Clicks331

rząd oszukańczo zmanipulował krajowe statystyki umieralności w 2020 r; rząd znacznie przesadził z liczbą zgonów z powodu „Covid” w 2020 r; rząd kontynuował stosowanie testu PCR, wiedząc, że jest on nie nadawał się do celu i w ten sposób wygenerował tysiące fałszywych wyników pozytywnych, a wszystko to w celu przestraszenia społeczeństwa; rząd wykorzystał coroczny wzrost liczby zgonów w „sezonie grypowym” w 2020 roku, aby oszukać opinię publiczną, że dzieje się coś zupełnie nowego i niebezpiecznego; rząd manipuluje obecnie statystykami śmiertelności, aby ukryć liczbę zgonów wynikających z niepożądanych reakcji na szczepionki Covid i sztucznie zawyżyć liczbę zgonów spowodowanych przez „Covid”.

ESTABLISCHMENT MEDYCZNY – GNIAZDO ŻMIJ I SOCJOPATÓW

W składzie Rady Medycznej do spraw COVID-19 przy Prezesie Rady Ministrów, zasiadają osoby, z których każda jest powiązana współpracą z jakąś firmą farmaceutyczną z USA, a więc reprezentuje ich interesy ze szkodą dla zdrowia i życia Polaków !!!

Redakcja KIP

***

Zawód lekarza jest kontrolowany przez socjopatów

Program Covid jest wyrafinowanym ćwiczeniem w masowej kontroli umysłów.

Nawet gdyby przyjąć, że nieprzyjemny wirus powoduje przedwczesne zgony bardzo małego odsetka populacji, głównie osób po osiemdziesiątce z jedną lub dwiema chorobami współistniejącymi, reakcja naszych rządów była rażąco nieproporcjonalna do skali zagrożenia dla zdrowia publicznego, jakie stanowi (lub może stanowić przez sześć tygodni w 2020 roku) ten rzekomy wirus.

Wielu którzy rozumieją naturę Nowego Porządku Świata – jest oburzonych faktem, że bardzo duża liczba przyznających się do wiary chrześcijan akceptuje bez zastrzeżeń wersję wydarzeń podawaną przez nasze rządy, naszych przywódców kościelnych i profesję medyczną.

Zdumiewająca ślepota

W ciągu ostatniego roku otrzymałem wiele e-maili od chrześcijan, którzy są zaniepokojeni tą zdumiewającą ślepotą. Pomimo ich najlepszych starań, aby skłonić przyjaciół i członków rodziny do przyjęcia bardziej sceptycznej lub kwestionującej postawy wobec „oficjalnej” linii, nie mogą dojść do niczego. Jeden lub dwóch może przez chwilę słuchać, ale nie trwa długo, zanim termin „teoria spiskowa” spadnie jak kamień z nieba i uniemożliwi dalszą konstruktywną dyskusję.

Wiemy, dlaczego źli ludzie robią to, co robią. To naprawdę ma sens. Może nam się nie podobać to, co robią i nie zawsze wiemy, jak to robią, ale ich ogólny plan jest racjonalny, biorąc pod uwagę ich cele.

Chcą posiadać wszystko i kontrolować wszystkich. Aby to osiągnąć, muszą potajemnie zrealizować plan, który w praktyce sprowadza się do podwójnej zdrady.

Skoordynowana zdrada na skalę światową

Tę oszałamiającą zdradę widzieliśmy najdobitniej w marcu 2020 roku, kiedy prawie każdy kraj na świecie wprowadził w życie ten sam irracjonalny, nieludzki plan.

Rządy tych krajów nie mogłyby podjąć tego wysoce destrukcyjnego kierunku działań – tak szybko i tak zdecydowanie – gdyby nie zgodziły się na to z dużym wyprzedzeniem.

Gdyby kilka krajów wycofało się i utrzymało swoje gospodarki w normalnym stanie, cały świat zobaczyłby, jak bezsensowny i szkodliwy był plan blokady.

Rządy świata podstępnie współpracowały ze sobą, aby w jednej chwili wdrożyć wspólny plan, który miał potencjalnie niszczycielskie skutki dla zainteresowanych krajów.

Nigdy w historii nie udało się osiągnąć tak natychmiastowej współpracy na wysokim szczeblu pomiędzy nawet jedną czwartą krajów świata!


Widzimy z tego, że tajny komunistyczny rząd światowy już działa zza kulis i prawdopodobnie istnieje od kilkudziesięciu lat.

