Clicks173

In vitro to produkcja dzieci metodami weterynaryjnymi.

Drodzy Obrońcy Życia Dzieci!

Z pewnością pamiętacie Państwo mój niedawny list, w którym dzieliłam się wiadomościami z Lublina? Tamtejsi radni zignorowali petycję 3038 mieszkańców miasta, którzy żądali wstrzymania prac na finansowaniem z ich podatków przemysłu in vitro. Wbrew woli własnych wyborców lubelscy rajcowie uznali petycję za niezasadną.

Za słuszne uznali natomiast dofinansowywanie prywatnych klinik sztucznego rozrodu.

Sytuacja wymagała reakcji obrońców życia.

Już od dwóch tygodni po Lublinie jeździ specjalna przyczepa, na której umieściliśmy wizerunki radnych Klubu Prezydenta Żuka. Osoby te w głosowaniu poparły finansowanie in vitro. Twarze i nazwiska radnych zestawiliśmy ze zdjęciem dziecka zamordowanego w wyniku późnej aborcji. To właśnie w 5. i 6. miesiącu ciąży zabija się maleństwa, u których wykryto wady genetyczne lub choroby. Wiele z tych dzieci mogłoby być całkowicie zdrowe, jednak procedury sztucznego rozrodu obarczone są wysokim ryzykiem powstania różnych defektów medycznych i w konsekwencji dzieci z in vitro często poddawane są aborcji eugenicznej.

Jaka była reakcja radnych na akcję Fundacji?

Zamiast stanąć oko w oko z prawdą o tym, za czym zagłosowali, radni oburzyli się, że ktokolwiek prowadzi akcję informacyjną o ich działaniach w ratuszu!

Przewodniczący Rady Miasta Jarosław Pakuła (głosował za in vitro i znalazł się na przyczepie) ogłosił, że zamierza postawić członków Fundacji przed sądem! Pakuła twierdzi, że jego wizerunek został wykorzystany bezprawnie, a banery nie przedstawiają prawdy!

Czy decydując się na sprawowanie funkcji publicznej radny chciał ukryć, jak wygląda? Przecież na co dzień politykom wszystkich szczebli robi się wiele zdjęć. A może chciałby, aby prawda o tym, za czym opowiedział się w Radzie Miasta, nie wyszła poza mury urzędu? Czy przed kolejnymi wyborami będzie opowiadał wyborcom, jak bardzo ich słucha, skoro teraz zlekceważył petycję złożoną przez Lublinian?

Drodzy!

Nie pierwszy raz przeciwnicy ochrony życia dzieci straszą członków Fundacji konsekwencjami prawnymi. Nie ustajemy jednak w informowaniu o zagrożeniach związanych z ideologiami wrogimi ludziom. Zauważamy, jak ogromna jest blokada informacyjna w sprawie in vitro, szczególnie w mediach prawicowych i katolickich. Dziennikarze, którzy powinni patrzeć na ręce politykom, zwłaszcza w sprawach dotyczących ochrony najważniejszych wartości, ulegają presji poprawności politycznej. Chowają głowę w piasek i odstępują od informowania swoich odbiorców, jak zachowują się politycy.

Fundacja wypełnia tę niepokojącą lukę i w chwili obecnej daje mieszkańcom Lublina możliwość zapoznania się z faktycznymi dokonaniami miejskich radnych. Auto z przyczepą przejechało już znaczny obszar Lublina i będzie jeździć dalej, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o działaniach członków Klubu Prezydenta Żuka.

In vitro to produkcja dzieci metodami weterynaryjnymi, handel małymi ludźmi, mrożenie ich w ciekłym azocie na lata, ale za to olbrzymie pieniądze dla ośrodków sztucznego rozrodu. Chcemy, aby prawda o obrzydliwym procederze sztucznego zapłodnienia przebiła się przez ścianę propagandy, która mówi, że rzekomo chodzi tylko o to, by uszczęśliwiać niepłodne pary...

Akcja w Lublinie nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie dobrych ludzi. Dlatego składam serdeczne podziękowania za każdą pomoc modlitewną, organizacyjną, finansową. Razem zmieniamy naszą Ojczyznę na lepsze edukujemy, uświadamiamy, odkłamujemy fałszywe informacje o najbardziej palących problemach współczesności.

Dziękuję, że jesteście z nami!

Serdecznie pozdrawiam,

Kaja Godek
Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl
+
in VITRO - GWAŁT NA BOGU !
Edward7
Andrzej Duda odpowiedział na pytanie, o to czy jego zdaniem szczepionka na koronawirusa po jej wynalezieniu powinna być obowiązkowa. (widząc tempo zmian zdania - to będzie obowiązkowa )

Przypomnijmy, że minister zdrowia Łukasz Szumowski zapowiedział, że będziemy musieli chodzić uzbrojeni w maseczki do czasu wynalezienia szczepionki, czym zasugerował, że może być ona obowiązkowa.

Czy po wyna…More
Andrzej Duda odpowiedział na pytanie, o to czy jego zdaniem szczepionka na koronawirusa po jej wynalezieniu powinna być obowiązkowa. (widząc tempo zmian zdania - to będzie obowiązkowa )

Przypomnijmy, że minister zdrowia Łukasz Szumowski zapowiedział, że będziemy musieli chodzić uzbrojeni w maseczki do czasu wynalezienia szczepionki, czym zasugerował, że może być ona obowiązkowa.

