Clicks2.2K
m.rekinek
15

Czip między kciukiem a palcem wskazującym. PiS wdraża chiński model demokracji!

POLECAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ŚMIALI SIĘ DO TEJ PORY z NAS, ŻE JAKO RZEKOMO GŁOSIMY „TEORIE SPISKOWE”. To się dzieje. Tu i teraz! To właśnie szykuje Nam członek Zakonu Maltańskiego czyli Minister Łukasz Szumowski z Rządem Prawa i Sprawiedliwości.

W dniu 10 maja 2020 na stronie oficjalnej New Connect Polska pojawił się raport dotyczący: „Podpisania umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19 HEMP & WOOD S.A. (PLEBCSL00011)”

Jeśli powstaje taka spółka to musi być zamówienie z Rządu PiS na jej technologie. W dalszej części raportu czytamy, między innymi:


Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 10 maja 2020 roku zawarł z amerykańską firmą Alivecel LLC. _dalej „Alivecel”_ umowę Memorandum Of Understanding _dalej MOU_ na podstawie której Emitent oraz Alivecel przystąpią niezwłocznie do określenia warunków uczestnictwa w spółce joint venture z siedzibą w Polsce _dalej „JV”_.

Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym.

JV prowadzić będzie badania _R&D_ w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie „in vivo” będzie się odbywać w czasie rzeczywistym.

Testy wczesnego wykrywania zostaną opracowane przy użyciu technik biologii syntetycznej oraz nano- i biotechnologii, oraz skupią się na monitorowaniu zmian RNA i DNA użytkowników, którymi mogą być pacjenci, pracownicy wszelkiego typu firm, czy nawet cała populacja, jak również systemy opieki zdrowotnej, użytkownicy obiektów wojskowych i wiele innych.

Oczekuje się, że po opracowaniu i uzyskaniu odpowiednich rejestracji implantu jako urządzenia medycznego, system zapewni użytkownikom nowe opcje długoterminowego ciągłego monitorowania stanu zdrowia, umożliwiając transmisję sygnału wczesnego ostrzegania do aplikacji mobilnej, która z kolei może być monitorowana w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez użytkowników systemu, jak również ich lekarzy, czy też instytucje opieki zdrowotnej, agencje monitorujące zdrowie czy też szpitale badawcze.

Markery zastosowane w implancie będą umożliwiały natychmiastowe wykrycie ognisk wirusowych czy też innych chorób. Opracowywana technologia będzie bardziej skuteczna i wydajna niż obecnie oferowane na rynku czujniki, m.in. ze względu na zwiększoną dokładność i przewidywaną dłuższą żywotność funkcji implantu w porównaniu do obecnie oferowanych na rynku czujników, które wymagają wymiany co trzydzieści _30_ do sześćdziesięciu _60_ dni. Implanty docelowo oferowane przez JV będą wymagały wymiany nie częściej niż co 6-12 miesięcy lub nawet dłużej.

JV planuje prowadzić R&D w Polsce oraz w USA we współpracy z amerykańskimi centrami i agencjami badawczymi.

JV będzie działać pod kierunkiem Marka Glazera jako Dyrektora ds. Technicznych, Gerarda Bencena jako dyrektora generalnego oraz Prezesa Zarządu Emitenta Leszka Borkowskiego.

Docelowo JV będzie udzielać licencji i dostarczać technologie do spółek Alivecel LLC, Hemp & Wood S.A. oraz do firm medycznych i farmaceutycznych na całym świecie. Zgodnie z ustaleniami Alivecel LLC zajmie się komercjalizacją technologii przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Emitent będzie mieć wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce i na rynkach europejskich.

Emitent będzie pierwszym inwestorem finansowy w JV, oraz ma zadanie pozyskać dodatkowy kapitał od polskich i europejskich instytucji, takich jak NCBiR _Polskie Narodowe Centrum Badań i Rozwoju_ lub NCN _Polskie Narodowe Centrum Nauki_ _, a także od amerykańskich i europejskich inwestorów Venture Capital.

Dyrektorem amerykańskiej spółki Alivecel LLC są osoby o polsko brzmiących nazwiskach: Jan Ziemecki oraz Karolina Glazer.

www.glosgminny.pl/czip-miedzy-kci…
POLECAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ŚMIALI SIĘ DO TEJ PORY z NAS, ŻE JAKO RZEKOMO GŁOSIMY „TEORIE SPISKOWE”.

To się dzieje. Tu i teraz!

To właśnie szykuje Nam
członek Zakonu Maltańskiego czyli Minister Łukasz Szumowski z Rządem Prawa i Sprawiedliwości.
predex
Wszystko co podaje tV , kazda informacja, z kazdej telewizji , nawet trwam, jest dzisiaj kłamstwem..

Każda informacja z TV , czy to pis czy inna gadzinówka jest kłamstwem , nawet pogoda.
Wrociliśmy do PRL bis PIS
Czas na marsze podczas dziennika , jak za PRL
marucha.wordpress.com/2020/05/16/juz-w-gruzach-leza/
predex
Naiwni Polacy, tutaj kilku durni,. nadal bredza o teoriach spiskowych , a za cghwile obudza sie z czipoami i nanoczipami w organizmie.

Dr Jaskowski sza po ba jak zwykle miał Pan racje, jesli jakikolwiek urzedniczyna bierze sie za zdrowie , to 100% szwindel iu przekret finansowy za tym idzie.
cha cha cha satanisciu dbaja o nasze zdrowie, koń by sie uśmiał, tylkklo tu jest kilku idiootow ,którzy …More
Naiwni Polacy, tutaj kilku durni,. nadal bredza o teoriach spiskowych , a za cghwile obudza sie z czipoami i nanoczipami w organizmie.

Dr Jaskowski sza po ba jak zwykle miał Pan racje, jesli jakikolwiek urzedniczyna bierze sie za zdrowie , to 100% szwindel iu przekret finansowy za tym idzie.
cha cha cha satanisciu dbaja o nasze zdrowie, koń by sie uśmiał, tylkklo tu jest kilku idiootow ,którzy w te brednie wierzą, jak młode pelikanhy ,łykaja te kłamstwa i oszustwa.
Quas Primas
Co za bydlaki!
Jak oni się "martwią" o nasze zdrowie?!
Szumowiny z piekła rodem!!!