Kiedy widzimy, że świat jest już de facto pod rządami komunistów, wiele skądinąd niewytłumaczalnych wydarzeń zaczyna nabierać sensu. Możemy zrozumieć, dlaczego politycy na najwyższym szczeblu, policja i sądownictwo wydają się reagować na gwizdek, którego nikt inny nie jest w stanie usłyszeć. Jednocześnie media w każdym kraju zapewniają, że każda poważna dyskusja na temat tego niewidzialnego wpływu jest starannie tłumiona.

Komunizm jest spiskiem, o którym nikomu nie wolno wspominać, prawdziwym, rzeczywistym spiskiem, o którym wielokrotnie nam mówiono, że nie istnieje.

Sieć kłamstw

Kiedy więc uznamy ich istnienie, cofniemy się o krok i przyjrzymy się temu, co tak naprawdę robią niegodziwcy, ich złośliwe wybryki nabierają sensu. Używają manipulacji i oszustw na masową skalę, aby omamić nieostrożnych i wciągnąć cały świat w sieć kłamstw.

Chrześcijanie, którzy do mnie piszą, nie są tym zdezorientowani. Oni wiedzą, co się dzieje, w mniejszym lub większym stopniu. Problemem, który naprawdę ich niepokoi, jest uparta odmowa lub niezdolność zupełnie normalnych ludzi do choćby rozważenia możliwości, że tak właśnie działa świat.

Ta zagadkowa sytuacja istnieje od 2001 roku, kiedy to potężny wieżowiec w Nowym Jorku, bez żadnych uszkodzeń konstrukcji, zawalił się w wyniku swobodnego spadania w ciągu 10 sekund. Ci sami normalni ludzie mogą obejrzeć film z tego wydarzenia i nadal wierzyć w oficjalne wyjaśnienie (które jest zbyt idiotyczne, aby je tu powtarzać).

Jednak przez ostatni rok, całe nasze społeczeństwo znajdowało się w podobnym rodzaju swobodnego spadania. Nic w nie nie uderzyło i żadne zewnętrzne niebezpieczeństwo nie zagroziło jego podważeniem, a jednak ci sami normalni ludzie uwierzyli w oficjalne wyjaśnienie „pandemii wirusowej”.

Najwyraźniej jedynym sposobem na uratowanie naszego społeczeństwa – powiedziano nam – było jego zamknięcie! Przestać pracować, zostać w domu, stanąć w rozkroku, umyć ręce, założyć maskę … i robić to tak długo, aż wszystko wróci do normy!

Pozornie racjonalni ludzie uwierzyli w te bzdury i większość z nich nadal to robi.

Ich niepewne trzymanie się rzeczywistości stało się jeszcze bardziej widoczne przez gotowość wielu – ogromnej większości – do przyjęcia eksperymentalnej szczepionki wysokiego ryzyka, która nie była nawet testowana na zwierzętach.

Jak mówi Słowo Boże:

„Choćbyś głupca w moździerzu wśród pszenicy tłuczkiem tłukł, to jednak głupota jego nie odstąpi od niego”. – Przysłów 27:22

Jak możemy ominąć cenzurę umysłową?

Co więc mogą zrobić chrześcijanie? Mam tu na myśli tych, którzy widzą w tym wszystkim rękę szatana – jest to bardzo mała mniejszość. Co mogą powiedzieć swoim przyjaciołom i bliskim, co mogłoby ich wyprowadzić z samozadowolenia?

Zamiast powtarzać materiał podany we wcześniejszych artykułach, moglibyśmy odesłać naszych czytelników do odpowiedzialnych stron internetowych poświęconych rozpowszechnianiu prawdy o Covid – takich jak healthimpactnews.com, swprs.org lub principia-scientific.com.

Ale te opcje samopomocy – które mają doskonałe materiały – miały niewielki efekt do tej pory, głównie dlatego, że nikt nie chce inwestować czasu i wysiłku w badanie czegoś, co wierzą, że już rozumieją. Poza tym, eksperci medyczni wielokrotnie przedstawiali dowody i mówili nam, co musimy zrobić, aby przetrwać.

Alternatywne podejście, które proponuję w tym artykule, polega na wykazaniu, że to właśnie profesja medyczna – a nie politycy czy przemysł farmaceutyczny – jest grupą najbardziej odpowiedzialną za tę straszną zbrodnię przeciwko społeczeństwu.

Jak dotąd uniknęli oni jakiejkolwiek formy cenzury za swoją podstępną zdradę zaufania publicznego i za złośliwe lekceważenie podstawowej zasady ich zawodu, a mianowicie: „Po pierwsze i po drugie”, przede wszystkim, nie szkodzić.

Popiersie Hipokratesa, Ateny

W sektorze zdrowia jest bardzo wielu wysoko wykształconych, dobrze opłacanych profesjonalnych pracowników medycznych, a jednak tylko garstka z nich zakwestionowała jakikolwiek aspekt postępowania rządu w związku z rzekomą „pandemią” Covida. A przez garstkę rozumiemy liczbę tak małą, że nie da się jej wyrazić w procentach.