Czy po wynalezieniu szczepionki na koronawirusa takie szczepienie powinno być w Polsce obowiązkowe czy dobrowolne? – zapytał pan Mikołaj Prezydenta Dudę.

Duda: Rozważał bym czy nie wprowadzić tych szczepień jako obowiązkowych

Na początku swojej odpowiedzi Prezydent Andrzej Duda podkreślił, że długo się nad tym zastanawiał i dodał, że nie jest w tym zakresie specjalistą.

Jeżeli okazałoby się, że są osoby, które nie mogą być zaszczepione (…), a w związku z tym każdy kto byłby nosicielem koronawirusa dlatego, że nie chce się zaszczepić byłby dla nich zagrożeniem, to ja bym rozważał czy nie wprowadzić tych szczepień jako obowiązkowych – powiedział.

Gdyby takiej sytuacji i nieszczepiony byłby tylko ten, który nie chce się szczepić, to zostawiłbym te szczepienia jako dobrowolne. Po prostu jak ktoś nie chce się szczepić to on sam ryzykuje, ale nie może być tak, że on ryzykuje kosztem innej osoby – dodał.

Tak szczerze powiem. Wydaje mi się, że jak już ta szczepionka będzie, że ludzie umierają na koronawirusa to po prostu wszyscy powinni mieć wolę, żeby się zaszczepić i żeby być bezpiecznymi dla innych i żeby był po prostu święty spokój zakończył Prezydent. www.bibula.com

stopnop.com.pl/trzaskowski/
TRZASKOWSKI WYKLUCZYŁ 2600 DZIECI ZE ŻŁOBKÓW – RODZICE POSZLI DO SĄDU

Pod koniec listopada zeszłego roku prezydent Warszawy i obecny kandydat na prezydenta Polski, Rafał Trzaskowski, obwieścił, że dla nieszczepionych dzieci nie będzie miejsca w warszawskich żłobkach. Szóstka rodziców nie pozostała bierna. Zaskarżyli uchwałę radnych do sądu administracyjnego. Reprezentuje ich adwokat Arkadiusz Tetela, a do postępowania dołączyło Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

25 czerwca o godz. 9:00 w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie przy ul. Jasnej 2/4/ odbędzie się kolejne posiedzenie w sprawie rozpatrzenia skargi rodziców.

Komentarz Rafała Trzaskowskiego.
Od stycznia z bezpłatnych miejsc w warszawskich żłobkach gwarantowanych przez miasto będą mogły korzystać tylko zaszczepione dzieci. ...
Edward7
Prezydent Duda dla „Wprost”: Poważnie rozważyłbym podpisanie ustawy o związkach partnerskich;

www.wprost.pl/…/prezydent-dla-w…
Duda kręci w sprawie związków partnerskich. Prezydent ma inicjatywę ustawodawczą, więc powinien przedstawić projekt ustawy. Ja mam poglądy konserwatywne i jakiekolwiek rozmywanie prawa rodzinnego nie wchodzi w grę - powiedział Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na …
More
Prezydent Duda dla „Wprost”: Poważnie rozważyłbym podpisanie ustawy o związkach partnerskich;

www.wprost.pl/…/prezydent-dla-w…
Duda kręci w sprawie związków partnerskich. Prezydent ma inicjatywę ustawodawczą, więc powinien przedstawić projekt ustawy. Ja mam poglądy konserwatywne i jakiekolwiek rozmywanie prawa rodzinnego nie wchodzi w grę - powiedział Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta, w programie "Graffiti". Jego zdaniem, kwestia związków partnerskich nie wymaga specjalnej ustawy.


- Gdyby chodziło o status osoby najbliższej ułatwiający takie sprawy, jak wzajemne wspieranie się, troskę, dowiadywanie się o stan zdrowia, to jako prezydent podpisanie takiej ustawy poważnie bym rozważył - mówił Andrzej Duda w wywiadzie dla tygodnika "Wprost".

- Kontekst wypowiedzi Dudy jest jasny: to próba sygnalizowania ustępstw względem lewicy. Kandydat konserwatywny powinien mieć możliwość obrony wartości, a nie na starcie zapowiadać ich porzucenie - powiedział Bosak.
www.polsatnews.pl/…/kampania-prezyd…
Rafał_Ovile
Tutejszy admin zdjął z głównej strony i usunął ważną prawdę o metodzie in-vitro wraz ze zdjęciem kandydata Andrzeja Dudy dokumentującym jego wsparcie tejże anty-Bożej metody manipulowania ludzkim życiem. Jest to ukrywanie prawdy i wprowadzanie wyborców w błąd celem dokonywania przez nich złych wyborów. Czyli metoda zwodzenia antychrysta stosowana przez jego pomocników ukrytych w różnych …More
Tutejszy admin zdjął z głównej strony i usunął ważną prawdę o metodzie in-vitro wraz ze zdjęciem kandydata Andrzeja Dudy dokumentującym jego wsparcie tejże anty-Bożej metody manipulowania ludzkim życiem. Jest to ukrywanie prawdy i wprowadzanie wyborców w błąd celem dokonywania przez nich złych wyborów. Czyli metoda zwodzenia antychrysta stosowana przez jego pomocników ukrytych w różnych pozornych katolickich organizacjach i mediach.