Otto Nagy shares this
2918
Ahojte Ľudia. Tak že kto ničomu neverí, nech si pozrie tieto dôkazy..!!!
ľubica
Ke zprávě, která proběhla v médiích o opakovaném používání výtěrových tyčinek v Indonésii, se jako na zavolanou objevilo video, jak se balí covid tyčinky - t.me/qanonofficial/3616.
Josef Arimati
Děkuji za skvělé info.
mariamilucka and one more user link to this post
Obrana katolíckej Cirkvi
Slovensko sa pridáva k hromadnej žalobe. Testovanie a očkovanie je zločin a falošná bezpečnosť! Sú to zločiny proti ľudskosti a vojnové zločiny smerujúce voči vlastnému obyvateľstvu. Podanie na Medzinárodný trestný súd v Haagu za vykonanie nepovolených medicínskych experimentov na ľuďoch
kob-forum.eu/2021/04/14/slovensko-se-pridava-k-hromadne-zalobe/
Otakar Holzmann
Čiňte pokání, neboť se přiblížilo království nebeské. Celosvětové očkování: jedna z nejděsivějších forem genocidy od dob zabíjení židů za Hitlera. Zavedení globální vakcinace pro kojence a malé děti, bude jednou z těch nejděsivějších forem genocidy od dob zabíjení židů za Hitlera. Tento ďábelský plán bude možný jen proto, že mnoho z vlád donutilo svůj lid přijmout změny v legislativě, dávající …More
Čiňte pokání, neboť se přiblížilo království nebeské. Celosvětové očkování: jedna z nejděsivějších forem genocidy od dob zabíjení židů za Hitlera. Zavedení globální vakcinace pro kojence a malé děti, bude jednou z těch nejděsivějších forem genocidy od dob zabíjení židů za Hitlera. Tento ďábelský plán bude možný jen proto, že mnoho z vlád donutilo svůj lid přijmout změny v legislativě, dávající jim moc prosadit zákony nebezpečné pro naše nevinné děti. Nezapomeňte, že jedinou věcí, která zabránila Bohu přivést tento svět ke konci, je jeho láska k jeho věrným služebníkům. Otec kvůli své lásce ke každému dítěti a ke všemu jeho stvoření, zadržel svou ruku. Vy, kdo jste zodpovědní za strašné utrpení, vězte toto: Nyní zničí ty, kteří páchají tuto ukrutnost na jeho dětech. Nebude už dále trpět toto zlo a jeho ruka nyní dopadne k trestu.
Jeho hněv se nyní projeví ve světě, který se zděsí mohutností trestu, jenž udeří na zem.
Vy, kdo jste zodpovědní za strašné utrpení, vězte toto: Nakonec budete stiženi pohromou nemoci, a potom vy a ti, kdo jsou oddaní skupině nového světového řádu, budete smeteni ještě před bitvou u Armagedonu.
Už nebudete Nebeským Otcem tolerováni a nedovolí vám, abyste dále soužili jeho děti. Běda vám a těm mezi vámi, kteří nyní probouzíte jeho hněv. Přišel čas pro Nebeského Otce, aby dokázal, že jeho moc potrvá navždy. Pravda, oznámená proroku Danielovi, bude konečně odhalena, jak vám bylo slíbeno v Knize Pravdy. Tak mnoho lidí je netečných vůči Boží Pravdě. Mnohé dobře smýšlející duše nehledají ve svých životech nic jiného, než vzrušení. Mnozí marní čas, který jim byl udělen na zemi, neboť neznají pravdu o Boží existenci. Nyní bude Pravda předložena. Čas zúčtování nadešel.
Ti, kdo budou Pravdu ignorovat, si sami sobě odepřou přístup do nového království.
Místo toho, aby žili věčný, nádherný život, plný zázraků, radosti, lásky, budou odhozeni, aby shnili v hlubinách pekla. Může to být drsné. Mnozí, kdo říkáte: "To nepochází od Boha, neboť je milosrdný", Věnujte pozornost následujícímu: Přišel čas oddělit plevy od zrna. Tento den je velmi blízko. Ať už člověk udělá jakoukoliv volbu, bude to jeho konečná volba. Nebeský Otec bude ctít naši svobodnou vůli až do Posledního dne. Dne soudu. Čiňte pokání, neboť se přiblížilo království nebeské.
Roberto 55
Symbolicke palenie pouzitych masiek nie je dobry napad, najma ked ich ludia (a deti) chytaju holymi rukami. Nie kvoli neexistujucej pandemii, ktora ani nikdy nebola, ale mozu sa nakazit bakteriami a virusmi z masiek, ktore sa tam velmi dobre namnozili...
Mali ich radsej poslat vlade.
Obrana katolíckej Cirkvi
Nevadí že ľudia chytajú rúška holými rukami a ich pália. Tie červi v rúškach a testovacích tyčinkách sú umelo vyrobené. Ožijú a škodia zdraviu len pri dotyku z niečim vlhkým v ľudskom tele (DNA) V sliznici sa nachádza veľké množstvo exokrinných žliaz, ktoré ústia na povrch sliznice. Preto je sliznica stále vlhká. A práve preto tí zloduchovia trvajú na tom aby sa testovalo cez nos. Lebo …More
Nevadí že ľudia chytajú rúška holými rukami a ich pália. Tie červi v rúškach a testovacích tyčinkách sú umelo vyrobené. Ožijú a škodia zdraviu len pri dotyku z niečim vlhkým v ľudskom tele (DNA) V sliznici sa nachádza veľké množstvo exokrinných žliaz, ktoré ústia na povrch sliznice. Preto je sliznica stále vlhká. A práve preto tí zloduchovia trvajú na tom aby sa testovalo cez nos. Lebo testovanie je ideálny spôsob ako nakaziť ľudí cez nos (kloktanie, rúška)
Janko333
Už za čias svätých apoštolov pálili pohanské modly. Dobrovoľné očkovanie, testovanie a nosenie rúška pre kresťana je modloslužba! Ak veria tomu že vakcína je sloboda klaňajú sa diablovi. V biblii skutky apoštolov je napísané: mnoho veriacich prichádzalo, vyznávali sa a priznávali svoje skutky. A mnohí z tých, čo sa zaoberali čarami, podonášali knihy a pred očami všetkých ich spálili; keď …More
Už za čias svätých apoštolov pálili pohanské modly. Dobrovoľné očkovanie, testovanie a nosenie rúška pre kresťana je modloslužba! Ak veria tomu že vakcína je sloboda klaňajú sa diablovi. V biblii skutky apoštolov je napísané: mnoho veriacich prichádzalo, vyznávali sa a priznávali svoje skutky. A mnohí z tých, čo sa zaoberali čarami, podonášali knihy a pred očami všetkých ich spálili; keď spočítali ich cenu, vyšlo im päťdesiattisíc strieborných. Tak mohutne sa šírilo a silnelo Pánovo slovo. Sk 19, 1-40. mojabiblia.sk/…44/skutky-apostolov-kapitola-19/katolicky-preklad/

