Coburg
41.4K

Vdp. Štefan Mordel - list ministrovi zdravotníctva Lengvarskému: NWO - Satanove dielo

Citát: „V bývalom režime sa popierala sa existencia Boha. Vy idete ešte ďalej; popierate prirodzený poriadok, daný Stvoriteľom.“ (Vdp. Štefan Mordel)
Ministerstvo zdravotníctva bez širšej diskusie schválilo usmernenie,
podľa ktorého na zmenu pohlavia stačí hormonálna liečba a rok života v „ preferovanom rode“ Názor, že vonkajšie znaky pohlavia sa nemusia stotožňovať s „vnútorným cítením“ je agendou globálneho LGBT hnutia.
Podľa všetkého tzv. „konzervatívne“ vládne hnutie Oľano je prešpikované agentmi Bruselu. Na túto skutočnosť odpovedal otvoreným listom ministrovi Lengvarskému Vdp. Štefan Mordel (na obr.), správca katolíckej farnosti Klin na Orave.
* * *
„Vážený pán minister Lengvarský,
komunisti obmedzovali základné ľudské práva ako je sloboda vyznania, sloboda pohybu a združovania a pod. Vy však zachádzate oveľa ďalej; Vy napádate samý základ ľudskej prirodzenosti. Pán minister, to čo má znamenať? To sa vysmievate celému národu a robíte si z nás bláznov? To my máme k tejto nehoráznosti mlčať? Ak nemohol Mons. Trstenský mlčať, keď mu komunisti zakázali účinkovať ako kňazovi, potom my musíme protestovať ešte hlasnejšie, pán minister Lengvarský!
Je málo, že ste uzavreli celý národ na takmer dvojročnú karanténu a ste bezohľadne nútili ľudí do očkovania pochybnými vakcínami a napokon vyhlásite, že pandémia kovidu 19 sa javila ako bežné respiračné ochorenie…?
Namiesto ospravedlnenia sa ste zaútočili ranou z ťažkého dela genderizmu.
V bývalom režime sa popierala sa existencia Boha. Vy idete ešte ďalej; popierate prirodzený poriadok, daný Stvoriteľom. A veľmi sa čudujem, že ste lekár a že ste sa nechal zideologizovať neomarxistickou „kultúrnou“ revolúciou.
Myslenie môžete zmeniť, ale prirodzenosť človeka, ktorú dostal od Boha, zmeniť nemôžete. Ale treba pripomenúť, že tento Vami navrhovaný zákon je ťažkou urážkou Stvoriteľa, lebo Písmo jednoznačne hovorí, že Boh človeka stvoril ako muža a ženu a že ich stvoril na obraz Boží. Verím, že nás Boh neopustí a že naša Nebeská Matka, Sedembolestná patrónka Slovenska sa bude za nás prihovárať, aby sme v tomto neľútostnom zápase obstáli.
Vy máte teraz moc a bezohľadne presadzujete vytváranie NWO čiže tzv. nového svetového poriadku, ktorý je však jednoznačne satanským dielom.
Už dva roky vediete vojnu proti vlastnému národu a akoby toho bolo málo, chcete teraz zničiť ešte aj dušu tohto národa. Ten boj nebudete môcť vyhrať, ale škody narobíte veľa a za to všetko sa budete musieť raz pred národom, aj pred Bohom, zodpovedať.
S pozdravom Doc. ThDr. Štefan Mordel Dané v Kline 2.5.2022 (krátené)
* * *
P.S. Prezidentka Zuzana Čaputová sa ku kázňam vdp. Mordela vyslovila, že sú jej „cudzie“, načo jej vdp. Mordel napísal list, v ktorom uviedol: „Vážená pani prezidentka, budem veľmi rád, ak sa už nebudete ukazovať na cirkevných slávnostiach, ale zostanete tam, kde Vás srdce tiahne.“ Anton Selecký
Depeche Mode
Plne podpisujem,teda ak Peter skala nebude mať výhrady...Pani prezidentka chodí do kostola meditovať,keď tam nik nieje,teda zrejme ani Pán Boh.
Hanka Kraská
Why Russia's consecration to the Immaculate Heart may have helped bring about the end of Roe v. Wade - LifeSite
Prečo zasvätenie Ruska Nepoškvrnenému Srdcu mohlo pomôcť dosiahnuť koniec Roe v. Wade V tomto mesiaci, o ktorom nám bolo povedané, že je zasvätený pýche, je sila satana prekonaná bitím vzácnej krvi v Najsvätejšom Srdci, ktoré sa inkarnoval Náš Pán, ktorý sa povýšil do tela v nekonečne …More
Why Russia's consecration to the Immaculate Heart may have helped bring about the end of Roe v. Wade - LifeSite