Misz-masz pseudonauki, który został użyty przez rząd do uzasadnienia swojej drakońskiej reakcji, został przepuszczony bez komentarza.

Maski na twarz nie oferują żadnej ochrony przed wirusem, ale żaden z naszych specjalistów medycznych nie jest przygotowany, aby to otwarcie stwierdzić.

Maski na twarzach powodują szkody psychologiczne u dzieci, ale jest to ignorowane. Maski na twarz mogą służyć jako inkubator dla patogenów i wektorów infekcji. Ograniczają one pobieranie tlenu i utrudniają skuteczne wydychanie dwutlenku węgla. Mogą również zawierać mikrocząsteczki – takie jak grafen – które uszkadzają nasze płuca.

Jednak żadna z tych wysoce kontrowersyjnych kwestii nie jest poruszana przez naszą dobrze opłacaną, wysoko wykwalifikowaną elitę medyczną.

Kiedy poprosiliśmy ich o dostarczenie dowodów naukowych na poparcie rządowego twierdzenia, że maski na twarz są zarówno bezpieczne, jak i skuteczne, żadna z odpowiedzialnych agencji państwowych – nie była w stanie odpowiedzieć. Nie mieli żadnych dowodów naukowych!

Czy to oznacza, że opinia publiczna jest w tej sprawie celowo wprowadzana w błąd? Oczywiście, że tak.

Nauka o tyranii

Wiele podobnych pytań pojawia się w związku z blokadami, dystansem społecznym i ograniczeniami w podróżowaniu. Żaden z czterech organów nie był w stanie przedstawić choćby cienia recenzowanego dowodu naukowego, który wykazałby, że takie środki były skuteczne w powstrzymywaniu rozprzestrzeniania się patogenu wirusowego lub że szkody, które spowodowały, były przeważone przez jakiekolwiek rzekome korzyści.

Te same organy zostały poproszone o wykazanie, że wirus Covid-19 został wyizolowany, ale nie były w stanie przedstawić na to żadnych dowodów naukowych.

Poproszono je również o wykazanie, w jaki sposób zidentyfikowano rzekome warianty Covida, jeżeli nie wyizolowano pierwotnego wirusa. Również w tym przypadku odpowiednie wnioski złożone na mocy Ustawy o wolności informacji nie przyniosły żadnych rezultatów.

Tyrania nie potrzebuje prawdziwej nauki. Kłamstwa i pałki policyjne zawsze wystarczą.

Ale ludzie masowo umierają! Naprawdę?

Jeśli zbadamy wskaźniki śmiertelności w Polsce w 2020 roku, to okaże się, że są one nie do odróżnienia od wskaźników w poprzednich latach.

Ale ofiary Covid nie są w stanie oddychać!

To może być prawda, ale należy zauważyć, że w każdym przypadku poważnej choroby, w którym zachorowalność zamienia się w śmiertelność, niezmiennie obserwuje się niezdolność do oddychania.

Choroba znana jako „Covid” jest tak luźno zdefiniowana, że w bardzo wielu przypadkach jest to po prostu inne słowo oznaczające „śmierć”.

Utrata władzy słowa

Liczne publiczne oświadczenia rządu pokazały, że „umieranie z Covid” i „umieranie z Covid” są traktowane jako semantyczne odpowiedniki.

Można by pomyśleć, że nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy służby zdrowia mieliby trudności z tym skandalicznym pomieszaniem terminów medycznych, ale nie. Żaden z nich nie podniósł głosu. (Co ciekawe, we wszystkich krajach, w których Covid został uznany za pandemię, najczęstszym objawem jest utrata zdolności mowy wśród zdrowych ludzi).

Być może najbardziej niedorzecznym elementem tej pantomimy jest tak zwany test Covida, który replikuje fragmenty wirusa w kółko, aż „znajdzie” jeden, który rzekomo pasuje do wirusa Covida – który, jak pamiętacie, nigdy nie został wyizolowany.

To „dopasowanie”, takie jakie jest, nawet nie udaje, że kojarzy koronawirusa pacjenta z Covid-19, a jedynie lokalizuje fragment w sekwencji genetycznej powszechnie występującej we wszystkich koronawirusach.

Krótko mówiąc, test PCR jest żartem. Nie bada niczego i niczego nie znajduje, może z wyjątkiem fragmentu pochodzącego z poprzedniej infekcji koronawirusowej, np. zwykłe przeziębienie.

