Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Bratia a sestry
11.1K
PFIZER POTICHU VARUJE SVOJICH INVESTOROV O PRICHÁDZAJÚCEJ VLNE ODHALENÍ PODVODOV PFIZERU USA: Farmaceutická firma Pfizer a americký Úrad pre lieky a potraviny (FDA) zažívajú momentálne ťažké chvíle …More
PFIZER POTICHU VARUJE SVOJICH INVESTOROV O PRICHÁDZAJÚCEJ VLNE ODHALENÍ PODVODOV PFIZERU

USA: Farmaceutická firma Pfizer a americký Úrad pre lieky a potraviny (FDA) zažívajú momentálne ťažké chvíle po tom, ako súd nariadil zverejňovať každý mesiac 55 000 strán dokumentov týkajúcich sa schvaľovania „vakcíny“ Pfizer.

Úrad FDA pôvodne súd žiadal, aby mohol zverejňovať len 500 strán mesačne počas nasledujúcich vyše 50 rokov, čo by znamenalo, že pravda by zostala pred verejnosťou utajená celé desaťročia.

Súd však žiadosti FDA nevyhovel, zverejnenie urýchlil a Big Farma je zo situácie veľmi nešťastná.

Pfizer doteraz zarábal po celom svete na svojej „vakcíne“ proti Covid-19 obrovský koláč. Len tento rok očakáva predaj vo výške 54 miliárd amerických dolárov. Odhalenie podvodu však tieto očakávania môže kompletne zboriť.

Varovania investorom Pfizeru v kvartálnej správe

Vo svojej správe investorom za posledný kvartál roku 2021 Pfizer varoval, že do budúcnosti veci nevyzerajú príliš sľubne. Z toho je zrejmé, že čokoľvek bude obsahom odhalení, pre firmu a jej „vakcíny“ to nebude pozitívne.

Mnohí očakávajú, že zverejnené dokumenty odhalia zásadné podvody a klamstvá prezentované firmou ako „veda“, aby získala povolenia pre núdzové použitie a následné plné schválenie svojej experimentálnej génovej terapie, klamlivo označovanej za „vakcínu“.

Ako uvádza správa Pfizeru za štvrtý kvartál 2021:

„Môžu sa objaviť nepriaznivé dáta z predklinických, klinických a bezpečnostných štúdií, nepriaznivá analýza týchto dát alebo nepriaznivé ďalšie informácie z auditu.“

Správa tiež zmieňuje, že výzvy vyplývajúce z „dezinformácií“ (ako napríklad z tohto článku) môžu v budúcnosti ovplyvniť cenu firemných akcií.

Inými slovami, Pfizer dáva investorom dopredu vedieť, že ich spanilá jazda sa môže čoskoro skončiť kvôli „obavám z integrity klinických dát“.

Po zarobení miliárd na podvode, Pfizer zrazu pripúšťa úplné vymiznutie covidu

Zaujímavé tiež je, že Pfizer vo svojej správe pripúšťa, že pandémia sa možno čoskoro skončí. Ale im to prišlo vhod! V skutočnosti sa pandémia skončí preto, lebo celosvetovo sa kritická masa ľudí prebudila do skutočnosti, že celá pandémia je podvod!

Pfizer v správe pripúšťa, že plandémia sa teraz zníži čo do závažnosti aj výskytu, prípadne, že zanikne úplne. Opäť, aké výhodné, že?

Vyzerá to, že po celý čas bolo hlavným cieľom Pfizeru podojiť planétu a dosiahnuť obscénne finančné zisky. A robiť to tak dlho, ako len bolo možné, dokým sa podvod neprevalí.

Vedeli totiž, že ľudia sa skôr či neskôr pravdu dovtípia, preto chceli utajiť dokumenty až do roku 2076, kedy by už väčšina dnešných ľudí bola aj tak mŕtva. To by umožnilo Pfizeru a jeho investorom utiecť s nepoctivo zarobenými peniazmi (poznámka redakcie: Teraz v rámci súdov o odškodné o všetky zisky zrejme prídu).

Tieto ich plány sa ale teraz zhatili, nakoľko zrýchlené publikovanie dokumentov a prebiehajúce súdne spory posunuli termín plného odhalenia z roku 2076 na rok 2022. Plné zverejnenie bude pre Pfizer a cenu jeho akcií znamenať „bozk smrti“.

Jeden čitateľ sa na stránke Zero Hedge spýtal:

„Ako ovplyvní tribunál pre zločiny proti ľudskosti ich biznis?“

Ďalší sa vyjadril k vytrvalosti lockdownov a tlačenia ľudí do očkovania takto:

„Nebolo to pre nič za nič. Bolo to pre depopuláciu, zisky a kontrolu nad ľuďmi. Zrejme sa im podarilo zistiť najvhodnejší recept pre vakcínu, aby čo najviac populácie zomrelo v ten istý čas. Smrť vám priniesla firma Pfizer.“

PFIZER POTICHU VARUJE SVOJICH INVESTOROV O PRICHÁDZAJÚCEJ VLNE ODHALENÍ PODVODOV PFIZERU
Zuzana Schlosserova shares this
7