednom: Totiž o tom, že vúči zdravotnickému establishmentu, vůči politikům a vůči médiím můžeme mít důvěru jedině NULOVOU. Agendy těchto korupčníků jsou totiž vším, jen ne zájmem o zdraví lidu.

P.C.ROBERTS: PANDÉMII ZPŮSOBILA KOVIDOVÁ VAKCÍNA
Překlad: Lubomír Man
voxpopuliblog.cz/p-c-roberts-pandemii-zpusobila-kovidova-vakcina/
Public domain
U.S.C.A.E.
Čeho se boji? a to u tých čísiel neverím že ich "neupravovali" možnože použili faktor štvornásobného vynásobenia jedného staršieho pacienta u nás sa to osvedčilo ešte minulý rok a ešte aj z vládnych čísel je jasné že žiadna pandémia neočkovaných sa nekoná
U.S.C.A.E.
U.S.C.A.E.
Do polroka od covid očkovania dvaja slovenskí biskupi ochoreli na rakovinu. Švédska štúdia vysvetľuje, že to nemusí byť náhoda

aj keby to pravda nebola však sám píše že to nie je práve preverené to zo slovinska tak rakovinu môže spúšťať klasika a netreba ONC ono je to také od VK ver never
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
1203
Skutočná Pandémia očkovaných !
Pavel Jaško
Kedy náš slovenský Fauci prizná, že pandémiu spôsobila vakcína.