Prečo zasvätenie Ruska Nepoškvrnenému Srdcu mohlo pomôcť dosiahnuť koniec Roe v. Wade V tomto mesiaci, o ktorom nám bolo povedané, že je zasvätený pýche, je sila satana prekonaná bitím vzácnej krvi v Najsvätejšom Srdci, ktoré sa inkarnoval Náš Pán, ktorý sa povýšil do tela v nekonečne dôležitom akte pokory.
Hanka Kraská
Transgender: Generál Lengvarský pripravil nový útok
Transgender: Generál Lengvarský pripravil nový útok
Kontroverzné odborné uznesenie o transsexualizme by mohlo platiť už o pár týždňov. Ak sa nič nestane. O najnovšom vývoji v politicky vážnej kauze píše Patrik Daniška.
Ministerstvo zdravotníctva vydalo začiatkom apríla odborné usmernenie, podľa ktorého sa rozširujú možnosti, ako dosiahnuť …More
Transgender: Generál Lengvarský pripravil nový útok

Transgender: Generál Lengvarský pripravil nový útok

Kontroverzné odborné uznesenie o transsexualizme by mohlo platiť už o pár týždňov. Ak sa nič nestane. O najnovšom vývoji v politicky vážnej kauze píše Patrik Daniška.
Ministerstvo zdravotníctva vydalo začiatkom apríla odborné usmernenie, podľa ktorého sa rozširujú možnosti, ako dosiahnuť úradnú zmenu pohlavia. Doposiaľ sa vyžadoval chirurgický zákrok – okrem iného aj preto, aby sa predišlo právnemu chaosu pri určovaní materstva a otcovstva (napríklad pri existencii tehotných „oteckov“). Podľa Lengvarského usmernenia by však na zmenu pohlavia malo stačiť aj podávanie hormónov opačného pohlavia, dokonca v prípade, ak to zo zdravotných dôvodov nie je možné, nebude sa vyžadovať ani to. Čiže „tehotný muž“ (v skutočnosti biologická žena, úradne uznaná za muža) by sa čoskoro mohol stať právnou realitou už aj u nás.
Nemá to podporu vo verejnosti ani to nie je v programe vlády, celkom logicky to vyvolalo aj nevôľu konzervatívnych koaličných poslancov pod vedením Anny Záborskej, ktorí požadovali zrušenie tohto usmernenia, ale pohrozili i odvolávaním progresívneho ministra. Ten odmietol ustúpiť. Po stupňujúcom sa tlaku síce ustúpil, avšak len naoko, pretože namiesto zrušenia odborného usmernenia iba pozastavil jeho platnosť. Tým okabátil poslancov, no aj premiéra, ktorému mal prisľúbiť, že usmernenie zruší.
Ale pozor. Pozastavenie platnosti usmernenia bolo odôvodnené potrebou prijatia štandardných postupov liečby transsexualizmu, pričom prijatím štandardných postupov sa platnosť odborného usmernenia automaticky obnoví.
Coburg
No proste "salámová metóda", podobne ako so "schvaľovaním" Isntanbulského dohovori. Oni to "pozastavia" - no aby sa na to trocha "pozabudlo", ľudia sú spokojní - ale genderideologický "valec" ide ďalej...