Nie bierzemy tu nawet pod uwagę szkód wyrządzanych przez wymazy z nosa lub sprytnego sposobu, w jaki mogą być one wykorzystywane do wprowadzania nanocząsteczek i innych wrogich artefaktów do naszych tkanek, zwłaszcza tkanek mających kontakt z naszym płynem mózgowo-rdzeniowym.

Wiele doświadczonych pielęgniarek w przeszłości wzbraniało się przed wykonaniem wymazu z nosa u pacjenta ze względu na związane z tym ryzyko, takie jak przypadkowe przedziurawienie tkanki chrzęstnej w pobliżu zatoki. Ale takie obawy są odsuwane na bok, gdy świeżo wykwalifikowani ratownicy medyczni wykonują tę samą procedurę raz za razem, nieświadomi szkód, jakie mogą wyrządzić.

Czy żadna z tych pielęgniarek nigdy nie zadała sobie pytania, dlaczego wirus, który może być przenoszony przez krople z jamy ustnej, nie może być pobrany tylko ze śliny?

Po co podejmować takie niepotrzebne ryzyko, używając 15 centymetrowych patyczków wprowadzanych głęboko do jamy nosowej?


Odpowiedź jest prosta: Duzi chłopcy kazali im to zrobić, więc to robią. Odpowiedzialni opiekunowie zadawaliby pytania i zgłaszali zastrzeżenia, ale nasze dobrze opłacane pielęgniarki wybrały drogę zerowego oporu.

Wiemy, że nasi politycy kłamią, a im większy zysk, tym większe kłamstwo. Wiemy również, że przemysł farmaceutyczny jest przesiąknięty chciwością i oszustwami, a jego czołowi pracownicy byli wielokrotnie wplątywani w poważne przestępstwa. Ale do tej pory nie wierzyliśmy, że zawód lekarza jest kontrolowany przez socjopatów.

Lekarze są usuwani z pracy za odzyskanie zdolności mówienia

Jeden z lekarzy – dr Gerald Waters z Celbridge – został usunięty ze stanowiska nie dlatego, że sprzeciwia się szczepionkom, ale po prostu dlatego, że ma obawy co do tempa, w jakim opracowano i przetestowano szczepionki Covid. Nie ma on zaufania do ich bezpieczeństwa i nie mógłby z czystym sumieniem zaszczepić nimi swoich pacjentów.

Jest to człowiek wykonujący swoją pracę tak, jak powinien, sprawdzający tło produktu i podejmujący odpowiedzialną decyzję. Wie, że jest odpowiedzialny przed Bogiem za swoje czyny i nie chce zrobić niczego, co mogłoby zaszkodzić któremuś z jego pacjentów. Krótko mówiąc, jest uczciwym i sprawiedliwym człowiekiem.

Kim są ci ludzie?

Cóż, dowody wskazują, że mają oni wiele wspólnego ze swoimi politycznymi odpowiednikami i czerpią z tego samego koryta. Członkowie establishmentu medycznego realizują swoje własne cele i postępują zgodnie z agendą wyznaczoną przez ich bogatych międzynarodowych patronów.

Nie mają żadnych skrupułów w kwestii aborcji na żądanie, zmiany płci, promowania genetycznie zmodyfikowanych szczepionek przeciwko grypie dla dzieci, zatrudniania w szpitalach wyjątkowo dużej liczby zagranicznych lekarzy i konsultantów z kultur wrogich chrześcijaństwu, szczepienia dzieci w wieku 2 miesięcy szczepionką przeciwko zapaleniu wątroby typu B (która nie służy żadnemu możliwemu do wyobrażenia celowi klinicznemu), niezwykłego wpływu, jaki przemysł farmaceutyczny wywiera na krajową praktykę medyczną, czy też nielegalnej ingerencji Światowej Organizacji Zdrowia w liczne aspekty Polskiej polityki zdrowia publicznego.

W ubiegłym roku byliśmy również świadkami masowego zamknięcia usług szpitalnych i nałożenia nadzwyczajnych ograniczeń na normalną działalność społeczną, a wszystko to w imię „zagrożenia” zdrowia publicznego,

Krótko mówiąc, Polski establishment medyczny współpracował z rządem w wytwarzaniu zagrożenia dla zdrowia publicznego.

Aktywnie uczestniczył w paskudnej kampanii mącenia strachu prowadzonej przez krajowe media i na żadnym etapie nie przedstawiła wiarygodnych naukowych powodów uzasadniających drakońskie środki, które narzucał rząd.

Wszystko to działo się w imię nauk medycznych, a mimo to, poza jednym czy dwoma scenariuszowymi piskami ze strony wybranych przez rząd awanturniczych „doradców”, ogromna rzesza ekspertów medycznych nie miała nic do powiedzenia. I mamy tu na myśli nic.