Pálenie pohanských a nemravných vecí bolo aj je a bude.
Vo farnosti kostola Najsvätejšej Panny Márie Matky Cirkvi v meste Gdansk, poľskí kňazi chceli svojich veriacich varovať pred zlými účinkami mágie a čarodejníctva, preto spálili všetky predmety, ktoré tieto myšlienky šíria. Jarosiewicz spolu s ďalšími dvoma kňazmi, miništrantmi a farníkmi vyniesli z kostola v Gdansku za kôš kníh a ďalších predmetov a na ohnisku ich pri modlitbe spálili.
V plameňoch skončili príbehy čarodejníckeho učňa Harryho Pottera od britskej spisovateľky J. K. Rowlingovej, ságy a Twilight, upíria sága Súmrak americkej autorky Stephenie Meyerovej, Tajomstvá starodávnej mágie a medicíny Jana Niżnikiewicza, kniha hinduistického mystika Osha a mnoho ďalších. Okrem spomínaných kníh spálili aj africkú masku, figúrku slona či mačky, publikácie o hinduizme a dáždnik s obrázkom Hello Kitty. Okrem kníh tam boli aj iné predmety – amulety, talizmany, tarokové karty. Priniesli ich farníci, pretože nadišiel čas, aby sa v tom urobil poriadok. Všetky predmety priniesli veriaci z gdanskej farnosti.
Pálenia všetkých predmetov varovali ľudí pred zlými a nebezpečnými účinkami mágie a čarov na človeka. Sú svätokrádežné a podporujú čarodejníctvo.

