01:52
Clicks447
Na verejnosť uniklo video z vakcinačnej konferencie Milken Institute o vývoji nových mRNA vakcín proti chrípke, kde bol hlavným hosťom Anthony Fauci, šéf amerického inštitútu infekčných chorôb (…More
Na verejnosť uniklo video z vakcinačnej konferencie Milken Institute o vývoji nových mRNA vakcín proti chrípke, kde bol hlavným hosťom Anthony Fauci, šéf amerického inštitútu infekčných chorôb (NIAID). Konferencia sa odohrala 29. októbra 2019 a Anthony Fauci na nej vysvetľoval, že doteraz sa vakcíny vyrábajú z vajíčok, ale k dispozícii je nová a prevratná mRNA metóda. Lenže, zavádzanie nových mRNA vakcín podlieha byrokratickým reguláciám a mnohým fázam klinických skúšok, ktoré trvajú minimálne 10 rokov.

A hneď potom to prišlo. Anthony Fauci začal vysvetľovať, že pokiaľ sa zorchestruje a pripraví rozruch v spoločnosti s nejakým vírusom, nejakou konkrétnou nákazou, ktorá naozaj bude výnimočná, americké orgány pod obrovským tlakom verejnosti cúvnu a prestanú po farmaceutických firmách požadovať 10-ročné dôkladné testovanie novej mRNA. Kvôli vyvolanej kríze a tlaku tak americká FDA ustúpi a umožní uvedenie mRNA vakcín na široké trhy bez akéhokoľvek testovania. Úplne bez čohokoľvek.
Public domain
ľubica