Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks38
uk.news

Привітання з Гоморри: кардинал Шенборн виконав мрію «будь-якого гей-активіста»

На думку визнаного голландського психолога Герарда ван де Аардвега, нападки кардинала Шенборна на колишнього вікарного єпископа Зальцбурга, Андреаса Лауна, є проявом «безчестя» і «кричущої несправедливості».

Кардинал Шенборн виступив з критикою Лауна за порівняння «цінності» одностатевих союзів з концентраційними таборами, після того, як той нагадав, що гріховне діяння не можна благословити, незалежно від того, чи це одностатевий шлюб, чи це створення концентраційних таборів.

Герард ван де Аардвег заявив lifesitenews 26 лютого, що кардинал Шенборн виконав мрію «будь-якого гей-активіста», навіть незважаючи на те, що всі інші прекрасно зрозуміли, що саме намагався сказати Лаун. Він зазначив, що протягом декількох років кардинал Шенборн «активно проповідує безглузду і духовно руйнівну ідеологію про «цінність одностатевих шлюбів», яка повністю суперечить вченню католицької церкви». У своєму бажанні довести блюзнірство до максимальної точки, кардинал Шенборн провів молитву за геїв, та запросив на неї трансвестита.

На думку Аардвега, кардинал Шенборн має «безпосереднє відношення» до активного розвитку гей-ідеології, яка уявляє «глибоко гріховні діяння» (згідно з катехизмом католицької церкви) як справжню любов.

#newsAvpqgjfbxn