Libor Halik and 2 more users link to this post
Josef Arimati
O jakou změnu postojů kardinála Duky má jít?
Libor Halik
O to, že toleruje během koronaviru r.2020-2021, aby katolíci směli přijímat sv. eucharistii do úst a aby přitom nemuseli potupně čekat tito jako prašivci poslední v řadě na sv. přijímání. Že po smrti svého homosexuálního poradce P. Milana Norberta Badala OP, začal k. Duka konzervativnět. Bohu díky.
Josef Arimati
Děkuji za odpověď. Já to vnímám tak, že je to určitě posun správným směrem, nicméně ke konzervatismu ještě má dlouhou cestu :-)
Alexis Nor
Měl by také opustit havloidní úchylnosti. Těmi se řadí do čela pražské kavárny.
Libor Halik
Ano, měl by.
apredsasatoci
Takto koná Boh! 🤔
Jiří Pavel Gradwohl MUDr. shares this
13.1K
www.gradwohl@seznam.cz
Janko333
Pán Ježiš Gabrielle Bossis: Ak trpíš sama, si poľutovaniahodná, ak svoje utrpenie spájaš s mojím utrpením na kríži, si bohatá. Gabriele hovorí Ježišov hlas, ktorý k nej prihovára až do jej smrti. Bola františkánskou terciárkou. Kniha On a Ja predstavuje výbor z duchovného denníka, kam si Gabriela zapisovala, čo jej hovoril hlas, ktorý počula po štrnásť rokov vo svojom vnútri a ktorý, ako …More
Pán Ježiš Gabrielle Bossis: Ak trpíš sama, si poľutovaniahodná, ak svoje utrpenie spájaš s mojím utrpením na kríži, si bohatá. Gabriele hovorí Ježišov hlas, ktorý k nej prihovára až do jej smrti. Bola františkánskou terciárkou. Kniha On a Ja predstavuje výbor z duchovného denníka, kam si Gabriela zapisovala, čo jej hovoril hlas, ktorý počula po štrnásť rokov vo svojom vnútri a ktorý, ako verila, patril samému Ježišovi Kristovi. V roku 1944 dala súhlas na zverejnenie týchto rozhovorov jej duše s Pánom Ježišom. Vo Francúzsku začali vychádzať od roku 1949 s predslovom otcov jezuitov a tiež s cirkevným schválením. Dnes sú preložené do mnohých jazykov a úryvky z nich možno začuť takisto v homíliách renomovaných kazateľov. Správaj sa ku každému, ako by som to bol ja. Je stvorený k môjmu obrazu a podobe. A predovšetkým nepohŕdaj! Nikým nepohŕdaj! Ani tými najväčšími hriešnikmi! Tým by si ma zranila. Môžu sa obrátiť a v mojom kráľovstve nakoniec byť vyššie ako ty. (Ukážka z knihy On a ja ) (1874-1950)
ver.sk/produkt/1100006927/on-a-ja
Chmielewski - Dobry pastier dôveruje v moc Boha a nie vo vakcínu
U.S.C.A.E.
ešte mu bolo dané zažiť ako sa koná pocta Kráľovnej lebo bránil ako Vojak svojho Eucharistického Pána a Kráľa

ja to napíšem rovno český simeon videl spásu česko-moravskej vlasti
miri miri shares this
13.1K
Pater Štajner
Jiří Pavel Gradwohl MUDr.
requiem in pacem,jsem rád, že jsem ti mohl psát léky .