Polacy otrzymali nóż w plecy od establishmentu medycznego

Naród Polski otrzymał nóż w plecy od establishmentu medycznego. Podczas gdy polityków, którzy nas zdradzili, można liczyć w setkach, pracowników medycznych, którzy to zrobili, są tysiące.

Podczas gdy od tych pierwszych oczekujemy, że będą kłamać, oszukiwać i zwodzić, mieliśmy uzasadnione oczekiwania, że znaczna część środowiska medycznego będzie mówić prawdę o tak zwanym zagrożeniu i kwestionować bzdury i oszustwa, w które zaangażował się rząd.

Ale wszystko co dostaliśmy to ciche przyzwolenie na wszystko – wszystko! – czego domagała się nasza nikczemna elita polityczna.

Aby pokazać jak niektóre z ich podłych kłamstw zostały wymyślone, zwrócimy się do świetnej analizy inżyniera pracującego dla dużego szpitala w Dublinie.

Kraj ten może być wyjątkowy, ponieważ posiada niezależne internetowe archiwum wszystkich zgonów, znane jako RIP.ie. Informacje są przekazywane do archiwum przez przedsiębiorcę pogrzebowego w momencie śmierci, za zgodą członków rodziny. Archiwum działa już od ponad dziesięciu lat i jest zaskakująco dokładne.

Zgodnie z prawem wszystkie zgony muszą zostać zarejestrowane przez państwo – poprzez General Register Office (GRO). Zazwyczaj robi to lekarz, który podpisał akt zgonu. Tak więc, jeśli kiedykolwiek zajdzie taka potrzeba, opinia publiczna w Irlandii może sprawdzić dokładność statystyk dotyczących śmiertelności publikowanych przez GRO poprzez odniesienie do danych dostępnych w archiwum RIP.ie.

Inżynier Kieran Morrissey miał poważne wątpliwości co do dokładności cotygodniowych statystyk umieralności Covid-19 publikowanych przez rząd. Skontaktował się z pracownikami naukowymi, którzy najwyraźniej mieli swój udział w opracowywaniu tych statystyk i zapytał o pewne widoczne anomalie. Jako główne źródło informacji o bieżących wskaźnikach umieralności wykorzystywali oni stronę RIP.ie, ale twierdzili, że mają dostęp do wyższej wersji archiwum, do której nie mają dostępu obywatele.

Pan Morrissey miał wątpliwości, czy tak jest w istocie, i sporządził własną kopię archiwum, usuwając duplikaty wpisów i zgony, które miały miejsce poza Irlandią. Następnie sprawdził wieloletnie statystyki umieralności w swoim systemie z danymi opracowanymi przez Central Statistics Office (CSO). Zgodność była niezwykle bliska
Jego analiza wykazała, że rząd kłamał.

Był więc w stanie wykorzystać swoją bazę danych do sprawdzenia, czy rządowe statystyki śmiertelności Covid-19 były dokładne, czy też nie. Jego ustalenia wskazują na wysoki stopień manipulacji danymi i oszustwa ze strony rządu.

Nie tylko kłamano na temat liczby nadmiaru zgonów i liczby zgonów, które można przypisać szczepionce Covid-19, ale także ukrywano liczbę zgonów spowodowanych niepożądanymi reakcjami na szczepionkę Covid.

Krótko mówiąc, rząd współpracował ramię w ramię z irlandzkim establishmentem medycznym, aby oszukać, zastraszyć i zmusić Irlandczyków, zniszczyć ich gospodarkę i wyrządzić nieodwracalne szkody społeczeństwu.

Konsultanci szpitalni zostali przekupieni. Ich podstawowe wynagrodzenie wynosi $300,000 rocznie, dodatkowo do dochodów uzyskiwanych z prywatnej praktyki. Ktoś, komu uda się dołączyć do tej elitarnej grupy 3.500 osób, nie będzie chciał narażać swojej pozycji i perspektyw na przyszłość poprzez kwestionowanie polityki rządu.

Kolejnych 6.400 lekarzy szpitalnych, którzy nie są konsultantami, czeka na awans w ich szeregi. W Irlandii jest też ponad 4 tys. lekarzy ogólnych, ze średnim wynagrodzeniem podstawowym 120 tys. dolarów rocznie, oraz 78 tys. zarejestrowanych pielęgniarek z wynagrodzeniem podstawowym 58 tys. dolarów – co należy do najwyższych na świecie.
Zgony opublikowane na RIP.ie w odniesieniu do „Dublin [hrabstwo] Bayside [miasto]” w pierwszym kwartale 2021 r.

