21:07
hawaii
121.9K
Właściciele Polski – Andrzej Banach Andrzej Banach wraz z Tomaszem Pietruszką od wielu miesięcy prowadzą śledztwo kto jest właścicielem dużych firm i korporacji znajdujących się na polskim rynku. …More
Właściciele Polski – Andrzej Banach

Andrzej Banach wraz z Tomaszem Pietruszką od wielu miesięcy prowadzą śledztwo kto jest właścicielem dużych firm i korporacji znajdujących się na polskim rynku. Celem ich projektu jest uświadamianie Polakom kogo wspierają kupując w określonych sklepach, czy choćby pijąc napój danej marki. Chodzi im o to, aby Polacy zaczęli dbać o polskiego przedsiębiorcę i doceniać jego ciężką pracę poprzez kupowanie właśnie polskich produktów. Mamy nadzieję, że ich praca pozwoli chociaż części naszego społeczeństwa zrozumieć jak działa świat oraz w jaki sposób możemy mieć wpływ na naszą własną gospodarkę.

www.WlascicielePolski.pl
www.Facebook.com/WlascicielePolski

Porozmawiajmy TV | … bo każdy człowiek jest tego wart
megur shares this
925
Kwal .
Ja od dawna bojkotuję wyroby z Izraela....
hawaii
Ludzie sprężcie się, przestańcie przejadać swoje ciężko zarobione pieniądze i nabijać kabzę tym nienasyconym krwiopijcom. Zacznijcie przechodzić na minimalizm i zadowalać się tym co niezbędne. Do życia naprawdę potrzeba zadziwiająco mało.