Clicks1.3K
Edward7
3

Pasterze głoszą; "Zbawienie przez szczepionkę"

Chrześcijańska organizacja charytatywna finansowana przez organizacje proaborcyjne, pro-LGBT+ , reklamuje szczepionki .

LONDYN, Anglia ( ChurchMilitant.com ) - Głoszącdobrą nowinę o szczepionkach COVID ”, chrześcijańska grupa wsparcia finansowana przez sponsorów proaborcyjnych i zwolenników LGBT rekrutuje przywódców kościoła do nawracania ludzi, którzy mogą mieć obawy dotyczące moralności lub bezpieczeństwa eksperymentalnego "dźgnięcia".

W dwuminutowym propagandowym nagraniu wideo, które spotkało się z niemal powszechnym potępieniem w mediach społecznościowych , chrześcijańscy przywódcy Anglii wzywają wszystkich do „przyjęcia szczepionki, kiedy będą mieli ją zaoferowaną”. Film został wyprodukowany przez Your Neighbor - związany z projektem COVID - Fundacji Good Faith i Good Faith Partnership - którego głównymi fundatorami są "Oak Foundation" i "Paul Hamlyn Foundation". (fundacje - narzędzia masonerii - wspierające zło dopow.)

"Oak Foundation", która zajmuje piąte miejsce na liście największych europejskich darczyńców prywatnych w 2018 r. (Po proaborcyjnej Fundacji Billa i Melindy Gatesów), zobowiązuje się do finansowania „organizacji, które zapewniają lub bronią prawa do wszechstronnych praw seksualnych i reprodukcyjnych [tj. aborcja] dla wszystkich kobiet i dziewcząt w sytuacjach kryzysowych ”. „W szczególności obejmuje to prawo do antykoncepcji w ramach podstawowego pakietu pomocy oraz prawo do aborcji w ramach niedyskryminującej opieki medycznej” - stwierdza.

Fundacja Paula Hamlyna sponsorowała również projekty promujące „prawa seksualne i reprodukcyjne młodych ludzi”. Finansuje również przedsięwzięcia LGBTIQ +, w tym African Rainbow Family , LGBT Youth Scotland i projekty transpłciowe, takie jak All About Trans .

To jest ewangelia Billa Gatesa, a nie ewangelia Jezusa Chrystusa.

W filmie Your Neighbor liberalni anglikańscy biskupi dołączają do ewangelików, by ekumenicznie trąbić „ewangelię ukłucia”, z pasją odrodzenia i ewangelicznym przekonaniem, przedstawiając narrację o „historii zbawienia” - przechodząc od ciemności wirusa do światła szczepionki.

Przywódcy z Evangelical Alliance (EA),kościoły czarnych i charyzmatyczne klasztory, takie jak New Wine i Hillsong, dołączają do baptystów, metodystów , przez zbawienie eschatologiczne zachęcając widzów do „przyspieszenia dnia, w którym wszyscy będziemy mogli znowu być razem” poprzez dźgnięcie.
„Byłem przerażony, widząc tak wielu przywódców ewangelicznych współpracujących przy takim nagraniu wideo,” powiedział Church Militant Dave Brennan , dyrektor wykonawczy organizacji pro-life Brephos . „Najwyraźniej w ten właśnie sposób„ dają nadzieję ”narodowi w tym krytycznym czasie - nie przez chwalenie Chrystusa jako naszej jedynej pewnej nadziei, ale przez pochwalanie skażonej aborcją szczepionki”.

Brennan, współpracownik Centre for Bio-Ethical Reform (CBRUK), narzekając na to, że „podeptane są kwestie etyczne praktykujących chrześcijan, są deptane, ponieważ ci przywódcy wzywają wszystkich do otrzymania szczepionki bez względu na ich przekonania moralne” :

To triumf rządowej propagandy nad chrześcijańskim sumieniem, przyspieszony przez chrześcijańskich przywódców, którzy zostali zwerbowani do zmiany znaczenia języka Pisma Świętego w celu wspierania programu państwa - nie pierwszy raz widzieliśmy coś takiego w historii.

Nawet gdybyśmy odłożyli na bok kwestie etyczne i sumienia, jak możemy tak nie kwestionować (oficjalną narracje) , i wchodzić na modę mówienia tak, jakby szczepionka była naszym zbawieniem, naszą jedyną drogą do lepszego świata? To jest ewangelia Billa Gatesa, a nie ewangelia Jezusa Chrystusa.
Film promujący szczepionki zaczyna się od szefa EA Gavina Calvera, który ogłasza złe wieści o COVID-u, który wywraca nasz „świat do góry nogami, zabierając zbyt wielu naszych bliskich o wiele za wcześnie”.

Koledzy Calvera wtrącają się w alarmistyczne statystyki dotyczące "kataklizmu COVID", osiągając punkt kulminacyjny, gdy "jadowity" Siân Rees obwinia COVID za „wykorzystywanie i zwiększanie istniejących nierówności w naszym społeczeństwie”.

Anglikański biskup Philip Mounstephen, w retorycznej mowie, przypominając krucjatę Billy'ego Grahama, przedstawia dobrą nowinę, przypominając widzom, że „jako naśladowcy Jezusa Chrystusa mamy być ludźmi nadziei”.