Większość z tych pracowników medycznych posiadałaby wystarczającą wiedzę z zakresu epidemiologii, aby wiedzieć, że ograniczenia nałożone przez rząd były nadmierne i nieproporcjonalne do „zagrożenia” stwarzanego przez koronawirusa. Wiedzieliby również, że wiele decyzji medycznych, zwłaszcza tych dotyczących ogółu społeczeństwa, wymaga starannej oceny dowodów i chęci wysłuchania rozbieżnych punktów widzenia.

Oczywiście, tak się nie stało. Ci dobrze opłacani specjaliści potulnie zaakceptowali bez pytań czy sprzeciwu drakoński program narzucony przez rząd i całkowicie zawiedli w swoim obowiązku opieki nad Irlandczykami. Etyka lekarska kierowała się teraz nową zasadą – po pierwsze i najważniejsze, bierz pieniądze i nic nie mów.

Fragmenty wywiadu z Mike’em Yeadonem, emerytowanym głównym naukowcem firmy Pfizer, 7 kwietnia 2021 r.

„Eugenicy chwycili za dźwignie władzy, a to jest naprawdę zręczny sposób na ustawienie was w szeregu i przyjęcie jakiejś nieokreślonej rzeczy, która wam zaszkodzi. Nie mam pojęcia, co to właściwie będzie, ale nie będzie to szczepionka, ponieważ jej nie potrzebujecie. I nie zabije cię na końcu igły, bo byś to zauważył.
„To może być coś, co wytworzy normalną patologię, będzie to w różnym czasie między szczepieniem a zdarzeniem, będzie to wiarygodnie zaprzeczalne, ponieważ w tym czasie na świecie będzie się działo coś innego, w kontekście czego twój upadek, lub upadek twoich dzieci, będzie wyglądał normalnie.
„To właśnie zrobiłbym, gdybym chciał pozbyć się 90% lub 95% populacji świata. I myślę, że to jest to, co oni robią…
„Stało się dla mnie zupełnie jasne, nawet kiedy rozmawiam z inteligentnymi ludźmi, przyjaciółmi, znajomymi … i oni mogą powiedzieć, że mówię im coś ważnego, ale dochodzą do punktu [w którym mówię] ‚wasz rząd okłamuje was w sposób, który może doprowadzić do śmierci waszej i waszych dzieci’, i nie mogą zacząć się z tym angażować. I myślę, że może 10% z nich rozumie, co powiedziałem, a 90% z nich nie rozumie tego, ponieważ jest to zbyt trudne. I obawiam się, że to przegramy, bo ludzie nie będą w stanie przyjąć do wiadomości, że ktoś może być tak zły…
„Ale przypominam, co się stało w Rosji w XX wieku, co działo się w latach 1933-1945, co działo się w Azji Południowo-Wschodniej w jednych z najstraszniejszych czasów w erze powojennej. I co się stało w Chinach z Mao i tak dalej.
„Musimy spojrzeć tylko dwa lub trzy pokolenia wstecz. Wokół nas są ludzie, którzy są tak samo źli jak ci, którzy to robią. Oni są wszędzie wokół nas. Więc, mówię do ludzi, jedyną rzeczą, która naprawdę wyróżnia ten, jest jego skala.”


Co społeczność medyczna odmawia zrobienia

Gdyby naprawdę chcieli odkryć solidne dowody na to, że rząd kłamie, mogliby podjąć ćwiczenia podobne do tych przeprowadzonych przez pana Morrisseya, który nie ma wykształcenia medycznego. Był on w stanie wykazać, że:

rząd oszukańczo zmanipulował krajowe statystyki umieralności w 2020 r;

rząd znacznie przesadził z liczbą zgonów z powodu „Covid” w 2020 r;

rząd kontynuował stosowanie testu PCR, wiedząc, że jest on
nie nadawał się do celu i w ten sposób wygenerował tysiące
fałszywych wyników pozytywnych, a wszystko to w celu przestraszenia społeczeństwa;

rząd wykorzystał coroczny wzrost liczby zgonów w „sezonie grypowym” w 2020 roku, aby oszukać opinię publiczną, że dzieje się coś zupełnie nowego i niebezpiecznego;

rząd manipuluje obecnie statystykami śmiertelności, aby ukryć liczbę zgonów wynikających z niepożądanych reakcji na szczepionki Covid i sztucznie zawyżyć liczbę zgonów spowodowanych przez „Covid”.


Dokładne przestudiowanie dokumentu pana Morrisseya powinno przekonać każdą osobę o otwartym umyśle, że rząd oszukiwał Irlandczyków, że robił to w sposób systematyczny przy współudziale irlandzkiego establishmentu medycznego, i że większość, jeśli nie wszystkie, ograniczenia nałożone przez rząd stanowią poważne przestępstwo przeciwko narodowi irlandzkiemu.