Spáľte všetko nemravné! Rytier Ježiša Krista. Girolamo Savonarola kričal z kazateľnice: Skoncujte so zhýralým životom, spáľte všetko nemravné! Chcel, aby v štáte platili iba Božie zákony. Pálil knihy a obrazy. Keď bol mladý chodieval okolo rieka Po, spieval Bohu a plakal kvôli hriechom, nespravodlivosti a chudobe ľudí okolo seba. Celé hodiny preležal tvárou k zemi na oltárnych schodoch v kostole, plakal a modlil sa kvôli hriechom svojej doby a kvôli hriechom cirkvi. Keď na neho zostúpil Svätý Duch, hromovým hlasom pranieroval hriechy ľudí. Moc prebudenia zachvátila celú oblasť. Duch usvedčoval ľudí tak silno, že sa po uliciach ponevierali ako v mrákotách, neschopní jediného slova.
V niekoľkých prípadoch, keď sedel pri kazateľnici, všetci ľudia v kostole videli, ako jeho tvár nebesky žiari; vtedy v modlitbe vo vytržení sedel pri kazateľnici bez prerušenia až päť hodín. Zástupy, ktoré ho prišli vypočuť, sa do menších kostolov nemohli zmestiť. Ľudia prestali čítať nemravné a svetské knihy. Obchodníci vracali ľuďom neprimeraný zisk, ktorý na nich získali. Chuligáni a darebáci z ulice prestali spievať hriešne piesne a začali spievať chválospevy. Boli zakázané karnevaly. Na hraniciach horeli svetské knihy, oplzlé obrázky, masky a parochne. Od domu k domu pochodovali procesie detí, ktoré spievali a volali všetkých ľudí ku pokániu a vyzývali ich, aby zo svojich domov odstránili všetku „márnosť“
ľubica
V plameňoch skončili príbehy čarodejníckeho učňa Harryho Pottera od britskej spisovateľky J. K. Rowlingovej, ságy a Twilight, upíria sága Súmrak americkej autorky Stephenie Meyerovej, Tajomstvá starodávnej mágie a medicíny Jana Niżnikiewicza, kniha hinduistického mystika Osha a mnoho ďalších. Okrem spomínaných kníh spálili aj africkú masku, figúrku slona či mačky, publikácie o hinduizme a …More
V plameňoch skončili príbehy čarodejníckeho učňa Harryho Pottera od britskej spisovateľky J. K. Rowlingovej, ságy a Twilight, upíria sága Súmrak americkej autorky Stephenie Meyerovej, Tajomstvá starodávnej mágie a medicíny Jana Niżnikiewicza, kniha hinduistického mystika Osha a mnoho ďalších. Okrem spomínaných kníh spálili aj africkú masku, figúrku slona či mačky, publikácie o hinduizme a dáždnik s obrázkom Hello Kitty. Okrem kníh tam boli aj iné predmety – amulety, talizmany, tarokové karty. Priniesli ich farníci, pretože nadišiel čas, aby sa v tom urobil poriadok. Všetky predmety priniesli veriaci z gdanskej farnosti.

Pálenia všetkých predmetov varovali ľudí pred zlými a nebezpečnými účinkami mágie a čarov na človeka. Sú svätokrádežné a podporujú čarodejníctvo.
...............................
teším sa, dobrá správa, Poliaci maju okolo 100 exorcistov, preto to v Gdansku vyšlo.... u nás je to nevypovedatelne biedne, u nás nie je viera, u nás exorcisti nerobia čo maju.... ani jeden najma grekokatolík!!!!!!! sa neozval na obranu Eucharistie do úst!!!!! Prečo asi???? My fakt na Slovensku nemáme eni jedného biskupa a ani jedného knaza ktorý by to vykričal na plné usta!!! tak ako to urobili poľskí knazi a biskup! Ze sa deje obrovská nepravosť voči Eucharistii, že sa na Neho maskovane utočí! Pod zámienkou kovidu!!!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
154
Genocída národov pomocou rúšok,respiratorov,testovania a očkovania.
Obrana katolíckej Cirkvi
Testovanie má základ pre zaradenie medzi vojnové zločiny. Úmyselné a nútené vykonávanie mohlo dôjsť k porušeniam, ktoré majú dostatočný základ pre možnú klasifikáciu medzi zločiny proti ľudskosti a vojnové zločiny. interez.sk/…-celoplosne-testovanie-moze-byt-vojnovym-zlocinom/

Okresní soud v Durynsku: Školy nesmějí žákům nařizovat nošení masek, rozestupy a povinné testování
epochtimes.cz/…izova…More
Testovanie má základ pre zaradenie medzi vojnové zločiny. Úmyselné a nútené vykonávanie mohlo dôjsť k porušeniam, ktoré majú dostatočný základ pre možnú klasifikáciu medzi zločiny proti ľudskosti a vojnové zločiny. interez.sk/…-celoplosne-testovanie-moze-byt-vojnovym-zlocinom/

Okresní soud v Durynsku: Školy nesmějí žákům nařizovat nošení masek, rozestupy a povinné testování
epochtimes.cz/…izovat-noseni-masek-rozestupy-a-povinne-testovani/

Zanechávam odkaz v pdf o povrchove upravených nanonosičoch na testoch. google.com/file/d/19KIVhN04FBxlQp-Q-RtKV_ny8Ae4p2bL/view

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupy a testování žáků ve školách (podrobné zdůvodnění)

epochtimes.cz/…u-a-testovani-zaku-ve-skolach-podrobne-zduvodneni/
Krásný pokojný den
Víš co je mi záhadou lubica? Já když jsem naložil několik komentářů za sebou s odkazy a to biblickými, tak mne Gloria stopla na dva dny. A ty si vesele spamuješ jako by se nechumelilo. Ovšem ono se chumelí aspoň tam kde nyní stojím s autem.😁
Krásný pokojný den
Blázen a že jsi multinikař? Ale to já přece Barbarine vím už dávno. To není čím bys překvapil. 😁
Krásný pokojný den
Vážně Barbarine? Takže jsi byl sám znásilněn? Že se vydáváš za zombie? No raději zachovej klid a pusť si, mno, třeba Kubišku a její Depeši. To tě zahřeje, ale video...😁
Krásný pokojný den
Kdo koho znásilnil Barbarine? To jako vážně? Nechoď sám přes park. 🐧🐧
Krásný pokojný den
Barbarin se zhooknul, Martina zmizela, Burnstein zkolaboval. Co ještě zbývá? Pustit si internacionálu? 🎼