Opowiadający się za LGBT arcybiskup Yorku Stephen Cottrell, ciężki biurokrata skrytykowany za zlikwidowanie 61 stanowisk duchownych w swojej dawnej diecezji Chelmsford, ogłasza apel o „przyjęcie szczepionki” jako „jedną z najlepszych i najszybszych dróg wyjścia z tej sytuacji "strasznej pandemii" ”.

Przyrównując „przywódców kościoła” jako „ślepych propagandystów rządowych prowadzących niewidomych do medycznego faszyzmu”, powiedział Church Militant kandydat na burmistrza Londynu, David Kurten:

Przełknęli całą toksyczną narrację, niszczącą wolność, niszczące biznes blokady, że są konieczne i że jedynym wyjściem jest otrzymanie przez całą populację zastrzyków z eksperymentalnego mRNA , z genetycznie zmodyfikowanej grypy szympansów, co utoruje drogę globalistom. „tyrański system„ paszportów szczepionkowych ”.

Kurten, oddany chrześcijanin, mówił o ; „nowoczesnych parodii przywództwa”, które „zamykają kościoły z powodu choroby, która jest najbardziej przezwyciężana przez ich układ odpornościowy, ale otwierają je na wstrzykiwanie ludziom surowicy wytworzonej w liniach komórkowych pochodzących z aborcji dzieci,„ kontrastując ich z ”chrześcijańskimi przywódcami podczas Czarnej Śmierci, która utrzymywała otwarte kościoły jako schronienia dla chorych ”.

Po wezwaniu do ołtarza, nagranie wideo (z reklamą szczepionki) zmienia bieg Homiletyków (sztuka przemawiania) i zaczyna próbować przekonać osoby odrzucające szczepionkę. Biskup Paul Butler z Durham protekcjonalnie odnosi się do "zrozumiałych" „obaw, jakie ludzie mogą mieć”, ponieważ „te szczepionki są nowe”.

„Musimy ich zapewnić, że szczepionka jest bezpieczna i skuteczna”, zuchwale ogłasza Jude Levermore, szef misji Kościoła Metodystów w Wielkiej Brytanii.

Levermore jest wspominany przez Salvationist Anthony Cotterill, który twierdzi, że zastrzyki zostały „solidnie przetestowane przez jednych z najlepszych naukowców na świecie” - twierdzenie, które zostało jeszcze silniej zakwestionowane przez czołowych wirusologów, immunologów i epidemiologów.

Nawet były główny naukowiec i wiceprezes firmy Pfizer, Michael Yeadon, stwierdził dobitnie :

Absolutnie nie ma potrzeby stosowania szczepionek, aby ugasić pandemię. Nie szczepi się osób, które nie są zagrożone chorobą. Nie zamierzasz też planować szczepienia milionów sprawnych i zdrowych ludzi szczepionką, która nie została szeroko przetestowana na ludziach.


Inni ewangeliści szczepionek w filmie zachęcają widzów do przeprowadzenia „badań”, ale tylko poprzez rozmowę z lekarzami i pracownikami służby zdrowia z państwowej służby zdrowia (NHS).

Ostatni apel do autorytetu - klasyczny błąd logiczny - wysuwa Rose Hudson-Wilkin, marksistowska kobieta-biskup Dover wspierająca Black-Lives-Matter : „Jeśli szczepionka była wystarczająco dobra dla Jej Królewskiej Mości, to mi to wystarczy. " Według Pałacu Buckingham , królowa Elżbieta i książę Filip "otrzymali" szczepionkę w styczniu.

Setki osób w mediach społecznościowych potępiało przywódców kościoła za „ rozpalanie sumienia ”. Uważając to wideo za „ przerażającą propagandę rządową ”, wierzący i świeccy respondenci oskarżyli pastorów o „dokooptowanie ich przez wielką farmę ”. Członkowie społeczeństwa prosili przywódców kościelnych o zapewnienie długoterminowych badań na poparcie twierdzeń o bezpieczeństwie, wskazali, że procesy zakończyły się dopiero w 2023 r .; następnie wezwali zwolenników szczepionek do wyjaśnienia licznych zgonów po szczepieniu eksperymentalnym.

„Czy bycie religijnym kwalifikuje ludzi do udzielania porad naukowych i nakłaniania ludzi do podjęcia leczenia?” zapytał niewierzący . „Kolejny dzień, kolejny modowy mod” - kpił inny . Od czasu publikacji prasowych prawie żadna z odpowiedzi na kanale "Twojego sąsiada na Twitterze" nie była pozytywna. Church Militant poprosił Gavina Calvera o komentarz, ale nie otrzymał odpowiedzi.

Badając odpowiedzi, Brennan, jeden z samotnych brytyjskich głosów w obronie życia, ostrzegających przed eksperymentalnymi szczepionkami, opłakiwał utratę odważnego przywództwa w brytyjskim kościele: „Już nie prowadzimy; podążamy, już nie ma proroków, ale marionetki”.
churchmilitant.com/…ach-salvation-by-vaccine-alone
Jan Zbigniew wojan
To jedna szatańska banda !
jac505
Przestali czuwać i postradali rozumy. Tak się kończy trzeźwość myślenia, gdy rozum przestaje czuwać. Panie Jezu przyjdź !
Longin Zerwimycka
Jacy tam pasterze?