Dokument pana Morrisseya potwierdza, że w 2020 roku w Irlandii NIE było pandemii, a nadwyżka zgonów w 2020 roku była najniższa od 8 lat!

PODSUMOWANIE

Zabijanie już się zaczęło…..

Analiza pana Morrissey’a wskazuje, że szczepienia Covid, które rozpoczęły się na początku stycznia, przyspieszają śmierć starszych ludzi w całej Irlandii. Jego dane sugerują, że 500 starszych osób zostało zabitych przez szczepionkę Covid w styczniu-lutym 2021 roku.

Co niewiarygodne, w Irlandii nie istnieje żadna centralna baza danych zawierająca zapis poważnych niepożądanych reakcji na szczepionki Covid. W imieniu Anti-Corruption Ireland, 11 marca złożyliśmy wnioski o dostęp do informacji na podstawie Freedom of Information Act do czterech organizacji zajmujących się „zdrowiem publicznym” w Irlandii – HSE, Departamentu Zdrowia, HIQA i HPRA.

Oto tekst naszej prośby:
„Proszę o dostarczenie mi zestawienia zgłoszonych zdarzeń niepożądanych, których doświadczyły osoby, które otrzymały szczepionkę Covid w Irlandii. This request relates both to records collected and maintained by [your organisation] and to records or copies thereof received by [your organisation] from another organisation. Podział powinien zawierać datę i lokalizację każdego przypadku oraz producenta podanej szczepionki. Powinien rozróżniać zgony i urazy, z opisem charakteru urazu w każdym przypadku.”

Termin na odpowiedź dawno minął, ale tylko jedna z czterech organizacji wystosowała odpowiedź (mimo że wszystkie cztery były do tego zobowiązane prawem). Oto ona, datowana na 9 kwietnia:

„HPRA oceniła Państwa wniosek i obecnie podjęliśmy ostateczną decyzję o odrzuceniu Państwa wniosku z zastrzeżeniem sekcji 15(1)(d) ustawy o wolności informacji 2014…. Kierownik, do którego skierowany jest wniosek FOI, może odmówić uwzględnienia wniosku, gdy – (d) informacja jest w domenie publicznej…. Jak wcześniej podkreślono w odpowiedzi na Państwa wniosek FOI otrzymany w styczniu 2021 r., zgłoszenia podejrzenia wystąpienia działań niepożądanych przekazane do HPRA są wprowadzane do bazy danych działań niepożądanych Europejskiej Agencji Leków (EMA) i są publicznie dostępne na stronie www.adrreports.eu:”

HPRA nie posiada w swoich aktach żadnych zapisów dotyczących działań niepożądanych szczepionek Covid. Żadnych! Gdyby je miała, byłaby zobowiązana przez prawo do dostarczenia kopii w ramach FOI. Zamiast tego twierdziła, że informacje te są w domenie publicznej i podała link do strony internetowej, która ma zawierać dane na temat działań niepożądanych w Irlandii. Baza danych, o której mowa, jest prowadzona przez Europejską Agencję Medyczną (EMA).
Dostarczyła również następujące wytyczne, aby pokazać, jak uzyskać dostęp do danych:

Zaznaczyliśmy interesującą nas grupę danych. Jednak po przejściu do każdej z tych czterech opcji okazuje się, że dane dotyczące poszczególnych krajów NIE są udostępniane!

Jedyną dezagregacją jest podział na kraje EOG i kraje spoza EOG, jak na przykład poniższy podział w odniesieniu do szczepionki firmy Pfizer:

Z bazy danych EMA możemy dowiedzieć się jedynie, że do dnia 17 kwietnia 2021 r. w Irlandii odnotowano 1611 przypadków niepożądanych reakcji na szczepionkę Covid (w tym 1537 na szczepionkę firmy Pfizer i 74 na szczepionkę firmy Moderna). Nie powiedziano nam nic o ciężkości tych reakcji, charakterze i zakresie spowodowanych urazów, ani o tym, ile z nich zakończyło się śmiercią.

Partykularne interesy, które kontrolują cały program Covid, dbają o to, aby nie można było ustalić prawdziwego wpływu szczepionek. Opinia publiczna jest celowo utrzymywana w niewiedzy.

Może to tylko oznaczać, że przemysł farmaceutyczny, medycyna i rząd, jak również niektórzy menedżerowie wyższego szczebla w służbie publicznej, są w pełni świadomi, że w bardzo wielu przypadkach szczepionki powodują prawdziwe szkody zaraz po ich podaniu.

Jeśli władze zadają sobie tyle trudu, by ukryć to, co się dzieje, można założyć, że liczba i nasilenie niepożądanych reakcji w skali kraju znacznie przekracza to, co społeczeństwo uznałoby za „dopuszczalne” (zakładając, że jakiekolwiek urazy związane ze szczepionkami można uznać za dopuszczalne).

