45:22
Odvaha zdražela, statočných ubúda - Ján BaránekMore
Odvaha zdražela, statočných ubúda - Ján Baránek
Marieta Ria
didimos
Ano, odvaha a postoj v Pravdě jsou neuvěřitelně drahé, slovo Katolík- vážně myšlené" se stalo téměř bojovou pozicí!!! To by nás mělo ale na druhé straně posilovat, je to přesně tak, jak říká náš Pán, všechno nám řekl předem. Jestli máme lásku a pokoru, budme apoštoly posledních roků. Ale tak, jak On chce, né jak my...O tom je celá tato doba, modernisté mi stále říkají co musí Bůh udělat, a …More
Ano, odvaha a postoj v Pravdě jsou neuvěřitelně drahé, slovo Katolík- vážně myšlené" se stalo téměř bojovou pozicí!!! To by nás mělo ale na druhé straně posilovat, je to přesně tak, jak říká náš Pán, všechno nám řekl předem. Jestli máme lásku a pokoru, budme apoštoly posledních roků. Ale tak, jak On chce, né jak my...O tom je celá tato doba, modernisté mi stále říkají co musí Bůh udělat, a zaručeně udělá, vždyt nás má tak rád. Včera mi říkaly 2 VŠ, správně zapojené katoličky"že v některých rodinách schvalují křest, nebo zase né !!! Že Pán si svůj zázrak s nepokřtěnými udělá sám...Ale důkladně mu hážou klacky pod nohy...úplný masochismus!!!! Členky 3. řádu Salesiánů...Je mi z toho zle..Kněze teda nepotřebujem...rodiče asi chodí napřed za nimi na poradu"""
dyk
Jeremiáš 51,56:

56 Veď (proti nemu), proti Bábelu prichádza ničiteľ, chytia jeho hrdinov, zlámu ich kuše, veď Bohom odplaty je Pán, odpláca s určitosťou.
Stano Kobella
Pozerali sme dneska pri obede. Je to tak, každý sa to bojí povedať, čo bolo naznačené na záver, a predsa je to pravda, zločinci patria do väzenia.