Wielu naukowców i ekspertów w dziedzinie epidemiologii ostrzega, że program szczepień Covid jest wykorzystywany do manipulowania populacją ogólną, a z czasem do jej redukcji. Krótko mówiąc, jest to narzędzie eugeniki i kontroli społecznej. W wywiadzie udzielonym 7 kwietnia Patrickowi Delaneyowi z Lifesite News, Mike Yeadon, emerytowany główny naukowiec firmy Pfizer, wygłosił szereg naprawdę zaskakujących stwierdzeń na temat programu.

Widząc sposób, w jaki przemysł forsuje te szczepionki i tłumi wszelkie próby zakwestionowania ich bezpieczeństwa, nie wspominając o ogromnej liczbie zgłoszonych przypadków poważnych reakcji niepożądanych, niechętnie doszedł do wniosku, że program ten ma na celu zaszkodzenie zachodniemu społeczeństwu. Cytowaliśmy już obszernie jego wywiad. Oto kolejny mrożący krew w żyłach fragment:

„Biotechnologia dostarcza ci nieograniczonych sposobów, szczerze mówiąc, aby zranić lub zabić miliardy ludzi. A ponieważ nie mogę wymyślić łagodnego wytłumaczenia dla żadnego z tych kroków: warianty, szczepionki uzupełniające, brak badań regulacyjnych [tj. bezpieczeństwa]… to nie tylko to, że nie mogę wymyślić łagodnego wytłumaczenia, ale opisane kroki, opisany scenariusz i konieczny rodzaj rozwiązania tego fałszywego problemu [zdrowotnego] pozwoli na to, co właśnie opisałem: nieznane i niepotrzebne sekwencje genów wstrzykiwane w ramiona potencjalnie miliardów ludzi bez powodu. Jestem bardzo zaniepokojony … że ścieżka zostanie wykorzystana do masowej depopulacji, ponieważ nie mogę sobie wyobrazić żadnego łagodnego wytłumaczenia.”

Zachęcamy tych, którzy wciąż wątpią w powagę tego, co się dzieje, do przeczytania pełnego wywiadu:
lifesitenews.com/news/exclusive-former-pfizer-vp-your- government-is-lying-to-you-in-a way-that-could-lead-to-your-death

Głównym celem tego artykułu było zwrócenie uwagi na socjopatię panującą wśród światowej elity medycznej. Ta sama socjopatia jest również endemiczna w innych krajach.

Odkryliśmy również, po drodze, mroczną próżnię moralną w sercu irlandzkiego systemu zdrowia publicznego, gdzie dziesiątki tysięcy wykwalifikowanych pracowników medycznych nie zdołało zakwestionować żadnego aspektu lekkomyślnej, irracjonalnej i nienaukowej polityki narzuconej przez rząd.

Wielu uprzywilejowanych, dobrze opłacanych i wysoce inteligentnych ludzi musiało wiedzieć, że dane rządowe były masą kłamstw, ale nic nie powiedzieli.


Czy oni nie wiedzą, że pewnego dnia staną przed Bogiem, który ich stworzył?

Czy są oni całkowicie pozbawieni zrozumienia?


Wielu z tych ludzi wyznaje chrześcijaństwo, ale ich czyny pokazują, że są daleko od Chrystusa. Wydaje się raczej, że są zadowoleni z tego, że służą archontom nadchodzącego Nowego Porządku Świata.

Potępiamy, tak jak powinniśmy, pielęgniarki takie jak Beverley Allitt w Wielkiej Brytanii, która w 1991 roku zamordowała czworo dzieci znajdujących się pod jej opieką i wyrządziła poważne szkody dziewięciu innym.

A jednak tysiące pielęgniarek i pracowników medycznych na całym świecie robi wszystko, co każe im przemysł farmaceutyczny, bez zastanowienia się nad ryzykiem, jakie się z tym wiąże, nad fikcyjną nauką, która za tym stoi, czy też nad rażąco niemoralnym charakterem ich postępowania.

Bardzo wiele z nich w końcu skrzywdzi lub zabije o wiele więcej niewinnych osób niż pani Allitt (która otrzymała 13 wyroków dożywocia i jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek wyjdzie na wolność).

Mamy do czynienia z gniazdem żmij. Wydaje się, że bez względu na to, jak bardzo staramy się przekonać jednego z tych ludzi, że jego postępowanie jest grzeszne, znajdzie on sposób, aby uwolnić się od wszelkiej odpowiedzialności.

„Początek słów jego ust to głupstwo,
a koniec jego mowy to wielkie szaleństwo„.

– Eklezjastes 10:13

Wieczne Odpoczywanie Amen